Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś na spot wpadło trzech gości byli pare minut polatali między furami i zwiali. Szybcy jak błyskawica nawet się nie przedstawili :bicz:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale Motor twoje felgi zrobily u nich na twarzy :drool: takze ja nie wim czemu ich nie kupili za te 10tys :decayed:

Opublikowano

Też nie wiem :mysli: zadrogo :mysli:

Opublikowano

Brynia dajesz rade :thumbup:

To motór odziedziczył juz fele po Angeli??

Opublikowano

Brynia dajesz rade :thumbup:

To motór odziedziczył juz fele po Angeli??

tak odziedziczył już przed zlotem w Kaletce.

no spocik fajny,

Motor dzięki za pomoc przy autku,

a Ci trzej "muszkieterowie" (goście co sie szybko zmyli) to chyba z Piotrkowa przybyli, co do stroju jednego z nich nie będę sie wypowiadał....

Opublikowano

Jakimi autkami Ci Panowie jeżdżą? :mysli: :mysli:

Opublikowano

Jakimi autkami Ci Panowie jeżdżą? :mysli: :mysli:

no jakby nie bylo przyjechali :audi:

Opublikowano

no jakby nie bylo przyjechali :audi:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Jakimi autkami Ci Panowie jeżdżą? :mysli: :mysli:

no jakby nie bylo przyjechali :audi:

jednym .... ? .... :naughty:

Opublikowano
jednym .... ? .... naughty

dokladnie tak :D

Opublikowano

Norbi nic nie mówiłeś że przerobiłeś :polew: :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=77J43b6L3cI

Opublikowano

Ten w dresie podchodzi mi do bryki i sie pyta : Ile to ma kurvva koni ? A ja : Kurvva milion.... i pojechali

Opublikowano

Ten w dresie podchodzi mi do bryki i sie pyta : Ile to ma kurvva koni ? A ja : Kurvva milion.... i pojechali

:shocked:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ten w dresie podchodzi mi do bryki i sie pyta : Ile to ma kurvva koni ? A ja : Kurvva milion.... i pojechali

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jedyne co widziałem to to iż zrobili fotki felgom Motora :chytry:

Opublikowano

Ale i tak najlepsze bylo pozniej jak Motor nasladowal ogladanie felg przez jednego z tych panow :notworthy:

Hornecik a ty caly i zdrowy bo wczoraj widzialem po minie K ze bedziesz mial w domku lanie :polew:

Opublikowano

Spoko miałem luz... jeszcze kawę K przwiozła, nie wypadało już jej wypić (5 min wcześniej piłem ) :th:

Ja myślałem że tych zakupów będzie więcej a tu lipa jakoś mało się okazało :D

Opublikowano

Jedyne co widziałem to to iż zrobili fotki felgom Motora :chytry:

I spisali numery rejestracyjne :)

Opublikowano

Ale Motor twoje felgi zrobily u nich na twarzy :drool: takze ja nie wim czemu ich nie kupili za te 10tys :decayed:

+ 22% VAT nie zapominaj :)

Też się zastanawiam właśnie - przecież cenę dość atrakcyjną podałem.

Spoko miałem luz... jeszcze kawę K przwiozła, nie wypadało już jej wypić (5 min wcześniej piłem ) :th:

Ja myślałem że tych zakupów będzie więcej a tu lipa jakoś mało się okazało :D

Jak K przyszła z tą kawą, a Ty właśnie się zmyłeś swoją strzałą, to miałem na nią ochotę - na kawę oczywiście, co by nie było niedomówień :D

Ale pomyślałem, że jakoś tak senny byłeś więc nie poczęstowałem się :>

Opublikowano

Trzeba było śmiało walić ..żeby nie było niedomówień - kawę :polew:

Opublikowano

Dziś na spot wpadło trzech gości byli pare minut polatali między furami i zwiali. Szybcy jak błyskawica nawet się nie przedstawili :bicz:

Przedstawić to sie przedstawili, ale sie nie pożegnali. Jakoś tak dziwnie. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.