Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro spocik aktualny?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro Promenada czy Torwar Koledzy i Kolezanki ??

Opublikowano

Kaśka: Jak w kazdy wtorek, spojrz troche do gory, znajdziesz duzy napis na czerwonym tle :evil:

Opublikowano

Kaśka: Jak w kazdy wtorek, spojrz troche do gory, znajdziesz duzy napis na czerwonym tle :evil:

Napis widzę, ale wolę sie upewnić. :)

Opublikowano

To zapraszamy wszystkich do Promenady bo pogoda tego lata to :rant:

Opublikowano

I słusznie.

Promenada, Promenada.

Chyba trochę wsiakliśmy w tę Promenadę, ale cóż.

Osobiście wolałbym np Wileńską :evil:

Opublikowano

Moznaby kiedys zrobic spota w BlueCity i skoczyc przy okazji na gokarty :evil:

Opublikowano

Gdzie sa gokarty w poblizu BC?

Opublikowano

Sa w samym BC. Przynajmniej byly jeszcze 2 lata temu :decayed:

Opublikowano

Gokarty są na terenie BC.

Słuchajta. Jutro robimy konkurs zgadywania nicków.

Zasady:

- każdy po kolei będzie wskazywał osobę zgadującą i zgadywanego

- jeśli zgadujący zgadnie nick zgadywanego, to wskazujący spełni jedno życzenie zgadujacego

- jeśli zgadujący nie zgadnie nick'a zgadywanego, to musi spełnić jedno życzenie wskazującego

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 16:08:37_________________________________________________Zobaczymy jaka będzie jutro frekwencja

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kuwa... jak w przedszkolu :drool:

Opublikowano

Gokarty są na terenie BC.

Słuchajta. Jutro robimy konkurs zgadywania nicków.

Zasady:

- każdy po kolei będzie wskazywał osobę zgadującą i zgadywanego

- jeśli zgadujący zgadnie nick zgadywanego, to wskazujący spełni jedno życzenie zgadujacego

- jeśli zgadujący nie zgadnie nick'a zgadywanego, to musi spełnić jedno życzenie wskazującego

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 16:08:37_________________________________________________Zobaczymy jaka będzie jutro frekwencja

:polew: :polew: :polew:

To ja mam utrudnione :kwasny: bo jeszcze niewiele osób pamiętam, ale spróbować mogę :D Gorzej jak wogóle nie trafie

Opublikowano

Kuwa... jak w przedszkolu :drool:

Tylko w przedszkolu jako przegrany skakał byś na jednej nodze, albo mówił wierszyk. Wyobraź sobie co sie będzie działo jutro.

Rosyjska ruletka, to przy tym kaszka z mlekiem.

Opublikowano

Dobre wit.s Zobaczymy jak Wam pojdzie :>. Ja sie zrywam na srode poza Wawe i nie bede mogl przyjchac na spota.

Opublikowano

Kuwa... jak w przedszkolu :drool:

Tylko w przedszkolu jako przegrany skakał byś na jednej nodze, albo mówił wierszyk. Wyobraź sobie co sie będzie działo jutro.

Rosyjska ruletka, to przy tym kaszka z mlekiem.

No nie chłopaki znowu straszycie :D Bo jeszcze uwierzę i nie przyjadę :P.

Opublikowano

Wiciu a może kupić Ci psa?? Widać iż brakuje Ci chyba zabawy więc z czworonogiem będziesz mógł sie pobawić hehehe a i może razem będziecie mogli aportować ;)

Opublikowano

Dobre wit.s Zobaczymy jak Wam pojdzie :>. Ja sie zrywam na srode poza Wawe i nie bede mogl przyjchac na spota.

Co się odwlecze, to nie uciecze :naughty:

Wiciu a może kupić Ci psa?? Widać iż brakuje Ci chyba zabawy więc z czworonogiem będziesz mógł sie pobawić hehehe a i może razem będziecie mogli aportować ;)

Dlaczego zaraz z czworonogiem. Co Ty ze mnie zoofila robisz. W tym obszarze sytuacja jest już dawno określona, zafiksowana i się nie zmieni - hetero to słowo klucz

:decayed:

Opublikowano

Gokarty są na terenie BC.

Słuchajta. Jutro robimy konkurs zgadywania nicków.

Zasady:

- każdy po kolei będzie wskazywał osobę zgadującą i zgadywanego

- jeśli zgadujący zgadnie nick zgadywanego, to wskazujący spełni jedno życzenie zgadujacego

- jeśli zgadujący nie zgadnie nick'a zgadywanego, to musi spełnić jedno życzenie wskazującego

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 16:08:37_________________________________________________Zobaczymy jaka będzie jutro frekwencja

:polew: :polew: :polew:

To ja mam utrudnione :kwasny: bo jeszcze niewiele osób pamiętam, ale spróbować mogę :D Gorzej jak wogóle nie trafie

Kaska nie martw sie.....moje zgadniesz napewno :D

Opublikowano

Malik miales cos mi wyslacw pdf wodzu :notworthy:

Luzik, wydruk Ci przywioze cały. Jeszcze nie wyrezałeś tego zderzaka?

BTW: To będzie ktoś jutro miał tego VAGa? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 19:38 _________________________________________________

I słusznie.

Promenada, Promenada.

Chyba trochę wsiakliśmy w tę Promenadę, ale cóż.

Osobiście wolałbym np Wileńską :evil:

Heh, no właśnie. Mi np. bardziej by pasował Wola Park. Blue City tez moze byc. Trzeba zaczac kurde robic lobbying na miejscowki po zachodniej stronie Wisly. Norbi, Angela!

Opublikowano

Hola hola... ja tez po drugiej stronie Wisly (Bielany, a niebawem Ursynow). VAG bardzo mile widziany jutro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.