Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:drunk: spychowo-mikołajki do oporu chlanie je...ć to tankowanie :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka Ogry wróciłem do żywych :afro:

Opublikowano

Oddam 2 bilety na dzisiaj Legia-Groclin 19:15 na krytą. Odbiór Legionowo-Jabłonna-Modlińska.. Jak coś to dzwonić.. mój numer ma Angela, Lukas i Wit.s

Opublikowano

Norbi czy to znaczy ze bedziesz na spocie we wtorek :mysli:

Opublikowano

Norbi czy to znaczy ze bedziesz na spocie we wtorek :mysli:

Jasne szefie!!!
Opublikowano

Ja się właśnie zbieram w stronę Wawy... juz promile wyparowały więc śmigam heheh

Opublikowano

Ja się właśnie zbieram w stronę Wawy... juz promile wyparowały więc śmigam heheh

Hornet ja nie wiem czy z ciebie kiedykolwiek promile wyparowują ciągle je uzupełniasz :polew: :polew:

Opublikowano
juz promile wyparowały więc śmigam

zamieniles ta thalie na cos latajacego ? no nareszcie :oklaski:

Opublikowano

Siema, powrocilem. Zrobilem wczoraj konwersje do bixenonow ale mam na FISie blad poziomowania. Czy bedzie we wtorek na spociku ktos z VAGiem zeby to wykasowac?

Opublikowano

O tak Vag wskazany. Mam zamiar zwalczyć notlauf, bo w trasie jest wkurw... Wracając znad morza kilka razy musiłem gasić autko :angry: a jechałem nocą :thumbdown:

Opublikowano

Siema, powrocilem. Zrobilem wczoraj konwersje do bixenonow ale mam na FISie blad poziomowania. Czy bedzie we wtorek na spociku ktos z VAGiem zeby to wykasowac?

Mam to samo u siebie (od samego kupna), wiec tez podepne sie usuniecie bledu...

Opublikowano

Zobaczymy co da usunięcie i co tam jeszcze wyskoczy :naughty: :naughty:

Opublikowano

po usunieciu błedu cale lampy automatycznie wychodzą z mocowań i samoistnie przechodzą do tyłu :drunk::naughty:

Opublikowano

po usunieciu błedu cale lampy automatycznie wychodzą z mocowań i samoistnie przechodzą do tyłu :drunk::naughty:

Uprasza się o nie pisanie głupot... no chyba że stosujesz nową mechanikę ;) Ty lepiej powiedz czy na 10000% nie będziesz na spocie ??

Szkoda żeby Twoje A4 stało i nie było na zlocie..... ja mogę się nim zaopiekować na te parę dni.....

zamieniles ta thalie na cos latajacego ? no nareszcie :oklaski:

Niestety ale nie zamieniłem ... ale jaka to ulga jak się podjeżdża pod dystrybutor i nic z portfela nie ucieka heheheh

Opublikowano

po usunieciu błedu cale lampy automatycznie wychodzą z mocowań i samoistnie przechodzą do tyłu :drunk::naughty:

Uprasza się o nie pisanie głupot...

No co Ty. Bez głupot - wątek by umarł.

Sam widzisz co się działo w weekend- każdy się silił na jakąś poważną,inteligentną gadkę i skończyło się milczeniem i paroma bźdęknięciami na temat pica wódki.

Zupełnie inny apel ogłoszę: "Więcej głupot"[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 12:00:27_________________________________________________Bo jak nie, to przyjdzie giermaniec i Wam w opony będzie strzelał

zdjcie000aq3.jpg

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiciu, a Ty lubisz te klimaty?? Nie wiedziałem.. Schmeisserek.. :notworthy: tylko but nie ten

Opublikowano

Wiciu, a Ty lubisz te klimaty?? Nie wiedziałem.. Schmeisserek.. :notworthy: tylko but nie ten

Mąż do żony

- Kochanie a może tym razem "na jeźdźca"? :naughty:

- Ale jaki najeźdźca?!

- NORMALNY! GERMAńSKI OPRAWCA!!!

:polew:

Opublikowano

Malik miales cos mi wyslacw pdf wodzu :notworthy:

Wiciu, a Ty lubisz te klimaty??

Wit to lubi różne klimaty ale ten jest kox :D

Opublikowano

Lukas, a Ty mi nie odpisales na PW... :tongue4::notworthy:

Opublikowano

a racja Flyer jesli jutro jakos dotre to zabiore CD :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.