Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jak byłem na spocie to miałaś jedna fele w bagażniku...... na pokaz ... myślałem że te zaraz będą sprzedane :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież jak byłem na spocie to miałaś jedna fele w bagażniku...... na pokaz ... myślałem że te zaraz będą sprzedane :cool:

hehe.....a trzy w domu :D i wlasnie te felgi siedza teraz w moim autku......a bede chciala sprzedac swoje stare :)

I chyba raczej o te stare pytal Poziu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak byłem na spocie to miałaś jedna fele w bagażniku...... na pokaz ... myślałem że te zaraz będą sprzedane :cool:

hehe.....a trzy w domu :D i wlasnie te felgi siedza teraz w moim autku......a bede chciala sprzedac swoje stare :)

I chyba raczej o te stare pytal Poziu :)

chyba tak ... może ma ochotę na nie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisalem wczesniej - cos jest nie tak, bo cena jest za niska. Na zdjeciach wygladal ladnie, ale to kolejy wyplakowany i wypucowany samochod komisowy. Mielismy tez watpliwosci, czy nie byl walniety z boku. Nie mielismy niestety Vaga zeby sie przejechac i sprawdzic cokolwiek...

Olej temat, posluchaj tez Norbiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedźcie na Bemowo, kupa ludzi, stanie w kolejce do wejścia i ogólna tragedia :rant:

Nic nie widac oprócz dzikich tłumów :angry:

T-żółw czy to Ty jechałeś dzisiaj Glubusową ok 16-stej?

Bryniu mieszkam nie daleko....bylam zobaczyc......i jak zobaczylam ile ludzi to zwatpilam :thumbdown:

A Mr.Zolw jest na urlopie......wiec pewnie to nie on :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedźcie na Bemowo, kupa ludzi, stanie w kolejce do wejścia i ogólna tragedia :rant:

Nic nie widac oprócz dzikich tłumów :angry:

Ja byłem w piątek w czasie pracy wyskoczylem na chwilkę i też było dużo ludzi ... a dzisiaj to można tylko się domyślać ile narodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Flyer nie podał adresu, z jego balkonu miałabym lepszy widok :polew:

A widziałam taki piękny niebieski w B5 że pomyslałam że to może być tylko Żółwik, ale z daleka mi śmignęło :)

Z mojego balkonu tez nie bylo nic widac niestety. Zbyt male to "miasteczko" zbudowali. Zeby Kubica pojezdzil wzdluz lotniska to dzieki lornetce byloby widac idealnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo dziki, nie chciałby się ktoś jutro (poniedziałek) rano przejechać ze mną do Szczytna, jadę kupić autko (przynajmniej taki jest plan) i szukam transporciku ze stolycy. ;) Oczywiście koszty pokrywam.

Jakby co to niech ktoś mi puści sms'ka na 609474028, bo nie wiem czy będę online jeszcze dzisiaj.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie pomoge... nie znajde tyle czasu jutro. Z ciekawosci - co kupujesz? Moze wstrzymasz sie do czwartku? Beda lecieli na zlot prosto z wawy (hugo, spanky).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo dziki, nie chciałby się ktoś jutro (poniedziałek) rano przejechać ze mną do Szczytna, jadę kupić autko (przynajmniej taki jest plan) i szukam transporciku ze stolycy. ;) Oczywiście koszty pokrywam.

Jakby co to niech ktoś mi puści sms'ka na 609474028, bo nie wiem czy będę online jeszcze dzisiaj.

Pozdro

Szkoda ze wczesniej nie napisales, wczoraj bylem w szczytnie moglbym obllokac czy wogole warto jechac :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie szukam dla kumpla kawalerki do wynajęcia w okolicach wola/ochota za w miare normalne $ . Jak ktoś coś wie czy ma czy cokolwiek prosze o odzew na pw. Z góry dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedźcie na Bemowo, kupa ludzi, stanie w kolejce do wejścia i ogólna tragedia

Brynia mowilem nie jedz to nie pojade zobacze :tongue4: Lukas ma zawsze racje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia jak tam spręzyny?? Zdjęcia masz??

biorąc pod uwagę dojazd na zlot letni( zwłaszcza ostatni OS)

proponuję założyć sprężyny od Kamaza :decayed::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu, Ty pamiętasz że ja mam Avanta

no to ladnie teraz to nie bedzie -15 a -40 :shocked:

jak Iceman dojedzie to ja też

Brynia Icemana jedzie juz w czwartek to nam droge wyrówna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...