Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedyne zastrzezenie to tak jak malik przebieg przeciez to TDI to ciagle musi jezdzic

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

malik

Ale jak na auto z 2001r

:polew:malik to jest styczeń 2004 ...

Opublikowano

chyba nas jeszcze trzyma po imprezie :polew:

szkoda ze jeszcze zderzaki trzeba bedzie rezac zeby byla pelna wersja Sline

Opublikowano

chyba nas jeszcze trzyma po imprezie :polew:

szkoda ze jeszcze zderzaki trzeba bedzie rezac zeby byla pelna wersja Sline

u was w Wawie tylu już rezało że zrobicie chłopakowi to w godzinę z malowaniem dokładki... :polew:

Opublikowano

no w wawie to ja i malik no i kaj bo adas juz mial wyrezane

Opublikowano

A co w niej jest S ? Bo ja widze tylko gałke biegów :D

Opublikowano

Wygląda na klona Flyera :)

Opublikowano

malik

Ale jak na auto z 2001r

:polew:malik to jest styczeń 2004 ...

Heh... faktycznie. Zmylilo mnie to ze zwykle w dacie podaje sie najpierw rok oraz stara nawigacja. W aucie z 2004r powinna byc juz RNS-E.[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 12:10 _________________________________________________

Wygląda na klona Flyera :)

Chyba klona autka Flyera :)

Opublikowano

Wygląda na klona Flyera :)

dokladnie..tylko motor maly :>[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 12:11 _________________________________________________

Chyba klona autka Flyera

fakt ;)

Opublikowano

A co w niej jest S ? Bo ja widze tylko gałke biegów :D

Listwy ze szczotkowanego alu, fotele, zewnetrzne plastiki w kolorze nadwozia, felgi, zawiecha -20mm. Ale i tak potencjal do rezania ma :)

Opublikowano

hornet wyreazmy Ci wszystko..swoje już rozebraliśmy na czynniki pierwsze więc wiemy co i jak..więc kupuj byle jakiego paźziocha z małym przebiegiem..

Opublikowano

A co w niej jest S ? Bo ja widze tylko gałke biegów :D

chyba duuuze stezenie bialej masz we krwi jeszcze :polew:

Opublikowano

Norbi, szukaj opon :tongue4:

Znalazłem. Jutro zakup. Szykuj kaske[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 13:41 _________________________________________________

zostanmy przy Promenadzie bo tak wieje ze :no:

Norbi jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj to jeszcze z miesiac i jestesmy na Woli :notworthy:

Jest dobra pogoda, a w Promce niby nie wieje. Tam nawet nie można killa zrobić, a to podstawa spota :naughty:. Nalegam na Torwar[br]Dopisany: 28 Sierpień 2007, 13:43 _________________________________________________
Git!!! Ty już nie każ oceniać tylko kupuj :bicz3: jakby nasze zdanie miało wpłynąć na Twoją decyzje :angry: albo jak to B6 było jakieś chu... A przypomnij mi dlaczego sprzedałeś wogółe swoje B6?? brak Q to był jedyny powód?? Przecież teraz kupujesz to samo...
Opublikowano

Git!!! Ty już nie każ oceniać tylko kupuj :bicz3: jakby nasze zdanie miało wpłynąć na Twoją decyzje

hehehe dokladnie kupujesz dla nas czy dla siebie :mysli:

Opublikowano

Git!!! Ty już nie każ oceniać tylko kupuj :bicz3: jakby nasze zdanie miało wpłynąć na Twoją decyzje

hehehe dokladnie kupujesz dla nas czy dla siebie :mysli:

był paździoch .... bedzie paździoch ... :polew:

Opublikowano

juz lepiej zostan przy tej Renowce chociaz jest o czym rozmawiac :D

Opublikowano
chyba duuuze stezenie bialej masz we krwi jeszcze

To napewno jeszcze troche :D

Nie, poprostu ja to wszystko mam w serii a nie mam S , myślałem że powinien mieć chociaż znaczek S na kierze.

Opublikowano

ple ple ple

Ja się jest parę dni bez forum, to po powrocie dopiero widać skalę tych pierdół, które piszecie.

Jak tam Żuczki, widzę, że generalnie bez zmian, Zlot wszyscy przeżyli (choć niektórzy ledwo), humorki dpisują i dalej nie zamknięto dyskusji o wyższości Torwaru nad Promenadą.

Ja drugi tydzień na urlopie-taka amba mnie wzięła, ze nawet wałsnych wypocin nie chce mi sie czytać.

Opublikowano

ple ple ple

Ja się jest parę dni bez forum, to po powrocie dopiero widać skalę tych pierdół, które piszecie.

Jak tam Żuczki, widzę, że generalnie bez zmian, Zlot wszyscy przeżyli (choć niektórzy ledwo), humorki dpisują i dalej nie zamknięto dyskusji o wyższości Torwaru nad Promenadą.

Ja drugi tydzień na urlopie-taka amba mnie wzięła, ze nawet wałsnych wypocin nie chce mi sie czytać.

Trzeba było olać urlop i Kaletke z nami zatopić :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.