Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIE , lepiej niech tyle nie pije bo wiesz ....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MASZ RACJE ONO, przyjacielu, lepiej niech nie pije, nie chcemy tego :foch::polew:

Opublikowano

MASZ RACJE ONO, przyjacielu, lepiej niech nie pije, nie chcemy tego :foch::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lukas

spetsnaz

Jutro o 8 przy Maku, right?

Opublikowano

Lukas

spetsnaz

Jutro o 8 przy Maku, right?

Tak jest :notworthy:

Opublikowano

Brynia: Ten automat troche zle pokazuje trase. Z Grojeckiej skrecaj w Bitwy Warszawskiej i prosto Prymasa Tysiaclecia (zamiast z Grojeckiej w Wawelska, pozniej aleje i dopiero na prymasa) na Wislostrade. Beda znaki na Gdansk...

Opublikowano

Lukas

spetsnaz

Jutro o 8 przy Maku, right?

Tak jest :notworthy:

ja również się melduję
Opublikowano

W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...

Opublikowano

W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...

Luz, ja będę jechał z Serocka, nie wiem w takim wypadku czy mam się pakować na W-wę o 8 rano :disgust: czy poczekać na Was przed Nowym Dworem :mysli:
Opublikowano

druga opcja będzie lepsza, przed 8 rano modlińska i wszystko do grota stoi :confused4:

Opublikowano

druga opcja będzie lepsza, przed 8 rano modlińska i wszystko do grota stoi :confused4:

Własnie tego się obawiam, lepiej będzie jak ja poczekam na Lukasa i Flyera w N.D. niż oni na mnie przy Mac`u
Opublikowano

spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc :)

Opublikowano

spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc :)

Ja będę czekał na Was przy wlocie na E7 z Nowego Dworu, Lukas ma CB więc nie powinno być problemu.
Opublikowano

:th:

Opublikowano
Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Opublikowano

Ja docieram na 12 pod maka niebieską strzałą... mam nadzieję że się wyrobię... jeszcze dzisiaj w Polskę lecę ale w nocy muszę wrócić ..jak się nie uda to najwyżej nie będę spał :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 10:47 _________________________________________________

Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Rasowy dzik :bicz:

Opublikowano
Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec :D

ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie :tongue4:

Opublikowano
Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec :D

ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie :tongue4:

Ja już raz robiłem ogien jak wracałem z naszego niedzielnego spotkania na lodach ... i kosztowało mnie to 500 PLN i 10 pkt więc życze powodzenia a to jest trasa na której jest dużo pomiarów i ostatnio nawet są modne w TVN TURBO-PIRAT :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie

aby mi tylko na dachu nie wyladowal :D

ale do 170 mozna leciec

no co ty tyle to moja nie poleci :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.