Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra. Gdzie i kiedy? :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale bym się napił zmrożonej wody ognistej :drool:

juz niedługo Zlot to sie napijesz ..... :drunk:

fajnie by było, ale nie mogę teraz jechać, mam 9-miesięczniaka i muszę się nim opiekować a zlot to nie jest dobre miejsce dla niego :evil:

ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze :naughty:

Opublikowano

ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze :naughty:

.... z Vagiem pod pacha ..... :polew:

Opublikowano
Będzie aż 3 baby z Klubu

z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę :decayed:

Opublikowano

O widzę że Kasie jedzie z nami na zlot :oklaski:

Będzie aż 3 baby z Klubu :evil:

Tez sie ciesze. Angela mnie przygarnęła do pokoju i tym samym mogę jechać.

Opublikowano

ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze :naughty:

.... z Vagiem pod pacha ..... :polew:

trzeba kształcić młodzież :thumbup:

Opublikowano

ale jak będzie starszy to na pewno będzie jeździł ze mną i obskakiwał wszystkie furacze :naughty:

.... z Vagiem pod pacha ..... :polew:

Ostatnio na spocie juz byly pewne plany... "Synek, zrob tatusiowi logi" :D

Opublikowano
Będzie aż 3 baby z Klubu

z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę :decayed:

A kto ma dać rade jak nie Lukasowy ogier(ogr) :polew:
Opublikowano
Będzie aż 3 baby z Klubu

z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę :decayed:

A kto ma dać rade jak nie Lukasowy ogier(ogr) :polew:

Kurde, pierwszy gawędziarz wymięka :polew:

Może się ogarnie i da rade. Nick Lukas zobowiązuje bardziej niż Kasanova :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
Będzie aż 3 baby z Klubu

z dwoma to jeszcze dalbym rade ale z trzema to nie wiem czy ogarnę :decayed:

No nie mów, że wymiękasz? :)

Opublikowano
:evil: Lukas da rade jak nie bede dawal rady to sie napije i jakos pojdzie :polew:
Opublikowano

zawsze jest jeszcze Lukasr(ezerwowy) :polew:

Opublikowano

zawsze jest jeszcze Lukasr(ezerwowy) :polew:

Lukas chyba zapomniałeś o 2 warszawkisch spotowiczkach :P K i A :-) czyli razem 5 :gwizdanie: ojjjjjjj nie wiem czy dasz rade..

Opublikowano

trzeba będzie wzmocnić ławkę rezerwowych :D

Opublikowano
K i A

ADAM! :decayed:

te dwie spotowiczki sa bardzo spokojne takze :naughty:

Najgorzej to z ta ruda w stringach :D

No dobra ale gdize jest Lukaszr gdzie sa fotosy furaka jakies opisy z jazdy ?

Opublikowano

zawsze jest jeszcze Lukasr(ezerwowy) :polew:

Jasne, że jest :D

:dance: :dance: :dance: na to jest ciekawa opcja :evil:

Tylko żeby z nami pojechał

Hmmmm ... na razie nic nie wiem, niestety.

No dobra ale gdize jest Lukaszr gdzie sa fotosy furaka jakies opisy z jazdy ?

Spokojnie, zanim będą foty to szybciej się na spocie pojawię - a do wtorku powinienem załatwić wszystkie formalności.

Opublikowano

Lukasz - Ty wiesz, ze najprawdopodobniej dziś wieczorem się widzimy ?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2007, 13:14:46_________________________________________________Taki mały "trójkącik" sobie z Twoją bryką zrobimy :decayed:

Będę się telefonicznie dogadywał.

Opublikowano

Ja tu widze ze Wit chyba planuje jakis nowy zakup auta :mysli:

Opublikowano

Kto leci na zlot prosto z wawy, z samego rana w piatek?

Opublikowano

ja moge kawałek za wawą dołączyć....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.