Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no no spocik udany.. nawet Brynia dotarła ale niestey Witek nie miał okazji sprawdzenia tych stringów :polew: :polew:

Lukas dzięki za podwózkę.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żółwik koszulka + samochód= :>

20070724516xs0.jpg

Shot with N73 at 2007-07-24

Opublikowano

no no spocik udany.. nawet Brynia dotarła ale niestey Witek nie miał okazji sprawdzenia tych stringów :polew: :polew:

A bo trzeba było samemu sprawdzić, a nie czekać na Wicia :D

Podeszliśmy do tego nierozsądnie :polew:

Opublikowano

spocik KOX :a4fan::thumbup:

RS4 malinka :notworthy:

Brynia tez ;)

motor zapodaj m ina PW inne fotki co mi strzelales :wink4:

Opublikowano

hehe Złółwiu znowu na gronie Twoje fotki wkleisz ?:>

Opublikowano

Spocik super.....

no i milo bylo poznac Brynie...... :)

Zaluje tylko ze nie moglam zobaczyc RS4.....sie widze dzialo... :decayed:

A i Wicia nie bylo.......pewnie jak zaczal wciskac w podloge, to nie zdazyl sie zatrzymac pod promenada :D

Opublikowano

no wlasnie o tej Ci dzisiaj mowilam.....ale co ona taka dwukolorowa?

A tak poza tym to aukacja prywatna, wiec kaszana :wallbash:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2007, 00:23 _________________________________________________ech ale ze mnie glupek :embarrassed: to pewnie swiatlo tak padalo a mi sie wydawalo ze ona jest niebiesko-srebrna :polew:

Opublikowano

RS KOX :notworthy:

Zólw ma ladne zdjecie przy masce ale za to ja siedze za sterami :decayed:

Zólwik tych zdjec od motora moze nie pokazuj Adasiowi ani Oniakowi bo bedziesz mial :bicz3:

Norbi za tydzien bedzie juz Torwarek bo te mury Promenady do mnie nie przemawiaja :thumbdown:

Opublikowano

te mury Promenady do mnie nie przemawiaja :thumbdown:

Jakiś osowiały byłeś wczoraj przez te mury :tongue4: - za długo byłeś na urlopie.

Nie służy chyba Tobie te 3 piętro :D

Opublikowano

Lukaszr Ty to jestes taki obcykany w tych sprawach..... sluchaj potrzebuje kupic przelotke i tasme airbaga do kierownicy, gdzie ja cos takiego moge dostac?

Opublikowano
Jakiś osowiały byłeś wczoraj przez te mury

jaki osowiały ? musiałem odnowic kontakty z naszymi paniami :decayed:

Opublikowano

jaki osowiały ? musiałem odnowic kontakty z naszymi paniami :decayed:

:mysli: :mysli:

Lukaszr Ty to jestes taki obcykany w tych sprawach..... sluchaj potrzebuje kupic przelotke i tasme airbaga do kierownicy, gdzie ja cos takiego moge dostac?

Myślę że najlepiej będzie jak Adaś poszpera po allegro :wink4:

Witka coś nie widać .. jak myślicie upala jeszcze dzisiaj :polew: :polew:

Opublikowano

No wlasnie wyszperal mi juz kierownice......jutro juz ja bede miec :dance:

Opublikowano

wik tych zdjec od motora moze nie pokazuj Adasiowi ani Oniakowi bo bedziesz mial

wlasnie sie zastanawiam czy nie zrobic sobie nowego avatara :mysli:

:polew::P

acha baczki moje male.....PROMENADA RULEZ :thumbup:

podobno wit.s wzial urlop na zadanie i daje ognia po wale miedzyszynskim w te i nazat :decayed:

Opublikowano

Witka coś nie widać ..

"Nie widać, Nie widać ..."

A nie widać, bo zapie*dalam na wysokosci lamperii, a nie jak wy leserzy tylko forum i forum :D

Dobra 2 słowa w temacie mojego chipsa (sorki, ale trochę z lenistwa, trochę z braku czasu skopiuję to co napisałem w wątku innym)

Zaczeliśmy z Rogalem późno (zaczęliśmy-HAHAHA-ja oczywiście jako obserwator), skończone po 22,00.

Efekty: 185 KM i 360 NM

Było: 160 KM i 300 NM

A teraz komentarze Rogala (części z nich nie zakumałem :>

- mod średni, zaden hardcore

- bardzo duży potencjał do dalszych modyfikacji

- dawno nie widział silnika tak równo pracujacego

- silnik w świetnym stanie

- mmmmmgaga ileśtam bara a gdzieś tam jest gugugaga ileśtam bara (nawet nie wiem czy to było, ze dobrze, czy ze źle )

- turbina późno zaczyna ładować, trochę to zostało poprawione, ale trzeba by ją dokłądnie przejrzeć, czy nie ma jakichś nieszczelności i czy nie było cośtam w niej przestawione podczas mieszania w czymśtam (ja nic na ten temat nie wiem, ale Rogal twierdzi, ze ktoś w turbawce mieszał) - dlatego te niutki mogą być większe

- mod jest zrobiony tak, że od ok 1500 obrotów (moze trochę mniej) ciągnie baaaaardzo równo do 4500 - zarąbiste uczucie

- wykresy Rogal dopiero podeśle, to wkleję, ale wykres mocy bardzo równiutko idzie w góre, przy momencie delikatne tąpnięcie (przez turbawkę)

Ogólnie jestem pod dużym wrażeniem samego Rogala i efektów jego pracy - permanentny "Rogal" na pysku mam teraz

P.S. Przy okazji chipsa zostawiłem dowód rejestracyjny u Rogala i zgubiłem klucze od mieszkania

Opublikowano

wit.s wybacz, ze tak publicznie ale chyba w podpisie powinno byc ...has risen

;)

Opublikowano

Wit miodzio kiedy stajemy na kresce :notworthy:

Opublikowano

Wit miodzio kiedy stajemy na kresce :notworthy:

V6 vs V6 ... hmmm ....

TDI wciagnie Cie nosem .... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.