Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano :notworthy:

ja również.. :thumbup:

Wyglada na to, ze bedziemy mieli najlepsze miejscowki w naszej kanciapie (domku) :przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam, ja tu od niedawna, ale tez z Warszawy. Chetnie wpadne poznac innych miłosników :audi:

Jak czesto sie spotykacie? w jakim gronie?

Pozdrawiam i do zobaczenia! :th:

Opublikowano

Witam, ja tu od niedawna, ale tez z Warszawy. Chetnie wpadne poznac innych miłosników :audi:

Jak czesto sie spotykacie? w jakim gronie?

Pozdrawiam i do zobaczenia! :th:

Witamy....

i zapraszamy nowego kolege na spota we wtorek do promenady :)

a grono jest rozne......przewazaja mezczyzni.....ale kilka kobiet tez sie znajdzie :D[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 15:15 _________________________________________________chlopcy sie uciesza jak przybedzie kolejna B6 :)

hehe.....beda mieli co ogladac

Opublikowano

w jakim gronie?

za***istym!!!

Jesteś za***isty? Zapraszamy!

Nie jesteś za***isty? Zapraszamy! Zostaniesz za***isty!

:hi:

Opublikowano

chlopcy sie uciesza jak przybedzie kolejna B6 :)

hehe.....beda mieli co ogladac

eeee tam ... pewnie kolejny paździoch ..... :polew:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy :)

Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.

Opublikowano

eeee tam ... pewnie kolejny paździoch ..... :polew:

Zaczyna się ... gawędziarstwo :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy :)

Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.

No jestem ciekaw rezultatu i wykresu... Jak bedziesz mial to wrzucaj na forum.

Opublikowano

Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy :)

Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.

a dlaczego nie było hamowanka .... ?

Opublikowano

Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy :)

Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.

a dlaczego nie było hamowanka .... ?

Się spieszył pewnie.

Hahaha. Malik, jednak pękłeś :naughty: i czipnąleś.

Opublikowano

Właśnie wróciłem z chipowania mojej niuni u Rogala. Czuc, że autku przybyło trochę mocy :)

Dokładne wyniki i wykresy w przyszłym tyg. po hamowni. Na razie spadam na Mazury.

a dlaczego nie było hamowanka .... ?

Się spieszył pewnie.

Hahaha. Malik, jednak pękłeś :naughty: i czipnąleś.

Wiedziałem,że pęknie... każdy pęka :>
Opublikowano

witam

poinformowano mnie zebym napisał w dziale z Spotami, chodzi mi o WAWE:)

chodzi mi o sprawdzenie tego autka, bo nie chchałbym robic niepotrzebie 700km;/

http://www.autotrader.pl/details,29099,101919545.asp

byłbym bardzo wdzieczny, autko w komisie:

ul. Modlińska 341

03-149 Warszawa

region: Mazowieckie

Opublikowano

No, dobrze Cię poinformowali.

Chłopy! Kto tam w pobliżu bangla?

Opublikowano

Jutro z lukaszem "r" bedziemy u mnie rezać bixenony, wiec moglibysmy podjechac jesli bedzie mial ochote...

ps. angela: felgi zmienione?

Opublikowano

Jutro z lukaszem "r" bedziemy u mnie rezać bixenony, wiec moglibysmy podjechac jesli bedzie mial ochote...

Żuczki, to jak niedaleko, to w ramach przerwy zróbcie sobie wycieczkę.

Biksenony powiadacie :mysli:

Opublikowano

Jutro z lukaszem "r" bedziemy u mnie rezać bixenony, wiec moglibysmy podjechac jesli bedzie mial ochote...

Spoko, nie ma problemu.

Jak masz laptopa to można nawet do wstępnie VAGiem potraktować.

Opublikowano

Laptopa mam, ale nie na chodzie niestety.

Mk-Mateusz: Podjedziemy w takim razie do tego komisu, ale cena nie wydaje Ci sie zbyt niska? To jest 2.6 quattro, niezle wyposazony...

Opublikowano
eeee tam ... pewnie kolejny paździoch .....

no a czego sie spodziewales calkiem podobny do tego no jak go tam nazywaja POZIA :polew:

Daniel_A4_2002 zarty na bok zapraszamy na spota :hi:

Opublikowano

Laptopa mam, ale nie na chodzie niestety.

Dałeś do pieca. Tak jak jeden z moich kumpli, który na pytanie jak tam koncert (wiedziałem, że wybiera się na jakiś koncert) odpowiedział: "Koncert zarąbisty, ale nie byłem, bo zabrakło biletów"

:D

Opublikowano

To pewna roznia, bo lap dziala, ale niedochodzi do niego prad, chyba, ze dzis uda mi sie podladowac baterie u kumpla :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.