Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brynia jak tam spręzyny?? Zdjęcia masz??

biorąc pod uwagę dojazd na zlot letni( zwłaszcza ostatni OS)

proponuję założyć sprężyny od Kamaza :decayed::naughty::decayed:

kamaz nie ma sprężyn.. :polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Drobny szczegół :decayed:

Opublikowano

SebMis

Bedziesz na spocie jutro? Mam prosbe o zmiane jezyka w FIS na angielski...

Pisales kiedys ze sie zrobi... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14012.0.html

Pzdr

T.

Opublikowano

Lukas

spetsnaz

Nie wiem, czy jutro bede na spocie (nie mam bryki do srody) - umawiamy sie na wylocie z wawy (mcdonald zaraz za koncem wislostrady przy pulkowej) na 8:00 w piatek?

Opublikowano

Flyer oki bedziemy jeszcze rozmawiac telefonicznie ale wstepnie MC o 8

Opublikowano

Wczesniej chyba nie ma sensu, bedziemy tam jechac ~1,5-2h.

Opublikowano

Flyer, a nie możecie lecieć tak około 13-14-tej?

Opublikowano

Pasi :)

Opublikowano

Flyer, a nie możecie lecieć tak około 13-14-tej?

Norbi jak nie mozesz leciec z chlopakami o 8......to smigaj z nami....ok 12..... :)

Opublikowano

Norbi: no my we 3ech lecimy z rana... inni kolo poludnia, wiec zabieraj sie z nimi albo dzien wolny w pracy i z nami z rańca.

Opublikowano
Flyer, a nie możecie lecieć tak około 13-14-tej?

Norbi nie wiem jak inni ale ja biore urlop w piatek i nie bede go marnowal siedzac w wawie :tongue4: mysle ze dacie sobie rade a im bedzie wiecej aut tym gorzej bedzie z jazda zamulanie te sprawy :D

Opublikowano

No pięknie czyli tylko ja tak późno dotrę na miejsce :kwasny:

Opublikowano

To niech Cie rozboli glowa i wyjdz wczesniej z pracy :chytry:

Opublikowano

To niech Cie rozboli glowa i wyjdz wczesniej z pracy :chytry:

To już zaplanowane :) ale i tak nie wcześniej niż 15,30, bo akurat tego dnia moi szefowie wracają z urlopów i będzie gadanie.

Opublikowano

Flyer, a nie możecie lecieć tak około 13-14-tej?

Norbi, dawaj z nami ok 12-stej. Twoje 2.7 BT idealnie nadaje się do torowania drogi :evil:

No sam zobacz jak Cię 2 kobiety jednocześnie o to samo proszą :>

Słoneczka Wy moje :afro: załatwione napieram z Wami. Ile autek leci, Brynia domyślam się,że swoim potworem napiera, a Angee??
Opublikowano
I to była S4 też sedan i też srebrna :mysli: czy ta moja to aby napewno bezwypadkowa.....[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 13:58 _________________________________________________

Jak na razie to skład na 12-stą

Angela, Margoth, Tomaszust, Brynia, Keżor, Miron, Cuber

Kto tam się jeszcze deklarował????

Każdy chyba swoją furą?Chyba?

Ja na pewno swoją i Tomaszust swoją

W którym miejscu ustawka??
Opublikowano

Norbi kurna no identyczna jak twoja nawet widzialem antenke gps na klapie :D

Opublikowano

Norbi kurna no identyczna jak twoja nawet widzialem antenke gps na klapie :D

:polew: :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.