Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1293508909.jpg

:slina: O kurawa :shocked:

jak na blondyne to calkiem calkiem :slina:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 21:55_________________________________________________kufa ale sie napracowalem dzisiaj

dsc0568.jpg

jeszcze litr spirytusu zostal ale nie mam juz sily :decayed::drunk:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bubejszyn...będziesz szczał we wszystkich kolorach tęczy, a Twa wątroba zawiśnie na gumie do żucia :kox::polew: :polew:

Opublikowano

Ale wyroby! Palikot ze swoimi polmosami przy Tobie to pikuś :naughty:

Opublikowano

Bubejszyn...będziesz szczał we wszystkich kolorach tęczy, a Twa wątroba zawiśnie na gumie do żucia :kox::polew: :polew:

EEEtam... jeszcze zielony trunek z kaktusa jest :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

EEEtam... jeszcze zielony trunek z kaktusa jest :naughty: :gwizdanie:

Źle przeczytałem ostatni wyraz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Daj cynę jak te mixole będą wychodzić i którym wyjściem..a i opisz jutro w jakim stopniu Twoje dwie Bubowe półkule nie mogą złapać ze soba kontaktu :D:decayed:

Opublikowano
Źle przeczytałem ostatni wyraz

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ta ciemna jest z herbaty, grana byla wczoraj i jakos zyja wszyscy, kutasowa tez calkiem calkiem, wchodzi bez przepitki :naughty:

cytrynowke eksperymentuje dopiero

Opublikowano

Daj cynę jak te mixole będą wychodzić i którym wyjściem..a i opisz jutro w jakim stopniu Twoje dwie Bubowe półkule nie mogą złapać ze soba kontaktu :D:decayed:

a ja sie spaliłem :kox:

Opublikowano

ta ciemna jest z herbaty, grana byla wczoraj i jakos zyja wszyscy, kutasowa tez calkiem calkiem, wchodzi bez przepitki :naughty:

cytrynowke eksperymentuje dopiero

Masz Ty zdrowie :naughty:

Ja kiedyś jak wróciłem z Wawy na święta brejdak uraczył mnie spirytem rozrobionym z dżemem..bo żadnego soku już nie było..gryzł się jakieś 4 minuty na parapecie :decayed: :decayed:

Na drugi dzień głowa nadawała się tylko do położenia na pień :polew: :polew: :polew::shocked:

a ja sie spaliłem :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

Opublikowano

Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

Dobre warunki ? :)

Dzisiaj będą lepsze :good:

Opublikowano

Wczoraj znowu OES Janki był :kox:

Heh no właśnie robi się pogoda na jakieś latanko ostre... :evil::kox:

... Pany spadamy w klasyfikacji klubów... :thumbdown: Bierzmy się za promocję klubu...

Opublikowano

Dobre warunki ? :)

Dla ciebie to warunki były kosmicznie trudne i wymagające :kox:

Opublikowano

Już nie wiem czy się nabijasz czy nie :kox:

Lód ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Już nie wiem czy się nabijasz czy nie :kox:

Lód ?

raczej chodzi mu że swoją ośką możesz sobie ... . :gwizdanie:
Opublikowano

Już nie wiem czy się nabijasz czy nie :kox:

Lód ?

raczej chodzi mu że swoją ośką możesz sobie ... . :gwizdanie:

Te.. Menago nadarzyńskiego Wikidajła :polew:

Na śniegu jeszcze luz, a na lodzie to mi już nic nie pomoże :D

Opublikowano

na lodzie to każdemu nic nie pomoże... :gwizdanie:

Opublikowano

Już nie wiem czy się nabijasz czy nie :kox:

Lód ?

ty gupi jakiś jesteś :naughty: przecież ja na forum to zawsze na poważnie :gwizdanie: majowy liściu :decayed: :decayed:

Opublikowano

na lodzie to każdemu nic nie pomoże... :gwizdanie:

pieprzysz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.