Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko, ze lecisz pewnie na Pułtusk o ile dobrze pamietam, a ja 7mka. W dodatku mysle o godzinach 7:00 - 8:00 max. Watpie czy kogos takiego znajde :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jeszcze chce po drodze odwiedzic rodzinke 15km od Kaletki dlatego chce wystartowac tak rano...

Opublikowano

Lukasz - Ty wiesz, ze najprawdopodobniej dziś wieczorem się widzimy ?

Fajnie, cieszę się bardzo.

Tylko jest jeden mały problem - autka nie mam w miejscu zamieszkania, tylko jest poza Warszawą :)

Opublikowano

Lukasz - Ty wiesz, ze najprawdopodobniej dziś wieczorem się widzimy ?

Fajnie, cieszę się bardzo.

Tylko jest jeden mały problem - autka nie mam w miejscu zamieszkania, tylko jest poza Warszawą :)

To, że niby jak ten trójkąt ma wyjść :polew:

No, trudno, będę musiał poczekać :>

Opublikowano

Generalnie nie koniecznie na Pułtusk, po prostu nie chcę pchać się na Wawę z Mińska Maz a potem na północ bo to "bes sęsu"

Mogę się z jakąś ekipą spotkać gdzieś na północ od Warszawy (na tej drodze którą więkmszość będzie jechała na Olsztyn)

Opublikowano

Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano :notworthy:

Opublikowano

Lukas: git, dogadamy sie jeszcze na spocie, bedziesz eskortowal nas z gruszka w reku :naughty:

Opublikowano

To, że niby jak ten trójkąt ma wyjść :polew:

No, trudno, będę musiał poczekać :>

Lubię trójkąty także spokojnie poczekaj :polew: :polew:

Opublikowano

Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano :notworthy:

nie przyjzezdzajcie za wczesnie bo nas obudzicie .... :polew:

Opublikowano

Raczej bedziemy liczyc na powitanie chlebem, sola i % :evil:

Opublikowano

Flyer 7-8 to mi tak pasuje takze wstepnie mozemy sie ustawiac na piatek rano :notworthy:

ja również.. :thumbup:
Opublikowano

A ja jestem w pracy do 17 - stej ;( i dojadę bardzo późno, wszyscy będą już zalani i nikt sie ze mną nie będzie chciał napić, to nie fair :kwasny:, ale niestety urlop w piątek w grę nie wchodzi, chyba, że sie będę bardzo źle czuć i będę sie musiała wcześniej, dużo wcześniej, zwolnić :przebiegly:

Opublikowano
nie przyjzezdzajcie za wczesnie bo nas obudzicie ....

jak nie bedzie reszty dzikow z Wawy to z kim wy macie tak szalec w czwartek :tongue4:

Opublikowano

Mógłbyś rozwinąć tę wypowiedź :polew:

Oczywiście, ale to raczej temat nie do publicznej rozprawy :polew:

Opublikowano

Lubię trójkąty także spokojnie poczekaj :polew: :polew:

Mógłbyś rozwinąć tę wypowiedź :polew:

Kto jedzie o 8 rano niech zabierze nasze % i wstawi do lodówki

To sie może tak skończyć, że nic dla nas nie zostanie jak dojedziemy :D mam w aucie klime, położę butelkę pod fotelem pasażera i też będzie chłodna, tak sądzę.

Opublikowano

Watpie, czy bedzie chlodna :)

Wodeczka musi byc dobrze zmrozona, z samochodu wyjdzie Ci temperatura pokojowa.

Opublikowano

Może ma ktoś lodówkę samochodową to byłoby jeszcze lepiej, na pewno byłaby wystarczająco zmrożona.

Opublikowano
nie przyjzezdzajcie za wczesnie bo nas obudzicie ....

jak nie bedzie reszty dzikow z Wawy to z kim wy macie tak szalec w czwartek :tongue4:

z miejscowymi dzikami .... :polew:

Opublikowano

z miejscowymi dzikami .... :polew:

Tylko uwazajcie na lochy, bo z autopsji wiem, ze sporo ich tam, hahah

Opublikowano

Kaśka, spokojnie, pamiętam zlot w Wiśle, wszystko się skończyło; jedzenie, soki, napoje... a % były cały czas tylko nie było czym przepijać

To mówisz, żeby lepiej wziąć więcej przepojki niż alku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.