Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja juz chyba wolabym dolozyc kilka PLNow do tych :drool:

Poziek ty chyba kiedys miales chec takie nabierac rok temu tylko nie kupiles :bicz3:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sredy ledy :polew: lepiej dołożyć i mieć porządne lampy. Tylko patrzeć jak będziej jakiś amator na takie lampy..... a jak jakiś debil zbije z zazdrości (tacy się trafiają) to nie zostaje nic innego tylko płacz.

To jest :audi: a nie BMW i świecidełka mu nie pasują

Opublikowano

Ja zaczne zajmowac się wygladem jak skończe z silnikiem...o ile skoncze :naughty::decayed:;)

Opublikowano

Hornecik ale jakie BMW my tu nie mowimy o lexusach tylko o ladnych ledach wiekszosc klubowiczow kazala Poziowi brac te lampki rok temu :tongue4:

Opublikowano

Tylko ja miałem wziąc z AZ a nie z HK :)

Opublikowano

Poziu ma rację - autko powinno najpierw jezdzić a później można myśleć o jakiś bajerach

Opublikowano

Czyli poź sie nie doczeka :D

Opublikowano

Kurcze takie same ma ledy jak u Adasia a jakos duzo ladniej sie prezentuja i nawet jak nie swieca :drool:

6ff0c94ab539b955m.jpg

Akurat dziewczynki to są te same ledy..

z az wyglądają tak :

azgt6.jpg

Opublikowano

Adasio przypatrz się, widac gołym okiem, że inne. Popatrz sie na góre ledów niebieskiego. Sa cleary a u ciebie czerwony pasek jest.

Jezeli chodzi o silnik to skończe go jak zamontuje te zabawki, które kupiłem. Nie przewiduje nic wiecej pod maską. Sama maske zmienić, owszem tak...w przyszłosci :wink4:

Opublikowano

No albo zeby nie wygladalo a zapierniczalo takie cicho ciemne :tongue4:

Adas a nie ma takich AZ dymionych :mysli:

Opublikowano

Nie ma dymionych, wszyscy robia sobie tzw.custom

Te z niebieskiego sa koksy !!

Opublikowano

Spetsnaz Wszystkiego Dobrego Chłopie w weekend :drunk::naughty:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2007, 20:38 _________________________________________________

Te z niebieskiego sa koksy !!

niebieski caly jest KOX :slina:

Opublikowano

Te lapy w niebieskim to naprawdę kox (ten czerwony pasek na białym górnym szlke ne szpeci)

Opublikowano

jejuuuu..przecież mówie ze te z czerwonym paskiem to a AZ..ja mam takie same jak ma ten niebieski..jedynie co może inaczej wyglądać to kierunkowskaz..oni wsadzają tam okrągłe ledy...

Opublikowano

Jezeli chodzi o silnik to skończe go jak zamontuje te zabawki, które kupiłem.

Jeżeli uda się Tobie je zwieźć do kraju :polew: :polew:

Takiej ilości bagażu linie lotnicze nie przewidują :polew: :polew:

Opublikowano

Mam jakieś doły emocjonalne.

Coraz bardziej zaczyna mnie bawić kolejna strona onanizmu intelektualnego na temat tych lampek.

Więc, żeby dołożyć swoje 5 groszy do tej pasjonującej dyskusji, powiem, że mnie się podobają obydwa modele, adamooo'wy chyba nawet bardziej :decayed:

Opublikowano
Mam jakieś doły emocjonalne

Wit ty chyba musisz :drunk: bo zle skonczysz jeszcze sie odwodnisz :decayed:

Opublikowano

Wit zarezerwuj sobie weekend 21-22.09 ;)

Opublikowano

Tylko nie ten weekend bo ja mam wesele :rant: i co jak zwykle nie będę mógł uczestniczyć w :drunk: a kolejny weekend 29 też baluje na weselu :dance:

Opublikowano

no ja tez nie bede polewal bo polewam na imprezie sluzbowej musze tak rozlac zeby dali podwyzke :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.