Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwis EMTI, Chełmżyńska 12, koło Marsa.

Raczej daleko od Ciebie.

Nic się nie martwcie.

Jak się skończy zamieszanie, to wszystko odpowiednio zostanie opisane.

Najzabawniejsze, że chłopaki mechanicznie byli nieźli i sympatyczni, a blacharnia - do zabicia.

Jadę po raz 3 (słownie: trzeci) odebrać Bandytę. :gwizdanie:

Wit gdzie robisz fure?

u kowala ..... :polew:

Ty Spanky kowali nie obrażaj :polew:

Ten serwis to chyba FORD jak się nie myle... miał kiedys napewno autoryzacje...

dokladnie tak ....

Wit ... jak mogles oddac Aude do serwisu Forda ... ? :bicz2:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dajcie mu już święty spokój bo jeszcze chłopak nam się pochlasta a i tak nie dużo brakuje ;)

Opublikowano

Bandyta wrócił :evil:

Opublikowano

Bandyta wrócił :evil:

zadowolony ... wszystko dziala ...

Opublikowano

Bandyta wrócił :evil:

Witek tylko sprawdź dokładnie czy ci gratisowo nie przykleili znaczka Forda :tongue4:

Opublikowano

Pewnie ma Motor TDCI od fiesty hyhyhyhy

Opublikowano

Oniak. Co tak lamentujesz? Mnie już i tak nie dobijesz, ale daj znać co o chłopakach wiesz ciekawego-przyda się do portfolio, ktore im przygotowuję :evil:

No, to zabawne, bo jeżdżę do nich ponad rok, a dopiero ostatnio doszły mnie o nich złe słuchy.

Myk polega na tym, że dawno temu (jeszcze za czasów Carismy) bardzo pilnie potrzebowałem pomocy i byli jedynym warsztatem który w trybie awaryjnym zaoferował pomoc (teraz już wiem dlaczego :polew: ). Później z różnymi drobiazgami jeździłem do nich i spisywali się bardzo OK: podpowiadali alternatywne wyjścia, załatwiali części w róźnych cenach, generalnie friendly and helpful.Tylko warsztat mechaniczy. I na tych nie pozwolę za bardzo najeżdżać.

Natomiast blacharnia to tragedia:

- brak zgody na dostarczanie części przeze mnie, a następnie

- problemy ze znalezieniem niektórych części

- przedłużenie deklarowanego terminu realizacji naprawy o ok 2 tyg

- umówienie się po odbiór, a potem stwierdzenie, ze muszę poczekać, bo klima się nabija

- odbiór auta, a po 5 km chłodnica oddała cały zapas płynów - pierwsza reakcja jak zadzwoniłem "NIEMOŻLIWE :shocked:", okazało się, ze zapinki na jakąś rurkę nie założyli,

- nie zrobienie krótkiej jazdy testowej - jakby zrobili, wtedy okazało by się i że klima nienabita i że problem z rurką (nie jeździłbym po odbiór 3 razy)

- "fachowa" diagnoza dlaczego klapa bagażnika mi się ciężko zamyka: "Panie, był tył walony i jest źle złożony" Oczywiście, że był walony, tylko jak ściągnęliśmy jeden siłownik i klapa zamykała się OK, to znowu karpia strzelił :shocked: "Niesamowite, zazwyczaj siłowniki słabną na starość, a u Pana mocniejszy :blink::shocked: :shocked: :shocked:"

No q*wa do Pajacyków te jego teksty.

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 09:51:25_________________________________________________A tak by the way.

Jaki TDCI, jaki znaczek???

Oni byli tak solidni, że Ford zakazał im wklejania znaczków firmowych nawet w Photoshopie, a co dopiero w realu. :polew: :polew: :polew:

Od czasu utraty licencji Forda reklamują się jak o serwis dla wszystkich marek-do Forda nawet z Fordem bym nie pojechał :D

Opublikowano

Oj tam Wit żartowałem :)

Dobrze że masz bryke jak lata oki to git :) Na spocie pooglądamy.

Ja wczoraj byłem na przeglądzie u Szewczyka , mechanicy zaproponowali zmiane oleju z Castrola na Mobil1 i powiem wam mieli racje, silnik chodzi o wiele płynniej i ciszej, jestem zadowolony :)

Opublikowano

oniak to jezdzimy na takim samym oleju :th:

Wit tylko jeszcze ten czujnik wymien i bedzie git a i hamulce popraw :wink4:

Opublikowano

i hamulce popraw

Lukas - odstaw Pawełki. Hamulce to w Toyocie. W Helmucie się nie chcą wytrzeć :D , chocaż pasowałby mi bo mam już nowe kupione ichętnie bym je wypróbował :decayed:

Oj tam Wit żartowałem :)

To ja se też w wątku o Toim brykaczu pożartowałem :evil::decayed:

A tak poważnie.

Ja też latam na Mobilu. To mnie zaskoczyłeś. Myślałem, ze przy olejach wysokiej klasy i jakby nie patzreć markowych to nie powinno być różnic. :blink:

Opublikowano

Dobrze że masz bryke jak lata oki to git :) Na spocie pooglądamy.

Wezmę elektroniczny miernik lakieru - sprawdzimy ile nawalili :D :D

Opublikowano

Wezmę elektroniczny miernik lakieru - sprawdzimy ile nawalili :D :D

Ty się nie nabijaj tylko poważnie weź - lubię być świadomy.

A tak by the way-pochrzaniły mi się daty :tongue4:, na najbliższym spocie będę, dopiero później wyjeżdżam[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 11:38:21_________________________________________________

http://www.joemonster.org/filmy/4517/Jesli-pomylisz-samochod-cz.-I

Laski, to prychol, ale ten koleś mnie rozbawił do łez :D

Opublikowano

Ty się nie nabijaj tylko poważnie weź - lubię być świadomy.

Spox, nie ma problemu. Zabiorę i zobaczymy - mam nadzieję tylko, że skali wystarczy :polew: :polew:

Opublikowano

A ja mialem MOBIL'a i wlali mi CASTROL. Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal w najblizszym czasie

Opublikowano

Panowie nie macie jednej klubowej ramki do tablicy rej.???? no pomórzcie przecież bez tablicy nie będę jeździł :(

Opublikowano

Odpalę Ci swoją[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2007, 15:21:23_________________________________________________

Z reklamą EMTI

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z reklamą EMTI

:polew: :polew: :polew:

Wiciu trzeba było wziąć więcej - wszystkich byś poczęstował na spociku :polew: :polew:

Opublikowano

Dobrze że masz bryke jak lata oki to git :) Na spocie pooglądamy.

Wezmę elektroniczny miernik lakieru - sprawdzimy ile nawalili :D :D

Git swojego sprawdze :th:
Opublikowano

Git swojego sprawdze :th:

A później będziecie mnie ganiać po Promenadzie żeby mi :bicz: :bicz:

:D :D :D

Opublikowano

Oj tam Wit żartowałem :)

Dobrze że masz bryke jak lata oki to git :) Na spocie pooglądamy.

Ja wczoraj byłem na przeglądzie u Szewczyka , mechanicy zaproponowali zmiane oleju z Castrola na Mobil1 i powiem wam mieli racje, silnik chodzi o wiele płynniej i ciszej, jestem zadowolony :)

Racja,racja Mobil 1 jest najlepszy,rozebrałem pare silników na części jeżdzące na Mobilu(lekki żółciutki nalocik jak nówka prawie po300.000km)po castrolu i shelu czarna sadza syf błoto ...tragedia jednym słowem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.