Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na razie to skład na 12-stą

Angela, Margoth, Tomaszust, Brynia, Keżor, Miron, Cuber

Kto tam się jeszcze deklarował????

Każdy chyba swoją furą?Chyba?

Ja na pewno swoją i Tomaszust swoją

Angee tez swoja furka :)

Jeszcze Hornet chyba?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hornet bedzie zamykal stawke talią :D

Opublikowano

hornet bedzie zamykal stawke talią :D

Sie go popchnie zderzakiem :polew:
Opublikowano

To niech Cie rozboli glowa i wyjdz wczesniej z pracy :chytry:

To już zaplanowane :) ale i tak nie wcześniej niż 15,30, bo akurat tego dnia moi szefowie wracają z urlopów i będzie gadanie.

Kaska nie martw sie.....z tego co wiem to Malik i Dzo-Dzo beda leciec pozniej z wawy....

moze razem polecicie....wystarczy sie zgadac :)

Opublikowano

Mam pytanko: Czy ktoś z waszych ziomów ma fure kombi w dieslu do sprzedania najlepiej A4 B5 lub Passat B5 min 1999 rok. Lub kt0ś ma coś na oku konkret to tez prosze o info. na PW.dzieks. :th:

Opublikowano

SebMis

Bedziesz na spocie jutro? Mam prosbe o zmiane jezyka w FIS na angielski...

Pisales kiedys ze sie zrobi... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,14012.0.html

Pzdr

T.

nie powinno być problemów ;)

Opublikowano

haha ubawiłem się .... spoko będę zamykał peleton ale na objaz po Olsztynie to już się zabieram z kimś :naughty: czekam na propozycje [br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 17:03 _________________________________________________

hornet bedzie zamykal stawke talią :D

Flayer pisze się thalia :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Flayer pisze się thalia :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiem, celowo napisalem kursywa, a Ty pieprznales byka w mojej xywie :tongue4:

Nadal rozmyslasz nad tym 1.9+Q?

Opublikowano
Opublikowano

jest już kilku co dołozyli quattro w PL.

Opublikowano

Panie lub Panowie , mam prośbe do ludzi jadących na zlot.

czy moglibyście mi jak coś odebrać osobiście , bo jak kupie teraz to nie dojdzie do mnie do domu przed piątkiem: http://www.allegro.pl/item226739171_pokrowiec_na_samochod_kup_promocja_gratisy_zobac.html ponieważ po zlocie jade prosto na łódki i tydzień auto bedzie stało na parkingu i po czemu nie miało by mieć kołderki :naughty: piszcie na PW

prosze.

Opublikowano

Oczywiście myślę o 1,9 TDI Q albo 3,0 TDI Q. Napewno nie kupię już ośki !!! chyba że będę w akcie despreacji :decayed:

Co do renaty to właśnie mam najnowszą thalie 1,5 DCI :decayed: :decayed: 2006 r i przelatała 14 tys właśnie mi wskoczyło .... przez 3 tyg zrobiełm prawie 2 tys po mieście :)) tygodniowo robię 700 km więc szkoda byłoby ganiać po dziurach :audi: a tego mi to nie szkoda i jeszcze nie placę na ON :dance: :dance:

Co do rpzejazdu po Olsztynie to jeszcze się zgadamy ale szyber jest wskazany - można fajne zdjęcia robić z góry :naughty:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2007, 20:22 _________________________________________________

Spalanie się zgadza :gwizdanie: z klimą i grającym CD :shocked: 5,8 a przy można powiedzieć katowaniu dochodzi do 6l/100

Opublikowano

6l to ja wciągam rano przy rozruchu... :tongue4::polew:

Opublikowano

6l to ja wciągam rano przy rozruchu... :tongue4::polew:

Ja nim odpale :afro:
Opublikowano

należałoby dodać że w lecie :naughty:

Opublikowano

należałoby dodać że w lecie :naughty:

Chyba przy samym otwieraniu drzwi :polew: :polew: :polew: :polew: o radiu nie wspomne :tongue4:

Opublikowano

Panie lub Panowie , mam prośbe do ludzi jadących na zlot.

czy moglibyście mi jak coś odebrać osobiście , bo jak kupie teraz to nie dojdzie do mnie do domu przed piątkiem: http://www.allegro.pl/item226739171_pokrowiec_na_samochod_kup_promocja_gratisy_zobac.html ponieważ po zlocie jade prosto na łódki i tydzień auto bedzie stało na parkingu i po czemu nie miało by mieć kołderki :naughty: piszcie na PW

prosze.

;(
Opublikowano

A na zlot nie lecisz przez wawe przypadkiem?

Opublikowano

ale ja nie znam wawy i nie będzie czasu żeby sie odnaleźć w tym wielkim mieście :) bo bym sobie sam odebrał , ale jak dla kogoś to by nie był problem to byłbym wdzięczny bardzo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.