Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:rant:

Przestańce tu gadać o Zlocie. :( I bez tego żal mi d*pę ściska, że nie mogę jechać :foch:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurna jeszcze 1,5 tyg i :drunk: oraz :dance: w najlepszym wykonaniu ZLOTOWYM :thumbup:

Opublikowano

no to jest nas coraz wiecej

Angee my to nawet razem chyba w jednym pokoju :drool:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 16:21 _________________________________________________

Ja mam nadzieję, że znajdzie sie jeszcze jedno wolne miejsce na zlot, bo tez bym chciała pojechać. :D Napisałam już do Hugo i czekam na odpowiedź. Trzymajcie kciuki. Wtedy byłoby nas jeszcze więcej jadących w tamta stronę. :)

Git :quattro:

Norbi ja sie wystraszylam 6 facetow i ucieklam do jedyneczki :embarrassed:

Opublikowano

Norbi ja sie wystraszylam 6 facetow i ucieklam do jedyneczki

Uuuuuu :thumbdown:

Opublikowano

No to dales plame.....a tak obiecywales ze bedziesz :bicz3:

Opublikowano

No to dales plame.....a tak obiecywales ze bedziesz :bicz3:

Mmmmcory Angee, odbijemy sobie

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 16:45 _________________________________________________K... nie potrafie quotować, co quotne to napierd....

Tak apropos nie ma mnie dziś co zdążyła Angee zauważyć bo wspieram :drunk: bradera po narodzinach potomkia :>[br]Dopisany: 14 Sierpień 2007, 16:47 _________________________________________________

No to dales plame.....a tak obiecywales ze bedziesz :bicz3:

Nawet po gołej dam się zlać :drool:
Opublikowano
Podziel to co ,, jednostki opiniotwórcze" powiedziały na mój temat przez 10 na wszelki wypadek

hehehe - chyba pomnóż :polew: Juz dziku nie udawaj niewiniatka :decayed:

Opublikowano

ciiiiiiiiiii... :)

Opublikowano

no chłopaki i dziewczyny..jedzie do nas nowa A4-rka AVANT :) od helmutów :a4fan: :drool:

kto nabył ? Lukaszr ?? ciekawe co kupił :mysli:

Opublikowano

ciiiiiii..

AVJ

Opublikowano

adamooo: a nie AVF?

No to lukasz stawia mi flache :P

spocik spoko, spetsnaz: ladnie Ci pomyka ta b5! mnie niestety lukas obciazal :D

Opublikowano

tak tak..pomyliło mi się z furą pozia :)

Opublikowano

- cenzura postu - ;)

Opublikowano

lukasz nie kupil Q, bo nie mu niezalezalo na 4 łapach. 1.9+Q mozna znalez bez problemu w niemczech...

--

hyhy...

wiechecki.jpg

Opublikowano

Ale się wszyscy nagle szybko rozjechali dziś :mysli:

Opublikowano

.

Ale się wszyscy nagle szybko rozjechali dziś :mysli:

i chyba malo kto dotarl do domu......bo jakos tak tu pusto..... :no:

Opublikowano

Ja dzisiaj nie dotrałem bo :drunk: i jestem już ciepły :gwizdanie:

Opublikowano

Ja dzisiaj nie dotrałem bo :drunk: i jestem już ciepły :gwizdanie:

no wlasnie....naleza Ci :bicz3:

Opublikowano

no wlasnie....naleza Ci :bicz3:

Oj Agnee bo rączka Cię zaboli jak tak wszystkich będziesz lała :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.