Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Norbi szykuj sie, szykuj bo graty wciąż do mnie zjeżdzaja ;):D

:D dobre. pochwal sie co już masz[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 16:36 _________________________________________________

to dziś testdrive :evil:

Seb usmiechne sie dzis do Ciebie o vaginowanie, bo właśnie Andrzej wykasował mi błedy i jak znowu bedzie przeładowanie to napierd... na dynie z Promenady :wallbash:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Norbi szykuj sie, szykuj bo graty wciąż do mnie zjeżdzaja ;):D

:D dobre. pochwal sie co już masz[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 16:36 _________________________________________________

to dziś testdrive :evil:

Seb usmiechne sie dzis do Ciebie o vaginowanie, bo właśnie Andrzej wykasował mi błedy i jak znowu bedzie przeładowanie to napierd... na dynie z Promenady :wallbash:

mam turbo :thumbup:

i ogólnie zmieniam swój kierunek modyfikacji. Najpier sprawy w silniku aby dobic do bariery oczywitej, a potem dopiero robienie z auta choinki a'la auto Adamoo :P:polew: :polew:

Z zewnątrz beda narazie tylko ciemne szybki, i 18" fele i znaczek MTM :decayed:

zdejme chyba tez chromowane lusterka, i grill od Ski...?? Jak myślicie??

Opublikowano

Norbi szykuj sie, szykuj bo graty wciąż do mnie zjeżdzaja ;):D

:D dobre. pochwal sie co już masz[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 16:36 _________________________________________________

to dziś testdrive :evil:

Seb usmiechne sie dzis do Ciebie o vaginowanie, bo właśnie Andrzej wykasował mi błedy i jak znowu bedzie przeładowanie to napierd... na dynie z Promenady :wallbash:

mam turbo :thumbup:

i ogólnie zmieniam swój kierunek modyfikacji. Najpier sprawy w silniku aby dobic do bariery oczywitej, a potem dopiero robienie z auta choinki a'la auto Adamoo :P:polew: :polew:

Z zewnątrz beda narazie tylko ciemne szybki, i 18" fele i znaczek MTM :decayed:

zdejme chyba tez chromowane lusterka, i grill od Ski...?? Jak myślicie??

Jestem za zdjęciem grila i lusterek, bo w koncu jak zrobisz to co masz zrobić to znaczek S bedzie obrazą dla osiągów tojego :a4fan: felgi jak najbardziej 18, a nawet pokusiłbym sie o 19. :th:
Opublikowano
zdejme chyba tez chromowane lusterka

biere

i grill od Ski

a nie mogles powiedziec wczesniej :bicz:

Opublikowano
i grill od Ski

Biere.. no to załatwione. :)

Opublikowano

Czyli Luki ma lustreka a Malik grila. Wszystko piknie.

Opublikowano

Stary ale u nas burza :shocked:, nie wiem czy chłopaki ze spotu dotrą

Opublikowano

hmmm.. chcialem sie dzisiaj przytargac ze swoja A4-ka na spotkanie - no i tak to jest jak sie w sprawie "nawigacji" kobiet slucha... Promenada... Panorama... wsio rawno - w sumie przynajmniej z bankomatu skorzystalem w Panoramie (Witosa/Czerniakowska) :D

pozdrawiam

Szymon

Opublikowano

Udało mi się i po raz pierwszy pojechałem na spocik.

Totalna załamka :(.

Koledzy klubowicze obejrzeli autko i tak mówią:

wycieraczka 350 zeta, to po 40 zeta , włącznik świateł hmmm itd itp.

Ale generalnie to jest super!

Koledzy oby tak dalej. :oklaski:

Następnym razem zrezygnuje z browarka aby z Wami posiedzieć. :th:

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2007, 21:48 _________________________________________________Pumex1.

Kup sobie nawigację i podziękuj kobietom. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A jaki dostales werdykt? Paździoch? :chytry:

Opublikowano

Spoko daj mi znac Lukas to ja chetnie obsłuże Horneta ostrzeżeniem :decayed:;):tongue4:

f*ck dzisiaj też nie uda mi się dotrzeć

jaka szkoda bo juz sie szykowalem do przepychania tej thalii :D

Hornet to juz drugi raz gdy cie nie bedzie cos czuje ze trzeba dac ostrzezenie :D

No widzę że jak mnie nie ma to już macie luz :rant: :rant: Panowie spokojnie... a co do ostrzeżeniń to ja już sobie nad tym popracuje i pierwsza osobą która dostanie będzie ...... Poziek :polew: :polew:

Opublikowano

Oglądałeś to B7?

Opublikowano

Oglądałeś to B7?

Człowieku ja dopiero wróciłem do domu z pracy :rant: :rant: nie miałem czasu sie nawet po d*pie podrapać. Mówić mi tu co się działo na spocie !!

Dla niewtajemniczonych pdaję linka i czekam na opinie :D

http://moto.allegro.pl/item227946917_audi_as4_abt_3_0_tdi_quattro_252km_s_line_full.html

Opublikowano

Oglądałeś to B7?

Człowieku ja dopiero wróciłem do domu z pracy :rant: :rant: nie miałem czasu sie nawet po d*pie podrapać. Mówić mi tu co się działo na spocie !!

Dla niewtajemniczonych pdaję linka i czekam na opinie :D

http://moto.allegro.pl/item227946917_audi_as4_abt_3_0_tdi_quattro_252km_s_line_full.html

Zaczniju licytować , a nie d.. zawracasz
Opublikowano

hornet: Spojler z przodu jak od pługa, ale daje rade. Jestem ciekaw ceny ostatecznej, pewnie niezbyt atrakcyjan w stosunku do tego co zaplacilbys za taka wersje w niemczehc.

Opublikowano
Dla niewtajemniczonych pdaję linka i czekam na opinie grin

http://moto.allegro.pl/item227946917_..._0_tdi_quattro_252km_s_line_full.html

Fajna , ale rury i gałka.... , do rezania światła dzienne , kiera multi , pakiet schowek, włącznik auto (dziwne że nie ma automatycznych) , nawet zamka w schowku nie ma ... nie no tragedia hyhyhy :th:

Opublikowano

ja już pisalem, że od tego b7 wolałbym paździocha czarnego z ul. Franciuskiej :polew:

Opublikowano

te te te..rezałem dzisiaj cały dzień :) więc już nie jest paździoch :P

Opublikowano

te te te..rezałem dzisiaj cały dzień :) więc już nie jest paździoch :P

:polew: i jak tam rezanie wyszło ?? co z tym FISem ??

Opublikowano

Cos wyrezał bo mi sie nie chwali w smsa jak moc :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.