Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heh, no właśnie. Mi np. bardziej by pasował Wola Park. Blue City tez moze byc. Trzeba zaczac kurde robic lobbying na miejscowki po zachodniej stronie Wisly. Norbi, Angela!

No Malik przegość dla mnie jesteś :notworthy: Jutro upalanie na ćwiare na Poznańskiej :decayed: Czekam o 19-tej!!!
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Malik przegość dla mnie jesteś :notworthy: Jutro upalanie na ćwiare na Poznańskiej :decayed: Czekam o 19-tej!!!

Możesz stanąć ze mną na tą ćwiarę.... służbowa thalia wymiecie Cię.... :polew: :polew: :polew: jak wystartujesz 30 min pźńiej.

Opublikowano

No Malik przegość dla mnie jesteś :notworthy: Jutro upalanie na ćwiare na Poznańskiej :decayed: Czekam o 19-tej!!!

Możesz stanąć ze mną na tą ćwiarę.... służbowa thalia wymiecie Cię.... :polew: :polew: :polew: jak wystartujesz 30 min pźńiej.

S tobom zawsze miszczu :decayed:
Opublikowano

[br]_________________________________________________

I słusznie.

Promenada, Promenada.

Chyba trochę wsiakliśmy w tę Promenadę, ale cóż.

Osobiście wolałbym np Wileńską :evil:

Heh, no właśnie. Mi np. bardziej by pasował Wola Park. Blue City tez moze byc. Trzeba zaczac kurde robic lobbying na miejscowki po zachodniej stronie Wisly. Norbi, Angela!

Malik ja to jestem jak najbardziej za :thumbup:

Opublikowano

Motor mieć VAG-a być po 20:00.

Opublikowano

Motor mieć VAG-a być po 20:00.

I o to chodzi, i o to chodzi.[br]Dopisany: 13 Sierpień 2007, 23:01 _________________________________________________

No Malik przegość dla mnie jesteś :notworthy: Jutro upalanie na ćwiare na Poznańskiej :decayed: Czekam o 19-tej!!!

No no, porównaj sobie tylko ilośc kucy u mnie i u Ciebie. Się tak nie bawię.

Opublikowano

Motor jak bedziesz z Vag-iem to mi też podepniesz tak profilaktycznie oki? :a4fan:

Opublikowano

Motor jak bedziesz z Vag-iem to mi też podepniesz tak profilaktycznie oki? :a4fan:

tak profilaktycznie mowisz :D z motora to jest bardzo dobry kolega.....zaraz Ci jakies bledy znajdzie :decayed:

takze Tosik dobrze sie zastanow czy chcesz oddac autko w jego rece :polew:

Opublikowano

Motor jak bedziesz z Vag-iem to mi też podepniesz tak profilaktycznie oki? :a4fan:

tak profilaktycznie mowisz :D z motora to jest bardzo dobry kolega.....zaraz Ci jakies bledy znajdzie :decayed:

takze Tosik dobrze sie zastanow czy chcesz oddac autko w jego rece :polew:

No problem Tosik

Angee żałujesz,że oddałaś w moje ręce :P

Opublikowano

Motor jak bedziesz z Vag-iem to mi też podepniesz tak profilaktycznie oki? :a4fan:

tak profilaktycznie mowisz :D z motora to jest bardzo dobry kolega.....zaraz Ci jakies bledy znajdzie :decayed:

takze Tosik dobrze sie zastanow czy chcesz oddac autko w jego rece :polew:

No problem Tosik

Angee żałujesz,że oddałaś w moje ręce :P

No co Ty :D wrecz przeciwnie :tongue4:

Opublikowano

Ok tylko ja już gum nie kupuje :wink4:

Opublikowano

angee jest po prostu zazdrosna ;)

ja dzisiaj też będę z vagiem i mam nadzieje od 19 :)

jak macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać to się przygotuję merytorycznie, bo nie wszystko da rade z głowy zrobić :cool:

Opublikowano

Ja poprosze parę kuni do firmowego paździocha bo płacze jadąc :rant: :rant:

Opublikowano

angee jest po prostu zazdrosna ;)

ja dzisiaj też będę z vagiem i mam nadzieje od 19 :)

jak macie jakieś specjalne życzenia to dajcie znać to się przygotuję merytorycznie, bo nie wszystko da rade z głowy zrobić :cool:

e tam od razu zazdrosna :D

wolalabym auta nie oddawac w jego rece.......bo za kazdym razem moj portfel na tym najbardziej cierpi :embarrassed:

no ale jak mus to mus

Opublikowano

lukaszr pojechał dzisiaj chyba po furkę, miejmy nadzieje że nie wróci z pustymi rękami :)

@hornet

nie podłączam kompa pod takie wynalazki, jeszcze mi się zawirusuje :decayed:

Opublikowano

Kto dzisiaj bedzie przelatywal kolo ZOO na spota ?

Opublikowano

Kto dzisiaj bedzie przelatywal kolo ZOO na spota ?

Lukas, jak nie będzie nikogo ktoby przy okazji, to ja zadzwonię koło 19.00 i Cię zgarnę. Co prawda mam jakieś pożegnanie od 17,00, ale gościa nie specjalnie ten teges, więc raczej pójdę na chwile i najwyżej jakby się rozkręcało to wrócę po spocie :decayed:

Tak, czy siak transport w razie czego ode mnie masz.

Opublikowano

lukaszr pojechał dzisiaj chyba po furkę, miejmy nadzieje że nie wróci z pustymi rękami :)

Pojechal wczoraj w nocy z moim znajomym, nie wroci z pustymi na 99% :cool:

Lukas: Ja zawsze przelatuje kolo ZOO, pisz w razie czego na gg/pw.

Opublikowano

ja też zoo mijam albo z jednej abo z drugiej strony ;)

Opublikowano

No chlopaki jak piknie :notworthy: moje auto zostalo na wsi na zabiegu takze potrzebuje podwiezienia Flyer mam dla Ciebie plytke w plecaku to odrazu sprawdzimy w drodze na spota czy dziala podeslij mi Tela na PW bo moj to chyba masz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.