Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

W Carefour Reduta jest fajny mały parking i zawsze góra otwarta i ładna nawieszchnia :th:

Zostajemy w promce jest luz ...... i narazie nas nie gonią :dance: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W Carefour Reduta jest fajny mały parking i zawsze góra otwarta i ładna nawieszchnia :th:

hehehe mialbym chyba najblizej i to na piechote z pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto polatać poszukać bo w wawie jest dużo fajnych miejsc :)

Dobra dobra .. nie zmieniamy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się przywiązałeś :> mi tam pasuje bo dobry dojazd, dużo dróg, korka nie ma a i o tej porze są w niektórych miejscach :disgust: tylko słupki zamontowali i się na daszek nie da wjechać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się przywiązałeś :> mi tam pasuje bo dobry dojazd, dużo dróg, korka nie ma a i o tej porze są w niektórych miejscach :disgust: tylko słupki zamontowali i się na daszek nie da wjechać :confused4:

Da się da .. spokojnie już sprawdzaliśmy :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik spoko...

Teraz potrzebuję na jutro do 11 moduł GPS na bluetooth.... tak żebym mógł sparować z palmtopem

Moge załatwić ale dopiero dzisiaj wieczorem. Daj znać na PW czy nadal Cie interesuje.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 08:45 _________________________________________________

i helikopter :D

Jeśli chodzi o helikoptery to polecam lekturę dzisiejszego Dziennika, w którym opisane są kulisy prowokacji CBA skierowanej w stronę Leppera.

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=52255

Szczególnie interesujący jest fragment: "Wszystkie rozmowy były rejestrowane kamerami. Jeden z naszych informatorów mówi, że CBA do inwigilacji używało swojego najnowszego gadżetu - miniaturowego, bezzałogowego helikoptera z mikrofonami kierunkowymi."

No niezły sci-fi :) Taki sprzęt kosztuję kupę kasy! I to wszystko z naszych podatków :) Tanie państwo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja targam alarmownie a Ty mister Lukaszr nie docierasz :bicz3:

Kurde, o 16 kolega mnie zaskoczył żebym pojechał z nim za Sochaczew odebrać A3, bo sobie kupił.

Myślałem, że zdążę wrócić na spocik, ale jak to zawsze bywa - coś musi być nie tak.

Ubezpieczenie OC było ważne tylko do wczoraj, a on załatwia wszystko w Ciechanowie i wyszło tak, że musieliśmy jechać do Ciechanowa "schować" auto w garażu do piątku.

I tak wyszło, że wróciłem do Warszawy po 23.

Przepraszam, ale wyjątkowa sytuacja wyszła. Z tym alarmem damy radę tylko muszę kur....cze wyczaić jakieś wolne popołudnie. Mi najbardziej pasowałoby w sobotę więc może tak się umówimy.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2007, 12:24 _________________________________________________

Sorki, ze nie mogłem dzisiaj wpaść. Plan na wieczór się dosyć zagęścił. Przywioze cukierki za tydzień :)

Dobra dobra :)

Wszystkiego najlepszego Panie kolego z wiadomo jakiej okazji - życzymy jak najmniej błędów w VAGu :polew:

Tak przy okazji, Malik i Hornet, dobrze, że Wy nie kłociliście się z wynikami pomiaru przez radar, bo ten Pan trochę przesadził:

http://wiadomosci.onet.pl/1569600,11,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pasowałoby w sobotę więc może tak się umówimy

Niestety już jutro wybywam na http://www.subaru-rally.pl/index.php?lg=pl i wracam w niedziele :confused4: chiba predzej mi zawiną te afto niż założe to cudo :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety już jutro wybywam na http://www.subaru-rally.pl/index.php?lg=pl i wracam w niedziele :confused4: chiba predzej mi zawiną te afto niż założe to cudo :decayed:

Szlajasz się po jakiś zadupiach zamiast zająć się jakimś rezankiem :D

Damy radę, tylko musimy się zsynchronizować jakoś czasowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

taaaaaaaaaa ....

zapraszamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

Na pierwszą randkę przynieś kwiatki dla Pań i coś dobrego dla Panów :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege wit. s, którego zauważyłem na autostradzie a4 i zamieniłem kilka słów przez CB, Witku ja dojechałem rano dziś do Szwecji, Szerokości. Myśle że niemiecki bandyta Cię nie zawiódł. :a4fan::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

Panowie, te Wasze randki sa zawsze co tydzien? :wink4: Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie :cool:

Na pierwszą randkę przynieś kwiatki dla Pań i coś dobrego dla Panów :wink4:

I weź nowy kręgosłup dla Motora to sobie zamontuje odrazu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada jak narazie, za dużo dzwigania było i reszte zrobił Czarnobyl..więc przywoź mi nową podłużnice ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiore sie pewnie i czuje, ze bede w miare stalym bywalcem, ale najwczesniej za 2-3 tygodnie

sugeruje przywdziac ladne rozowe polo

;)

motor mistrzu zmien rozmiar tej fotki bo 3/4 mojej "17 zajmuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...