Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mu polecalem Intraco - pewnie i bezpieczenie, ale widac mozna znalezc taniej niz u nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A tak a, propos jeża (czyli nie na temat).

Pamiętacie Żuczki, jak nieskutecznie próbowaliście przestawić u mnie kilometraż do nastepnej wymiany oleju? Na liczniku było 300 km do astępnej wymiany. Niestety nie zauważyłem momentu "przekręcenia sie" licznika, ale teraz po podróży do Wrocka, pokazuje ... no obstawiać ile pokazuje licznik do następnego przeglądu. Dla utrudnienia przypomnę, że ustawiliśmy 15.000 km.

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Okrągła cyfra, nijak nie wynika z liczby przejechanych km (no chyba, że w nocy ktoś ukradł auto spoooooooooro pojeździł i odstawił :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Żuczki, jak nieskutecznie próbowaliście przestawić u mnie kilometraż do nastepnej wymiany oleju? Na liczniku było 300 km do astępnej wymiany. Niestety nie zauważyłem momentu "przekręcenia sie" licznika, ale teraz po podróży do Wrocka, pokazuje ... no obstawiać ile pokazuje licznik do następnego przeglądu. Dla utrudnienia przypomnę, że ustawiliśmy 15.000 km.

:gwizdanie:

Wiciu, dziwne, że w ogóle możesz jechać, bo Spanky jak ustawiał coś po tym piwie, to nie wiadomo było czy przez przypadek nie ustawił, że po tych 300km miało się zrobić "AUTO STOP" :polew: :polew:

Nie.

Okrągła cyfra, nijak nie wynika z liczby przejechanych km (no chyba, że w nocy ktoś ukradł auto spoooooooooro pojeździł i odstawił :D)

Stawiam na okrągłą dychę (10.000km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr - jesteś zarąbiście blisko.

Pokazuje 11 tys km :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr - jesteś zarąbiście blisko.

Cholera mogłem zrobić sobie nicka Łukasz :)

Może ustalmy, że ja jestem Łukasz, a Lukas jest Lukas :polew:

Przynajmniej będzie jak się odróżniać :>

Pokazuje 11 tys km :shocked:

Ale głupota :).

Spanky, tak między nami - trzeba mu teraz ustawić, żeby po przekroczeniu tych 11 tyś wskoczyło 111 tyś :)

A tak na poważnie to czy czasem w kanale 02 lub 05 ustawienie wartości 0 nie kasuje wskazania inspekcji ??.

W każdym bądź razie jutro sprawdzimy Wiciu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

w przejściu podziemnym pod Mariott'em. :>

ja tez tam zawsze wymieniam , maja dobry przelicznik , mozna ponegocjowac ale tylko przy wiekszych sumach z tego co wiem,

podobno dobry jest jeszcze na rogu Swietokrzyskiej i tegoo placu co jest Bank w Hotelu , chyba Warszawa , ale nie pamietam dokladnie nazwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr. Ja przy wszystkich wyjazdach korzystam z tego, który jest w przejściu podziemnym pod Mariott'em. Parę razy lekka negocjacja cen-zawsze byłem zadowolony.

A dokładnie jak tam trafić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście podziemne od dworca centralnego. Dochodzisz do McDonalda. Stajesz twarzą do wejścia i wybierasz korytarz po lewej. Idziesz, idziesz, idziesz (nie wychodzisz na powierzchnię) i skrecasz w któryś z korytarzy (na poziomie -1) w lewo. Długi korytarz, kantor dobrze widoczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście podziemne od dworca centralnego. Dochodzisz do McDonalda. Stajesz twarzą do wejścia i wybierasz korytarz po lewej. Idziesz, idziesz, idziesz (nie wychodzisz na powierzchnię) i skrecasz w któryś z korytarzy (na poziomie -1) w lewo. Długi korytarz, kantor dobrze widoczny.

Poszukam, dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Motor kurna bylem w zamosciu w weekend ale :drunk: i :dance: przez dwa dni na weselisku :decayed:

No widzisz ja też się nieźle bawiłem w Twoich okolicach :drunk: ufff... i na zlot hondy civic sie wrypałem niechcący nad zalewem :polew: ale miałem fure z innej bajki więc poszedłem popływać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podobno ma byc sunshine - promenada, czy torwar?

ja proponuje Torwar :) w promenadzie jeszcze sie nasiedzimy, jak bedzie brzydka pogoda :D

Lukas licze na Twoj glos...ostatnio miales dosc Promenady :tongue4:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2007, 22:40 _________________________________________________No i masz.....juz Cie przekabacili :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups to cie angela zawiodlem mam dosc Promenady ale co zrobic jak ta pogoda jesienna tego lata :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...