Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziek jeszcze nie wymieniłem , wczoraj byłem to mnie umówili na poniedziałek dopiero " bo tu jest potrzebny elektronik" :P .Może jeszcze coś wymyśle na gwarancji :mrgreen:

Traviz wpadnij daleko nie masz :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A tak apropo ono zalatwiliscie cos z wyjazdem wakacyjnym :?:

Opublikowano

Piurko ma mi na pw napisać ile dokladnie kasy wysłać i namiary na ten ośrodek :)

Opublikowano

no ok bo sie malo czasu robi ja na weekend jade do pasymia integrowac sie z firma :mrgreen:

Opublikowano
Traviz wpadnij daleko nie masz :)

Daleko, nie daleko ;) Punk widzenia zależy od punktu patrzenia :D ale to nie o to chodzi...

Muszę najpierw wyszykować auto bo kicha się gdziekolwiek pokazać :P

Jest sporo pracy jeszcze przy autku :( Tył uderzony, lampy do wymiany, drzwi tylne kierowcy mi zarysowano, a z przodem lekko porysowanym i lekko uszkodzoną maską już kupiłem, tak więc blacharz i lakiernik i mogę się pokazać :D Bo alusy jakieś zawsze się skołuje :mrgreen: ale jakoś mam pecha normalnie.... Zamiast tę kasę pakować w mody to ja się bawię w styling...

Opublikowano

Oj tam już tak sie nie przejmuj wyglądem , wpaść możesz :)

Opublikowano

No, zobaczymy ;) Ale w tym tygodniu napewno nie dam rady bo mam egzaminy :(

Opublikowano

Bartte zapodaj wykres jak masz :twisted:

Opublikowano
Tak poziek Urak juz wystrojony :)

Tylko jeszcze sprzęgło nie jest idealne.

A na przyszły wtorek jak chcecie mogę przyjechać IX 380ps :)

Koniecznie evo!!!!!!
Opublikowano

No dobry pomysł , poupalamy Evo :D

Poziek słyszałem że ty kontener zamawiasz z USA do PL :mrgreen:

Opublikowano

hehe no to natarga czesci cala kase co zarobi to wyda na ten kontener :lol: mi to tylko starczylo czasu na zobaczenie salonu Audi i tylo

Opublikowano

lukas myśle że taka turbina by wlazła do bartka :D :D

Opublikowano

jaka turbina :?: u bartka to tak samo jak u Ciebie duzo juz nie wejdzie :razz:

Opublikowano

Ta z twoich zdjęć, poprostu za***ista :D

Opublikowano

a no taki jeden silniczek do A4 na dach i smiga w powietrzu jak F16 :lol:

Opublikowano
Żółw jak tam kotlet u Adamoo??

kotlet był zjadliwy...długo go nie żułem :mrgreen: :mrgreen:

A na przyszły wtorek jak chcecie mogę przyjechać IX 380ps

jasne, że chcemy :!: :!:

Bartte jak zapodasz Evo IX to myślę, że może być duuuuża frekwencja na spocie :razz:

Opublikowano

eh...380 kucykow...nawet nie marze...ale chetnie sie przejade:)

Opublikowano

no w sumie 380 robi wrazenie ale co powiecie na 500 kucykow :shock:

ale jak to sie zbieralo :roll:

MacekDisplay2005088.jpg

Opublikowano

fiu, fiu, niezłe monster :!: :twisted:

Łukasz...jakoś na fotkach nie widać, żebyś przytył po tych hamburgerach :?: :razz: :mrgreen:

Opublikowano

Bo to byl pierwszy dzien :P ale 3,5 kilo sie utrzymuje a hamburgera zjadlem tylko jednego a monster naprawde niezly trzeba bylo uwazac z przepustnica bo deba stawala ale to zwykla lodeczka wedkarska :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.