Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc wszystkim

Wlasnie kumpel pokazał mi fajna stronke, gdzie po VIN-ie mozna sprawdzic z jakim wyposarzeniem nasze Audi wyjechalo z fabryki :)

http://www.oilshop.ro/catalog/vagvincore.php

moze komus sie przyda

pozdrawiam

bust

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki musimy sobie nagrać taki filmik :) in motion :P

Opublikowano

chłopaki musimy sobie nagrać taki filmik :) in motion :P

:thumbup: chyba nie trzeba komentowac :tongue4:

Opublikowano

:notworthy: pikena sprawa tylko Adam jak my przewieziemy Furaki do Miami bo to akurat tam nagrywane :decayed:

Tu mam filmik dla Pozia Laska jest KOX :th:

Opublikowano

chłopaki musimy sobie nagrać taki filmik :) in motion :P

no no

Wszystkie gleba, fele min 18'',silniki pewno BP mega wir[no diesel],siedzenia recaro... :blink:-wszystkie podobne..no może ten czerwony się wyróżnia i biały A6.

U nas każdy inny jak w zoo :D i jeszcze mój avant bez relingów :polew:

Opublikowano

No jak kazdy inny ja z Poziem to jak blizniaki jeszcze dokladamy REXA i Hugo i mamy 4 takie same furaki :th:

Opublikowano

Wypraszam sobie. Mój siwek jest KOKS. Wasze pstynki to paździochy jakich mało, :polew::tongue4:

Opublikowano

chłopaki musimy sobie nagrać taki filmik :) in motion :P

"In motion" mozna tez robic fotki. Te sa na bardzo dobrym poziomie.

http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/AudiPhotoshoot1

http://www.snapriot.com/lightbox/index.php?pageId=105&start=0&category=gallery/CarShoots/MTMAudiS4

Trzeba znalezc tylko jakis malo uczeszczany odcinek drogi z ladna sceneria i mozna pstrykac. Moze cos w okolicach Olsztyna na zlocie letnim? Tylko jak tu robic sesje "in motion" jak wszyscy nawaleni? :)

Opublikowano

Z ta sesja in-motion na zlocie letnim to fajny pomysl. Droga Olsztynek - Kaletka bylaby idealna. Na pewnym etapie jest rowny nowy asfalt, troche gorek, las, no i prawie nie ma ruchu...

Opublikowano

Malik tylko kto zrobi foto jak ty nie chcesz jechac ?

Opublikowano

Malik tylko kto zrobi foto jak ty nie chcesz jechac ?

Tomboy moją lustrzanką :polew:

Opublikowano

Hugo a wyslales zaproszenie i limuzyne po Tomboya bo przeciez on swojej A8 z garazu nie bedzie wyciagal zeby jechac na jakis tam zlot A4 :evil:

Opublikowano

Wiciu oj bede dzis :bicz3: :bicz: za to ze nie jedziesz na zlot :gwizdanie:

Opublikowano

Z Twojej ręki Angela :bicz2: nie potraktuję jak kary ;)

Co do Zlotu, to :( .

Życie to sztuka dokonywania trudnych wyborów i co prawda nie podoba mi się to, ale w obecnej sytuacji nie mam innego wyjścia.

Opublikowano

Malik tylko kto zrobi foto jak ty nie chcesz jechac ?

No właśnie się łamię i chyba wpadnę :) [br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 09:54 _________________________________________________

Z Twojej ręki Angela :bicz2: nie potraktuję jak kary ;)

Pieszczochy :naughty:

Opublikowano

Wiciu to miala byc kara a nie przyjemnosc :polew:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2007, 09:56 _________________________________________________Malik nareszcie sluszna decyzja :th:

Opublikowano

Tylko jak tu robic sesje "in motion" jak wszyscy nawaleni? :)

nie wiem o czym mowisz ... :rolleyes: na zimowym zlocie nikt nie pił to i na letnim tez nikt nie bedzie ..... :polew:

:drunk: :drunk: :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.