Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema Pany. :hi:

Umiałby ktoś wyłączyć mi automatyczne włączanie się świateł po włączeniu zapłonu?

Zdecydowanie wolę manualne włączanie świateł.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Umiałby ktoś wyłączyć mi automatyczne włączanie się świateł po włączeniu zapłonu?

Zdecydowanie wolę manualne włączanie świateł.

99 PLN i masz to wyłączone :naughty: :naughty: :naughty:

A przy okazji mixerek się kłania:

1434602

1425116

1425120

4b7ef358149b6.jpg

1426645

1425575

1432903

1432902

1434351

Opublikowano

:> :>

mixer :good:

a tak poważnie ogarnąłbys to na spocie?

pozdro :wink4:

Opublikowano

nie sciemniajcie ze nikt nie wie o tym podlokietniku czy do audipasuje z paska b5

Opublikowano

1434602

1425116

1425120

4b7ef358149b6.jpg

1426645

1425575

1432903

1432902

1434351

czarna tak , blondyna ma dałna twarzy

Opublikowano

nie sciemniajcie ze nikt nie wie o tym podlokietniku czy do audipasuje z paska b5

Poszukaj na forum - coś było o tym, gdzieś kiedyś, ale nie pamiętam dokładnie gdzie i kiedy :decayed:

Opublikowano

nie sciemniajcie ze nikt nie wie o tym podlokietniku czy do audipasuje z paska b5

Poszukaj na forum - coś było o tym, gdzieś kiedyś, ale nie pamiętam dokładnie gdzie i kiedy :decayed:

Sądząc chociażby po opisach aukcji http://moto.allegro.pl/listing/search.php?string=audi+passat&from_showcat=1&category=18893

to nie pasuje :kox: :kox:

Opublikowano

no swietnie ale moze byc pasek b5 i a4 b6 lub kazda inna konfiguracja.

juz sie nauczylem ze to co pisza na aukcjach nijak ma sie do rzeczywistosci - dlatego pytam sie madrzejszych aby uzyskac info

Opublikowano

no swietnie ale moze byc pasek b5 i a4 b6 lub kazda inna konfiguracja.

juz sie nauczylem ze to co pisza na aukcjach nijak ma sie do rzeczywistosci - dlatego pytam sie madrzejszych aby uzyskac info

Pewnie, że świetnie :naughty:

Tak może być, ale przecież można wejść na aukcję doczytać w 90% pisza do jakich A4 pasuje..

Można użyć szukajki - poczytać = dojść do wniosków.

http://moto.allegro.pl/item946219433_podlokietnik_dedykowany_vw_passat_b5_audi_a4.html

http://moto.allegro.pl/item962099261_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59788.0.html - podłokietnik z passata do A4 info

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t5271.0.html - podłokietniki z allegro

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t31240.0.html - podłokietniki z allegro CD...

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_podlokienika-t19722.0.html - montaż.

Opublikowano

no nosfer jak jestes takim znawca to powiedz jeszcze czy z A6 C5 podejda do B5 podlokietniki wygladaja podobnie ale nie wiem czy noge nie maja za dluga ?

ico do podlokietnikow ja mamniebieskie wnetrze wiec nie przegladam wszystkich aukcji tylko tych ktore jakos mi podchodza (np kolorystycznie)

Opublikowano
  • Autor

no nosfer jak jestes takim znawca to powiedz jeszcze czy z A6 C5 podejda do B5 podlokietniki wygladaja podobnie ale nie wiem czy noge nie maja za dluga ?

ico do podlokietnikow ja mamniebieskie wnetrze wiec nie przegladam wszystkich aukcji tylko tych ktore jakos mi podchodza (np kolorystycznie)

nie rób OT :bicz3: :polew:

_________________________________________________

jacyś chętni :?: :naughty::kox:

http://allegro.pl/item956024146_hala_stalowa.html

Opublikowano

no nosfer jak jestes takim znawca to powiedz jeszcze czy z A6 C5 podejda do B5 podlokietniki wygladaja podobnie ale nie wiem czy noge nie maja za dluga ?

Nosfer, a nie no nosfer.

1) Nie jestem znawcą tematu: "Który podłokietnik, pasuje do jakiej Audi, Passata, Skody, Golfa w różnych konfiguracjach i modelach i rocznikach"

Chociaż na mój gust nie będzie pasował, bo przypuszczam, że łapy mocowania będzie miał inne.

2) Od Passata pasuje do A4 i na forum jest o tym w piz*e informacji.

ico do podlokietnikow ja mamniebieskie wnetrze wiec nie przegladam wszystkich aukcji tylko tych ktore jakos mi podchodza (np kolorystycznie)

Nie wiem jakie to ma znaczenie.

Szukasz informacji o tym, czy A podejdzie do B.

Nie czy zielony A-podłokietnik będzie pasował do niebieskiego B-wnętrza, czy lepiej kupić Czerwony.

Opublikowano

nie czytasz ze zrozumieniem niestety.

po raz kolejny w sumie ...

Dziekuje za infrmacje

Opublikowano

nie czytasz ze zrozumieniem niestety.

po raz kolejny w sumie ...

Dziekuje za infrmacje

Nie. Nie ja nie rozumiem, tylko Ty masz jakieś pokręcone myślenie.

Chcesz się dowiedziec czy Podłokietnik z Passata pasuje do A4, ale nie wchodzisz na aukcje, bo masz niebieskie wnętrze. :blink::polew:

Wklejam Ci linki z forum, z allegro, a Ty szukasz dziury i ironizujesz na temat mojej wiedzy..

Piszesz ludziom na forum, żeby używali szukajki robiąc z siebie fifarafa, a sam co i raz zadajesz tutaj pytania, które można znaleźć w technicznym w mniej niż minutę.

Stoisz na straży OT i porządku, a co i raz zamiast ciężkiego cycka wklejasz tu linki ze swoimi wątkami :kwasny:

Nie potrafisz poprawnie przepisać nicka, w pisaniem jak widzę masz lekkie braki, zarzucasz mi czytanie bez zrozumienia do tego sugerujesz, że to nie pierwszy raz - oczywiście na taki przykład bym się nie doczekał, a na koniec strzelasz focha w stylu dojrzewającej dziewczyny..

:brawo:

Opublikowano

pany ma ktos moze w domu cos takiego i moglby na spota dzisiaj wziac??

http://www.allegro.pl/item955573174_przejsciowka_lacznik_gniazdo_usb_gniazdo_usb.html

Co to za przejściówka ?

Mam w domu coś jakby "przedłużacz USB" nada Ci się ?

Opublikowano

chilli out panowie...[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 15:41_________________________________________________

pany ma ktos moze w domu cos takiego i moglby na spota dzisiaj wziac??

http://www.allegro.pl/item955573174_przejsciowka_lacznik_gniazdo_usb_gniazdo_usb.html

Co to za przejściówka ?

Mam w domu coś jakby "przedłużacz USB" nada Ci się ?

potrzebuje podpiac kabel VAG do telefonu, czyli polaczyc dwa kable USB w ktorych sa wtyczki, czyli tzw czesc "zenska"

Opublikowano

No to mój kabel się nie nada.. :gwizdanie:

Masz Vaga w telefonie (w tym HTC?)

Opublikowano

mister

1) strzelilem focha -oczywiscie wg ciebie - co nie mialo oczywiscie miejsca

2) zaraz mi Kolkov poleci z info ze robie off'a

a co do pytan

szukajki uzylem ale widac zle bo nie znalazlem informacji

co do moich wypowiedzi apropos szukajki czasami az sie prosi zeby tak odpowiedziec

nie szukam dziury w calym i nie ironizuje twoich wypowiedzi - tutaj moge miec takie pretensje dociebie ALE NIE MAM

od pozadku jestes ty i generalnie wkur....zaja mnie mody ktorzy robia burdel a potem opieprzaja userow - tutaj zawsze bede stac na pozadku

a co do cyckow to czasami wklejam :)

co do malych literek w nicku PRZEPRASZAM sie mnie shift nie wcisl

no hard feelings mister

Opublikowano

No to mój kabel się nie nada.. :gwizdanie:

Masz Vaga w telefonie (w tym HTC?)

niom, i chce sprawdzic czy bedzie dzialal :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.