Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A powiedz mi gdzie to jest do odbioru, to moze bedzie mi po drodze w czwartek...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie to trzeba odebrac?......moze ja bede miala gdzies po drodze....

Opublikowano

Rozumiem że w piątek o 12 pod makiem na modlińskiej ? f*ck o 9 muszę być na zebraniu w banku i nie wiem czy się wyrobię ale postaram się

Opublikowano

Keżor: To chyba na Mińskiej, tak? Musisz usmiechnac sie np. do Lukasa, bo od niego to calkiem blisko, ja musialbym dymac przez cala wawe, a czasu malo w ostatnich dniach przed urlopem...

Opublikowano

Rozumiem że w piątek o 12 pod makiem na modlińskiej ? f*ck o 9 muszę być na zebraniu w banku i nie wiem czy się wyrobię ale postaram się

Jakiej Modlińskiej?? Pułkowej chyba....
Opublikowano

Rozumiem że w piątek o 12 pod makiem na modlińskiej ? f*ck o 9 muszę być na zebraniu w banku i nie wiem czy się wyrobię ale postaram się

Jakiej Modlińskiej?? Pułkowej chyba....

pułkowej ? a gdzie ona jest ? na co wylot ?

Opublikowano

hahah... na Gdańsk. Konczy sie wislostrada i wpadasz na pułkową, miniesz taka mala stacje benzynowa po prawej, po lewej beda komisy, a zaraz za stacja po prawej (przed laskiem) jest MAK.

Opublikowano

hahah... na Gdańsk. Konczy sie wislostrada i wpadasz na pułkową, miniesz taka mala stacje benzynowa po prawej, po lewej beda komisy, a zaraz za stacja po prawej (przed laskiem) jest MAK.

Już wiem gdzie :) spoko jak na łomianki

Opublikowano

jest już kilku co dołozyli quattro w PL.

wiem, tez o tym myślę :)

Opublikowano

malik: Jezdziles 2.5 w Q? Mozemy porobic troche jazd probnych, moze sie przekonasz.. :)

Opublikowano

malik: Jezdziles 2.5 w Q? Mozemy porobic troche jazd probnych, moze sie przekonasz.. :)

Na zime czekam :)

Opublikowano

malik słyszałem dziku że chcesz Q montować ?? qutfa GRUBO !!! :oklaski:

Opublikowano

malik słyszałem dziku że chcesz Q montować ?? qutfa GRUBO !!! :oklaski:

Ehhh.... koszty mnie trochę przerażają. Chyba jednak daruję sobię. Sprzedam obecną niuńkę i dopiero wtedy będę szukał B7-ki już z :quattro:

Chciałem się pochwalić fotką z dzisiejszej sesji. Wyjątkowo mi się udała :)

IMG_0945.jpg?imgmax=720

Opublikowano

Pełen kox !! Widzę że Q zawojuje "świat" kolejne objawy qattroholizmu :mysli:

Opublikowano

malik: fotka ladna, nawet relingi wygladaja na satynowe :cool:

Opublikowano

malik ... wypasiona fota .... i fura tez .... :thumbup: tylko kon gdzies uciekl ..... :polew:

Opublikowano

Zdjecie Kox tylko widac ze zderzak jakos zle pomalowany :decayed:

Opublikowano

Zdjecie Kox tylko widac ze zderzak jakos zle pomalowany :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

No i wyraznie lampa odstaje :decayed:

Opublikowano

i po co bylo pokazywac foto normalnie ruina :D

Malik teraz tylko relingi :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.