Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto ma najbliżej do ASO?? Urwałem 2 śruby przy odkręcaniu, nie ma opcji nawet że będę przykręcał stare. Może ktoś ma możliwość podjechania do ASO po te śruby komplet ok 57 PLN, mogę podać numery fabryczne gratów.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja z domu mam relatywnie niedaleko do Szewczyka. Ale podjechać mogę dopiero jutro rano o 8,00.

Jak Ci pasi - dawaj znac to się zgadamy na PW.

Opublikowano

Ja z domu mam relatywnie niedaleko do Szewczyka. Ale podjechać mogę dopiero jutro rano o 8,00.

Jak Ci pasi - dawaj znac to się zgadamy na PW.

daję znać :notworthy:
Opublikowano

Wiem, wiem, mieliśmy kiedyś bodaj z Edmondo lekką ścinkę odnośnie EBC, ale i tak nie potrafię się nie cieszyć. :dance:

:blink:

O co kaman?

Proszę nadaremno nie używać mojego nicka :bicz2:

Opublikowano

Wiem, wiem, mieliśmy kiedyś bodaj z Edmondo lekką ścinkę odnośnie EBC, ale i tak nie potrafię się nie cieszyć. :dance:

:blink:

O co kaman?

Proszę nadaremno nie używać mojego nicka :bicz2:

hłe hłe hłe, a, to się uniósł :tongue4:

Faktycznie, nie z Tobą się przepychałem. :decayed:

Zreszta to nie ważne, nie chodziło mi o osobę tylko o nawiązanie do dyskusji nt badziewności/niebadziewności EBC.

Zreszta wtedy też nie był to całościowo problem. Daliśmy sobie z tamtym kolegą po razie i spox.

:hi:

Opublikowano

Wczoraj ze starym bawiliśmy sie nową zabawką

Wymieniony filtr powietrza na sportowy

Sportowy wydech

Zawieszenie gwintowane :P

3,8 KM

v-max 120 km/h

Pomiary G-Techem już niedługo :P

kox :D

screenhunter1hs9.jpg

Opublikowano

Wczoraj ze starym bawiliśmy sie nową zabawką

3,8 KM

v-max 120 km/h

Spalinówka? Mało widac na zdjeciu ale nie widze mufflera więc chyba elektryk.

warnwarn.gifMalik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny.

Opublikowano

Malik elektryczne samochody są dla dzieci :) Oczywiście że spalinowy :)

screenhunter2dt6.jpg

Opublikowano

a czy do takiej zabawiki potrzebne jest prawo jazdy?? :thumbup::decayed:

Opublikowano

No to tak za***rdala że powinno być wymagane :D

Opublikowano

Malik elektryczne samochody są dla dzieci :) Oczywiście że spalinowy :)

No to MASAKRA! Przy porownaniu z pudelkiem fajek wyglada na niezla bestie! Zrob jakies lepsze foty. [br]Dopisany: 02 Sierpień 2007, 17:48 _________________________________________________

[br]

Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny.

[br]

Heh... Spoko, montujcie te turbo timery. Jak wszystko będzie git to też się zdecyduję.

Ale coś czuję, że tak jak z dotychczasowymi Waszymi modyfikacjami skończy się na czkawce silnika i Batorym :)

Opublikowano

Malik dostałes ostrzezenie od Pozia :polew: niektorych to nie powinno sie dopuszczac do wladzy po :drunk::decayed:

Opublikowano

Malik dostałes ostrzezenie od Pozia :polew: niektorych to nie powinno sie dopuszczac do wladzy po :drunk::decayed:

Eeee tam, człowiek się uodparnia na nieracjonalne działania "elit".

Poczynań naszego obecnego rządu nic nie przebije :)

Opublikowano

Tekst z Bąkiem przebija wszystko :thumbup:

Opublikowano

Tekst z Bąkiem przebija wszystko :thumbup:

Chodziło o to, że jeszcze do niedawna nie miałem pojęcia o tym, że po szaleństwach trzeba potrzymać silnik chwilę na wolnych obrotach żeby turbinka się wychłodziła. No i wyłączałem silnik ot tak po prostu :decayed: I nic się nie działo.

Przypomniało mi to tzw. teorię Bąka. :naughty:

Otóż Bąk to jest takie stworzonko, które lata. Naukowcy obliczyli jednak, że ma za małą powierzchnię skrzydeł w stosunku do masy swojego ciała żeby latać.

No ale Bąk o tym nie wie .... i lata :naughty: Pewnie jakby się dowiedział to by spadł :D

No, czyli teraz jak wiem już o tym, że należy dbać o turbinkę i rzeczywiście będę ją oszczędzał to na pewno się coś spier*oli :decayed:

Opublikowano

hehe dobre :D

Oby się nic nie stało. :wink4:

Opublikowano
Malik otrzymuje ostrzeżenie za gaszenie auta zaraz po jeżdzie - a co z tym idzie za dobijanie turbiny.

Za takie coś to ban do odwołania hyhyh

Opublikowano

No ale Bąk o tym nie wie .... i lata :naughty: Pewnie jakby się dowiedział to by spadł :D

malik....spadlem to prawie ja z krzesla...po przeczytaniu :polew:

a teraz Wy pospadacie z fotel...kupilem sobie fajke....i ja teraz opalam :decayed:

Opublikowano
:polew:papaj jestes a nie Żółw :polew:
Opublikowano

Zółw tylko uwazaj zebys nie zasnal z nia bo jeszcze pozaru narobisz :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.