Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

Siemanko :hi:

Czyli Torwar 19.00 odpada?Kurs do Promenady odrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dawajcie do promenady , może coś wymyślimy żeby wjechać na górny odkryty poziom bo tam jest kox na maxa.

Siemanko :hi:

Czyli Torwar 19.00 odpada?Kurs do Promenady odrazu?

tak ..... odrazu do Pomenady na najwyzszy poziom ... jak bedzie zamkniety to na przedostatni ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to Wa-wa i wychodzi w gorych granicach spalania.... :evil:

A co ja mam powiedzieć chłopaku jak mam do Was 30 kilosów i bede !!! :bicz3: Uwierz ,że moje górne granice troche odstają od Twoich :>[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 17:47 _________________________________________________Lukas masz być :bicz3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie będzie , jak coś to jade po niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede bede juz zalatwilem podwozki :th: Dzieki chlopaki :drunk:

Jakos tak wtorek bez spotu to mi nie pasuje :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nas dzisiaj bylo :shocked: jakby kazdy przyjechal swoja :a4fan: to z 17 sztuk :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niespodziewanie dużo :> szkoda że pogoda nie dopisała ale już mamy miejscówkę na kox zdjęcia .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Angela jaka całuśna mówie Wam chłopaki, rormalnie cały jestem w szmince, ale nie od razu żebym się bronił... nie ,nie, tylko troche się zawstydziłem :embarrassed::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak prawde mowiles Norbi z ta koszulka dzisiejsza ze to wszystko dla Angeli :notworthy:

Tylko i wyłącznie misczu. Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nas dzisiaj bylo :shocked: jakby kazdy przyjechal swoja :a4fan: to z 17 sztuk :th:

naliczyłem 16 sztuk :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________

Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??

Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________

Tak nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie, czy może na osobności jak radzicie przyjaciele :embarrassed:??

Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4: :tongue4: :tongue4:

A ja rekomenduję trochę finezji.

Najpierw wizyta w wesołym miasteczku.

Wata cukrowa, hot dogi, diabelski młyn i takie tam.

I jak ustrzelisz w strzelnicy sportowej wielgachnego niedwiedzia (albo żyrafę) wtedy nieśmiało ten, teges przechodzisz do rzeczy. :naughty:

Gorzej jak nie ustrzelisz, bo wtedy cały misterny plan w P***u :gwizdanie:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...