Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj to widze ze bedzie trzeba termin zmienic...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj to widze ze bedzie trzeba termin zmienic...

Koniecznie !!

Opublikowano

czy nie ma z was ktoś do wynajęcia mieszkania, pokoju w wawie? lub może jacyś wasi znajomi chcą wynająć?

Opublikowano

krzyniek, ja szukam wspołlokatora ;) wiecej na pw

Opublikowano

Jak już rzucamy takimi tematami, to ja szukam mieszkania w okolicach Wawer, Rembertów, albo coś w tamtych rejonach, może być nawet coś pod Warszawą.

Opublikowano

Kaśka, mieszkanie czy pokój? Bo sam wynajmuję ponad 70m2 na goclawiu i szukam kogos od wrzesnia

Opublikowano

krzyniek, ja szukam wspołlokatora ;) wiecej na pw

Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?

Opublikowano

Kaśka, mieszkanie czy pokój? Bo sam wynajmuję ponad 70m2 na goclawiu i szukam kogos od wrzesnia

Potrzebuje mieszkanie, niezbyt duże, dla mnie i mojego boyfrienda, więc rozumiesz, że lepiej we dwoje :decayed::wink4:

Opublikowano

krzyniek, ja szukam wspołlokatora ;) wiecej na pw

Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?

Kaśka, mieszkanie czy pokój? Bo sam wynajmuję ponad 70m2 na goclawiu i szukam kogos od wrzesnia

Opublikowano

jak to ta kolezanka co byla ostatnio to nawet ja jej cos wynajme :decayed:

jesli by kogos interesowalo mam cos na bialolece jeden pokoj

Opublikowano

No, widzę, że wreszcie się tematy właściwe rozwinęły.

To może i ja się nie będe przeprowadzał, tylko komuś z Was wynajmę ?

Hmmmmm... :mysli: A może wszystkim na raz.

Klubowa komuna by była :decayed:

Sqat jakiś może :D

Opublikowano

wiesz Wit lampeczki Adama juz nam sie przejadly teraz cos nowego a co do twojego lokum to jest miodzio tylko okolica paskudna :D[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 12:49 _________________________________________________ale jak zostawisz PS2 i telewizor to biere za wszystkie pieniadze :decayed:

Opublikowano

jak to ta kolezanka co byla ostatnio to nawet ja jej cos wynajme :decayed:

jesli by kogos interesowalo mam cos na bialolece jeden pokoj

tak to ta co była ze mną na spocie (a raczej na zakupach w promenadzie ze swoim ojcem, a ze mną tylko wracała)

Opublikowano

a co do twojego lokum to jest miodzio tylko okolica paskudna :D

Odezwał się ten co mieszka w innej okolicy :polew: :polew:

Chociaż czekaj czekaj ... tam jest bardziej stara praga, a my jesteśmy nowa z tego co pamiętam.

To rzeczywiście zmienia postać rzeczy - ja nie wiem Wiciu, że Ty na takim zadupiu możesz mieszkać :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem co wy chcecie do Pragi.... ja mieszkam na kępie i mam ciszę i spokój :dance:

U Was to co innego ..... prawdziwy folklor :polew:

Opublikowano

Nie wiem co wy chcecie do Pragi.... ja mieszkam na kępie i mam ciszę i spokój :dance:

U Was to co innego ..... prawdziwy folklor :polew:

U nas, a przynajmniej u mnie nic się złego nie dzieje.

Od czasu do czasu tylko postrzelają się łysi z Policją pod oknami, ale generalnie jest spokój :D

Opublikowano

lukaszr

Od czasu do czasu tylko postrzelają się łysi z Policją pod oknami,

ale z kapiszonów czy jak ?? :polew:

Opublikowano

lukaszr

Od czasu do czasu tylko postrzelają się łysi z Policją pod oknami,

ale z kapiszonów czy jak ?? :polew:

Kapiszony ma tylko BOSS mafii :D chłopaki strzelają pistoletami na wode w policje :polew:

Opublikowano

ale z kapiszonów czy jak ?? :polew:

W takie gierki nikt tu się nie bawi :polew:

Ostatnio Policja wzięła na stłuczkę 2 łysych karków co ukradli auto.

A że oni byli twardzi to zaczęli ganiać się z funkcjonariuszami operacyjnymi (po cywilnemu) między blokami i strzelać się.

Na początku myślałem, że jakiś film kręcą, ale się okazało, że jednak nie.

A ja akurat przy oknie robiłem sobie kanapki :D

Później nawet łuski na chodniku znalazłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.