Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Do Poniedzialku dziewczynki jade na dziki wschow :drunk:

Ja jutro lecę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW. Hornet Wieśniaku - Ty byś się kolegów najsampierw zapytał czyby który nie kupił, a nie w obce ręce, ten teges... :polew:

Wiciu ...... boli Cię coś ???? Rozmawialiśmy na spocie ..... a co masz może chęć kupienia?? moge zrobić Ci leasing na osobę prywatną i będziesz go sobie spłacał.

[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 17:57:01_________________________________________________Neeeee. Tak sobie szeleszczę na jaja.

Już Ci mowiłem, że mi się Twój podoba, ale zamiana nie miałaby uzasadnienia ekonomicznego.

"Zrobię Ci leasing" Dobry jesteś. Widzę,poczułeś "zew krwi" :D[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 17:57:41_________________________________________________

No, ja tez w największe korki odlatuję na południe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu i Żółwik - mam już dla Was gadżety. Właśnie odebrałem :>.

dzieki wielkie brachu :a4fan:- odbiore na spocie!

ja tym razem nie wyjezdzam nigdzie na weeekend... zostaje u siebie na wsi :disgust:- lans i zamulanie bedzie grane :P[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 01:55 _________________________________________________

Kurde coś bym wypił bo mnie ssie , jakaś oszroniona biała wódeczka mmmmmmmmm

Finlandia Mango sie szroni w lodowce...tylko taki zapierdol, ze nie ma kiedy wypic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki czarnuchy ale zobaczcie na te zdjęcia i ten wydech...i niech ktoś mi powie, że nie bedzie pasowało do mojego:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=145788

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj poziek, poziek...jak juz to od S4 ruly a nie jakies dziwologi :bicz2:

poza tym to...napis turbo od prosiaka przebil wszystko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś bym wypił bo mnie ssie , jakaś oszroniona biała wódeczka mmmmmmmmm

Finlandia Mango sie szroni w lodowce...tylko taki zapierdol, ze nie ma kiedy wypic :polew:

No to cos z tym trzeba zrobic chlopaki bo ja tez zostaje w wawie na weekend. W takim razie moze jakiegos grillka? Pogoda ma byc ponoc ladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki czarnuchy ale zobaczcie na te zdjęcia i ten wydech...i niech ktoś mi powie, że nie bedzie pasowało do mojego:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=145788

Dla mnie kox ..... ale chyba sobie czegoś takiego nie zrobisz.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki czarnuchy

Czarnuchy.HŁE HŁE HŁE.

Patrzcie jak to okolica wpływa na człowieka-mój wujo jak wrócił po roku z USA mówił "na kornerze tego strita stoi kara" :polew:

No, to słuchaj madafaka nigga! Noł gut ruła. One ruła - good. Two rułas - fuckingood. Four rułas - łot the f*ck is this :blink:

A tak BTW - jesteście zdrowo szurnięci, ze w piątek o 2-giej 3-ciej w nocy siedzicie na forum zamiast pić wódkę i ****** panny.

:decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 09:47:38_________________________________________________

Dopiero wczoraj podczas traski do mnie dotarło, jak bardzo brakowało mi mojego paździocha :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki czarnuchy

A tak BTW - jesteście zdrowo szurnięci, ze w piątek o 2-giej 3-ciej w nocy siedzicie na forum zamiast pić wódkę i ****** panny.

:decayed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 09:47:38_________________________________________________

Dopiero wczoraj podczas traski do mnie dotarło, jak bardzo brakowało mi mojego paździocha :>

Czasami kobiecie i wódce trzeba dać odpocząć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami kobiecie i wódce trzeba dać odpocząć :tongue4:

heheh swieta prawda ;)

ja wrocilem do domu po 23 i zaczym dotarlem na forum to juz taka godzina byla :decayed:

Kurde coś bym wypił bo mnie ssie , jakaś oszroniona biała wódeczka mmmmmmmmm

Finlandia Mango sie szroni w lodowce...tylko taki zapierdol, ze nie ma kiedy wypic :polew:

No to cos z tym trzeba zrobic chlopaki bo ja tez zostaje w wawie na weekend. W takim razie moze jakiegos grillka? Pogoda ma byc ponoc ladna.

no wlasne tylko powtarzam..taki zapierdol, ze nie ma kiedy zaladowac i rozladowac :>

proponuje u pozka dzisiaj ...tradycyjnie :polew:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2007, 14:26 _________________________________________________Lukaszku mam inspiracje dla ciebie..piekny dzwiek :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami kobiecie i wódce trzeba dać odpocząć :tongue4:

proponuje u pozka dzisiaj ...tradycyjnie

Moja odpowiedź - zbędna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad Max - nawet nie pytaj, ale jak sam widzisz u nas też dziś spokojnie :D

RS - fajny, ale 4 rury jakoś mi nie paszą, a na masce z przodu przykleili mu jakiś VT :wink4:

Locomotiv - :drool:, za RSa - nie, ale za to cacko zaraz bym się zamienił :polew:

Krótka historia czujnika ciśnienia oleju:

1. Zepsuł się

2. W legendarnym juz EMTI - powiedzieli 50+50 (czujnik+robota)

3. W Intercar'ie 15 zeta, ale sprzedali mi zły

4. Mechanik w Tarnowie - szukał go przez 30 min zeby wymienić, po czym stwierdził ze czujnik jest OK

4. Mój ojciec podrapał się w głowę, poruszał czujnik i ... przylutował oderwany drucik.

:polew: :polew: :polew:

Mam do sprzedania czujnik ciśnienia oleju za 13 zeta. Uwaga - nie pasuje do A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad Max - nawet nie pytaj, ale jak sam widzisz u nas też dziś spokojnie :D

RS - fajny, ale 4 rury jakoś mi nie paszą, a na masce z przodu przykleili mu jakiś VT :wink4:

Locomotiv - :drool:, za RSa - nie, ale za to cacko zaraz bym się zamienił :polew:

Krótka historia czujnika ciśnienia oleju:

1. Zepsuł się

2. W legendarnym juz EMTI - powiedzieli 50+50 (czujnik+robota)

3. W Intercar'ie 15 zeta, ale sprzedali mi zły

4. Mechanik w Tarnowie - szukał go przez 30 min zeby wymienić, po czym stwierdził ze czujnik jest OK

4. Mój ojciec podrapał się w głowę, poruszał czujnik i ... przylutował oderwany drucik.

:polew: :polew: :polew:

Wieśniaku :gwizdanie: to nie to forum ... jak masz czujnik nie do A4 to szukaj gdzieś indziej 1:1 :polew: :polew:

Mam do sprzedania czujnik ciśnienia oleju za 13 zeta. Uwaga - nie pasuje do A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...