Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahaha.......ale sie was zarty trzymaja :polew:

Ciekawe co jeszcze wymysliscie :D strach sie bac :decayed:

Lepiej nie pytaj, lepiej nie wiedzieć :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:21 _________________________________________________

A ja rekomenduję trochę finezji.

Najpierw wizyta w wesołym miasteczku.

Wata cukrowa, hot dogi, diabelski młyn i takie tam.

I jak ustrzelisz w strzelnicy sportowej wielgachnego niedwiedzia (albo żyrafę) wtedy nieśmiało ten, teges przechodzisz do rzeczy. :naughty:

Wiciu, wszystko ok, ale ile czasu na to musisz poświęcić :D :D

A tak wiesz od razu na czym stoisz :dance: :dance:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurcze tylko co ten biedny Norbi z Zona zrobi :mysli: pewnie znowu dostane pod opieke :decayed:

A i proponuje sie dogadac z Hornetem bo ten cos tez wspominal o zareczynach :D

Opublikowano

Ja już byłem zaręczony :tongue4: jak narazie nie mam zamiaru :cool:

Opublikowano

:> szkoda że pogoda nie dopisała ale już mamy miejscówkę na kox zdjęcia .....

jak to nie dopisala :shocked: przeciez koniec czerwca, prawie lipiec - skwar byl :dance:

A ta Angela jaka całuśna mówie Wam chłopaki

nooo hehehe :P

k nie wiedziałem czy przy wszystkich zapytać się o chodzenie

jak doradzisz felgi "17 to juz nie musisz pytac :naughty:

ata cukrowa, hot dogi, diabelski młyn i takie tam.

po takim miksie to wiciu od razu...belt mi sie skojarzyl :polew:

Opublikowano

niespodziewanie dużo :> szkoda że pogoda nie dopisała ale już mamy miejscówkę na kox zdjęcia .....

Zawiewało i lało otro momentami..w taka pogode trza jechac na podziemny parking gdzies..

Opublikowano

Spocik git ,miło ,sympatycznie i wesoło :)

Wracając jak zajebałem boka na wale to myślałem że do wisły przez wał wpadne hyhy , ale jak zwykle sie udało :D

Opublikowano

Spocik git ,miło ,sympatycznie i wesoło :)

Wracając jak zajebałem boka na wale to myślałem że do wisły przez wał wpadne hyhy , ale jak zwykle sie udało :D

jakbym jechal za toba to bys tak nie cwaniakowal cycu :P

Opublikowano

Spocik git ,miło ,sympatycznie i wesoło :)

Wracając jak zajebałem boka na wale to myślałem że do wisły przez wał wpadne hyhy , ale jak zwykle sie udało :D

Fajno,fajno i mnie wywineło na wodzie..(ESP help me) no ale pewnie ciołeś 230 km/h, ja 180 hehe lata świetlne jestem za tym bolidem Twoim :D

p.s 10 poduszek nie pozowoli zatonąć Ci w Wiśle :> (otwartych oczywiście)

Opublikowano

No co ty stary w taką pogode ESP zawsze OFF , nie nie jechałem bardzo szybko.

Ty sie Żółwik w policje już nie baw :P

Opublikowano

Spoko dziewczyny i dziewczynki :thumbup: piję wasze zdrowie :drunk: Zachowywać się ładnie na spotach :oklaski:

Opublikowano

było miło .... :dance:

tylko zmienicie juz samochody bo znudziło mi sie ogladanie ciagle tych samych starych kondonów .... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No co ty stary w taką pogode ESP zawsze OFF , nie nie jechałem bardzo szybko.

Ty sie Żółwik w policje już nie baw :P

Żółwik już na allegro szuka niebieskiego koguta żeby w razie co wystawić na dach :D :D

Oniak i pamiętaj - on to robi tylko ze względu na Ciebie i dla Twojego bezpieczeństwa :polew: :polew:

Opublikowano

znudziło mi sie ogladanie ciagle tych samych starych kondonów

Na następnym spocie wymienimy się na godzinkę z SebMis'em :polew: (dla niezorientowanych mamy bliźniaczebryki)

NIe zadawać pyań na temat mojego paździocha-to na razie temat drażliwy. Drugi raz podjechałem go odebrać. Tym razem nawet wsiadłem do auta. Po 5 km okazało sie, ze w chłodnicy nie ma grama płynu, a dolewana woda przeleciała jak przez sito.

A pan z warsztatu na to "Niemożliwe!!! :shocked:

Normalnie zaczyna mnie to bawić :slina::wallbash:

Opublikowano

Wit ale masz jazdy ciekawe ile jeszcze bedzie poprawek :blink:

Opublikowano

Wit ale masz jazdy ciekawe ile jeszcze bedzie poprawek :blink:

Lepiej nie drażnij Wicia, bo szkoda chłopaka - z jednej strony nie może doczekać się auta, a z drugiej strony ukochana krzyczy na niego, że za bardzo zużywa klocki hamulcowe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znudziło mi sie ogladanie ciagle tych samych starych kondonów

Na następnym spocie wymienimy się na godzinkę z SebMis'em :polew: (dla niezorientowanych mamy bliźniaczebryki)

NIe zadawać pyań na temat mojego paździocha-to na razie temat drażliwy. Drugi raz podjechałem go odebrać. Tym razem nawet wsiadłem do auta. Po 5 km okazało sie, ze w chłodnicy nie ma grama płynu, a dolewana woda przeleciała jak przez sito.

A pan z warsztatu na to "Niemożliwe!!! :shocked:

Normalnie zaczyna mnie to bawić :slina::wallbash:

Wit gdzie robisz fure?
Opublikowano

Wit gdzie robisz fure?

Norbi nie stresuj go lepiej takimi pytaniami :D :D

Opublikowano

Wit gdzie robisz fure?

Norbi nie stresuj go lepiej takimi pytaniami :D :D

Poprostu nie chce tam trafić :decayed:
Opublikowano

Wit gdzie robisz fure?

u kowala ..... :polew:

Opublikowano

Serwis EMTI, Chełmżyńska 12, koło Marsa.

Raczej daleko od Ciebie.

Nic się nie martwcie.

Jak się skończy zamieszanie, to wszystko odpowiednio zostanie opisane.

Najzabawniejsze, że chłopaki mechanicznie byli nieźli i sympatyczni, a blacharnia - do zabicia.

Jadę po raz 3 (słownie: trzeci) odebrać Bandytę. :gwizdanie:

Wit gdzie robisz fure?

u kowala ..... :polew:

Ty Spanky kowali nie obrażaj :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.