Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja zmienie temat i powiem, ze gnojowka z orlenu (zwykly eko diesel) jest za***ista. Wczoraj przy dosc ostrej jezdzie spalil mi o prawie litr mniej niz na innych. Cynk sie sprawdzil :)

było coś kiedyś na forum o tym, chyba Murzyn pisał że ten zwykły jest lepszy

Racja , racja EKO DIESEL Orlen narazie najlepszy!!! tylko jak tankujesz na niektórych stacjach musisz zająć dystrybutor TIRA :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
tylko jak tankujesz na niektórych stacjach musisz zająć dystrybutor TIRA

ale za to jak szybko sie zatankuje do pelna gorzej jak ktos leje za 10zł to nawet nie zdazy odbic pistoletu :D

Opublikowano
tylko jak tankujesz na niektórych stacjach musisz zająć dystrybutor TIRA

ale za to jak szybko sie zatankuje do pelna gorzej jak ktos leje za 10zł to nawet nie zdazy odbic pistoletu :D

Za 10 zł. to na rozruch. :>

Opublikowano

U mnie rozruch ponad 20 zł ....

Opublikowano

U mnie rozruch ponad 20 zł ....

To teraz obstawiamy ile u Malika :>

Opublikowano

« Odpowiedz #10000 : Dzisiaj o 15:28 »

gratulacje za najlepszy temat forum :>

Opublikowano

Nie gadajcie o spalaniu bo Morgoth znowu zje cały limit transferu na miesiąc :D

Opublikowano

:foch:

Opublikowano

i do tego bedzie musial wypic cala krowe na raz, adamooo pamietasz ze Margot obiecal nas polansowac w A8 :decayed:

Opublikowano
No... no Panie Dariuszu :notworthy::hi:
Opublikowano

Poczekajcie muszę jeszcze naklejkę Pioneer przykleić i dorobić neony a potem się lansujemy po Wawie :)

Opublikowano

Norbi ale nic nie wspomnieli ze tylko jedna A4 zostala uszkodzona na zlocie i to przez motor drogowki :decayed:

Opublikowano

Norbi ale nic nie wspomnieli ze tylko jedna A4 zostala uszkodzona na zlocie i to przez motor drogowki :decayed:

To maderfakery :bicz:
Opublikowano

U mnie rozruch ponad 20 zł ....

To teraz obstawiamy ile u Malika :>

Allleeeee o cooooo chooodzi?

Poranny rozruch mój czy mojej bryki?

Mi wystarcza RedBull za 6PLN i dwa Panadole za 1.5PLN :)

Opublikowano

i do tego bedzie musial wypic cala krowe na raz, adamooo pamietasz ze Margot obiecal nas polansowac w A8 :decayed:

no pamiętam pamiętam..trza się jakoś z nim umówić na lansik..tylko z tyłu na szybie musimy nakleić naklejke pionieR rispekt..

Opublikowano

U mnie rozruch ponad 20 zł ....

To teraz obstawiamy ile u Malika :>

Allleeeee o cooooo chooodzi?

Poranny rozruch mój czy mojej bryki?

Mi wystarcza RedBull za 6PLN i dwa Panadole za 1.5PLN :)

Zakładam, że Twój wychodzi taniej niż Twojego autka. :)

Opublikowano

Brynia dzwoń do mnie po 18:00 jak bedziesz potrzebowała drivera na spot.

Opublikowano

:th: No problem :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.