Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiecie co:) jestescie wielcy:) jak ja wam sie odwdziecze;/

włąsnie wydaje mi sie, dlatego nie chche sam sie wybrac z krk i okaze sie ze to bez sensu;/

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tylko nie wiem, czy ten samochod jest oplacalny dla Ciebie. Piszesz, ze codziennie bedziesz robil 60km, uczysz sie, nie zarabiasz, a to 2.6 Q. Dzwoniles do nich? On ma LPG? Pomijam aspekt ceny, ktora jest niska.

Opublikowano

hmmm...lpg na raty (3tys STAG 300 w bytomiiu), juz sam nie wiem czy bede nia jezdził codzienie,

jest taka piekna:) ale nie chchałbym zebuy była zbyt awaryjna;/

Opublikowano

Na zdjeciach moze i piekna, ciekawe co bedzie na miejscu :P

Opublikowano

ile takie cudo moze mi wziosac gazu\benzyny??

Opublikowano

ps. angela: felgi zmienione?

od rana smigaja.....cytuje Motora......,,za***iście wygladaja....w koncu Twoja fura na poziomie'' :polew:

a tak na serio to bardzo mi sie podoba.....tylko jeszcze malenkie dystanse i bedzie git :decayed:

Opublikowano

ps. angela: felgi zmienione?

od rana smigaja.....cytuje Motora......,,za***iście wygladaja....w koncu Twoja fura na poziomie'' :polew:

a tak na serio to bardzo mi sie podoba.....tylko jeszcze malenkie dystanse i bedzie git :decayed:

FOOOOOOOOOTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!
Opublikowano

Jak tylko zrobie to napewne wrzuce......dzis nie mialam czasu......

Opublikowano

tylko jeszcze malenkie dystanse i

.... trzeba będzie felgi sprzedać, bo znów zaczną obcierać nadkole :polew: :polew: :polew:

Oj, Angee, Angee, Ty Łobuziaku.

Opublikowano

ile takie cudo moze mi wziosac gazu\benzyny??

Miałem ten motor ABC w 80-ce i automacie, brał 17(Pb) w mieście, A4 z bratnim motorem AAH 2.8 w manualu również 17 w mieście(gazu).

Ostrzegam, że to autko pali, ale nie jeździ!!!

Praktycznie każde 1.9TDI począwszy od 110KM, połyka Cię z kretesem, nie mówię już o 1.6 16V,a nawet 1.2 16V :confused4: od takiej starletki też kiedyś dostałem lanie jadąc WIELKĄV6 2.8

Jeżeli będziesz używał tylko do POM-u to git, dzwięk motorowni ok.[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 17:28 _________________________________________________

witam

poinformowano mnie zebym napisał w dziale z Spotami, chodzi mi o WAWE:)

chodzi mi o sprawdzenie tego autka, bo nie chchałbym robic niepotrzebie 700km;/

http://www.autotrader.pl/details,29099,101919545.asp

byłbym bardzo wdzieczny, autko w komisie:

ul. Modlińska 341

03-149 Warszawa

region: Mazowieckie

A i jeszcze jedno reflektory przód i tył ma wymienione na te po lifcie, co może wróżyć nieciekawą przeszłość :confused4:
Opublikowano

tylko jeszcze malenkie dystanse i

.... trzeba będzie felgi sprzedać, bo znów zaczną obcierać nadkole :polew: :polew: :polew:

Oj, Angee, Angee, Ty Łobuziaku.

Wiciu.....moze tym razem obejdzie sie bez sprzedazy....i te zagoszcza w moim autku na dluzej :polew:

Malenkie mialam na mysli takie 10mm.....no moze troszke wiecej :polew:

Opublikowano

No Sikorki i inne Prawdziwki.

Do zobaczyska za jakieś 2 tyg.

Na mnie czas.

Zlotu żal ... eeeeechhhhh.

I nawet dziś nic nie wypiję, bo mam niepijących gości, no dziś załamka.

Kłamałem. Jest za***iście, bo przez 2 tyg nie będę widział tej )*&^*^%$#^$%^*(& instytujcji (mówię o mojej pracy)

Opublikowano

No Sikorki i inne Prawdziwki.

Do zobaczyska za jakieś 2 tyg.

Na mnie czas.

Zlotu żal ... eeeeechhhhh.

I nawet dziś nic nie wypiję, bo mam niepijących gości, no dziś załamka.

Kłamałem. Jest za***iście, bo przez 2 tyg nie będę widział tej )*&^*&#^%$#^$%^*(& instytujcji (mówię o mojej pracy)

Dobrej zabawy brachu, choc nie mam pojecia gdzie
Opublikowano

No strasznie szkoda......Wiciu.....no ale co zrobic....

Mamy nadzieje ze od czasu do czasu......skrobniesz do nas kilka slow :)

Udanego wyjazdu.....

Opublikowano

Mega rezacz eslajn kfatro :D

c32138485de0.jpg

Shot with E3700 at 2007-08-17

Opublikowano

Ale zara - to Angela w końcu sprzadała swoje fele stare czy jak?? Bo w pizzce nie pojmuje??

Opublikowano

Ale zara - to Angela w końcu sprzadała swoje fele stare czy jak?? Bo w pizzce nie pojmuje??

Już ich nie ma :> Ba nawet dwa komplet sprzedała mimo iż na początku była właścicielką jednego :polew: :polew: Sprytną mamy koleżanke :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Ale zara - to Angela w końcu sprzadała swoje fele stare czy jak?? Bo w pizzce nie pojmuje??

Już ich nie ma :> Ba nawet dwa komplet sprzedała mimo iż na początku była właścicielką jednego :polew: :polew: Sprytną mamy koleżanke :oklaski: :oklaski:

Jeszcze nie sprzedalam.....dopiero wczoraj rano zalozylam nowy nabytek....

Opublikowano

Miałby być już sprzedane z tego co pamiętam .... :mysli: :mysli:

Opublikowano

Miałby być już sprzedane z tego co pamiętam .... :mysli: :mysli:

no co Ty....przeciez musialam na czyms jezdzic.....wiec jak moglam je sprzedac :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.