Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam auta nie oszczędzam, jak trzeba to dym leci z rur a automatem jeżdżę od prawie 10 lat i nigdy żadnej usterki. Nawet jak przydzwoniłem allroadem w autobus to skrzynia normalnie działała. Z manualem to jest przypadek mojego kumpla - 2 razy skrzynia na gwarancji wymieniania. Koles jezdzil na dystansie dom-praca-dom i tylko miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

to jest jakiś inny niż ten który odczytać można w 011, jeśli jest tylko jeden (tak myślę) to dobrze pokazuje, mam tam odczyty ok. 2500 mbar a po jakiś 10sekundach takiej jazdy komp ogranicza dawkę paliwa tak że ciśnienie nie przekracza już 1300mbar "tryb awaryjny", co ciekawe nie trzeba wyłączać silnika, tylko po jakiejś minutce jazdy znowu wraca pełne doładowane i mogę się cieszyć pełną mocą przez kolejne 10 sekund, jeżdżę teraz na "over boostcie" czyli do jakiś 2500 rpm więcej się nie da, i Vmax to jakieś 130 :decayed:

Wrzuciłeś logi w jakiś wątek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina:

nie przesadzaj dziadku :tongue4: mocno średnia gówniara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:12_________________________________________________ja tam wybredny nie jestem - mnie by tam wystarczyła ( mowa o wekendzie )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:12_________________________________________________ja tam wybredny nie jestem - mnie by tam wystarczyła ( mowa o wekendzie )

spędzić z taką cały weekend to faktycznie hardcorowiec jesteś :decayed::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czy ona :polew:

w sumie możesz zabrać ją na siłownie i pokazać kilka sztuczek :polew: :polew: :polew: :polew:

bo o czym tu więcej z nią gadać ?? :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co z nią gadać :mysli:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 10:21_________________________________________________ma siedzieć w B7 i się uśmiechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek odpisałem.

A przy okazji newsy z mixera:

1323473

1371261

1322583

1323475

1322582

ja pier**le , ale ona bedzie wyglądać za 10 lat :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz ma 17 a wygląda na 25 :kox:

miron no nie świruj ze ci sie takie blachary podobają :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że nie - żartowałem te kilka postów wyżej :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że nie - żartowałem te kilka postów wyżej :polew:

Miron lubi starsze, wyedukowane, klasyczne Panie :decayed: Jego diva od lat to Danuta Stenka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że nie - żartowałem te kilka postów wyżej :polew:

no , bo prawie straciłem reszte szacunku :decayed:

Miron lubi starsze, wyedukowane, klasyczne Panie :decayed: Jego diva od lat to Danuta Stenka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a kiedyś opowiadałeś ze chodzi o Beate Tyszkiewicz[/color]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak się pije " rambo tequilla" ??

:polew:

" a najdziwniejszy sposób jaki znam to sposob "rambo teqila"... jak pracowałem za barem w hotelu, przyszedł raz murzyn z rpa i pyta czy znam ten sposób...ja mówie ze nie to on ze mi pokaze...takiego hardcoru nie wiedzialem... sól wciągnął do nosa, cytryna sobie przejechał po oku i teqile wypił... " :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga za co wyłapałeś czerwoną piz*ę ? :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...