Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
http://wiadomosci.onet.pl/1598361,11,item.html wiedzialem zeby jechac dzisiaj to bedzie jakis dzwon [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:17 _________________________________________________Zólwik widziales cos czy drzemke ucinales ?
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/1598361,11,item.html wiedzialem zeby jechac dzisiaj to bedzie jakis dzwon

Nieźle, właśnie oglądam na TVN24 relację z tego.

Szkoda tych 2 pilotów.

Opublikowano

cos chlopakom nie poszlo :confused4:

ciekawe czy nie odwolaja tego wszystkiego teraz ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:36 _________________________________________________

Wszelkie pokazy i imprezy towarzyszące Air Show zostały odwołane

to po ptakach :wallbash:

Opublikowano

cos chlopakom nie poszlo :confused4:

ciekawe czy nie odwolaja tego wszystkiego teraz ?[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2007, 16:36 _________________________________________________

Wszelkie pokazy i imprezy towarzyszące Air Show zostały odwołane

to po ptakach :wallbash:

kurde.....no szkoda...... :kwasny:

Opublikowano

Szkoda, że odwołali, bo tez sie wybierałam. ;(

Opublikowano

W takim razie robimy jutro lody u Zólwia bo juz dawno byly :wink4:

Opublikowano

W takim razie robimy jutro lody u Zólwia bo juz dawno byly :wink4:

Też bym się pisał, dawno nie jadłem :>

Opublikowano

W takim razie robimy jutro lody u Zólwia bo juz dawno byly :wink4:

Troche zimno jak na lody :wink4: ale jestem za :decayed:

Opublikowano

Czy to tam ostatio hornet mandat załapał? :)

Opublikowano

Czy to tam ostatio hornet mandat załapał? :)

Hornet zawsze po lodziku jest pobudzony i szybko jeździ i zbiera mandaciki :kox::polew:

Opublikowano

Czy to tam ostatio hornet mandat załapał? :)

Dokładnie.

Ale on po prostu lubi te "droższe" lody :).

Opublikowano

to tak kolo godziny 15 zapraszamy adres zna tylko Zólw :kox:

Opublikowano

Hornet zawsze po lodziku jest pobudzony i szybko jeździ i zbiera mandaciki :kox::polew:

Jakby tego nie odebrać - ciekawe stwierdzenie :polew:

Opublikowano

Czy to tam ostatio hornet mandat załapał? :)

Hornet zawsze po lodziku jest pobudzony i szybko jeździ i zbiera mandaciki :kox::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Znowu nie byłam na Air Show, dzisiaj nie dałam rady bo mój Ł siedział cały czas na wdrożeniu

Myślałam że pójdę jutro z Wami a tu niestety. W Radomiu panuje straszna atmosfera, szkoda gadać ....

Może wpadnę jutro na lody do Wa-wy - podajcie aders na PW

No pewnie wpadaj Bryniu......

Do Zolwia napisz o adres......bo ja to wiem gdzie ale adresu nie znam...

Opublikowano

Brynia dawaj na lody nie ma co siedziec w Radomiu adres do w falenicy ale tylko zolw wie jaki numer ja zawsze tam na czuja jezdze :kox:

Opublikowano

widzę że humory wam dpisują hahaha gdzie jest Ono ?? jeszcze się nie podniósł ?? :kox:

Opublikowano

Znowu nie byłam na Air Show, dzisiaj nie dałam rady bo mój Ł siedział cały czas na wdrożeniu

Myślałam że pójdę jutro z Wami a tu niestety. W Radomiu panuje straszna atmosfera, szkoda gadać ....

Może wpadnę jutro na lody do Wa-wy - podajcie aders na PW

A ja dzwonie , dzwonie, żeby koleżanka pomogła przebić się przez Radom, a tu d*pa nie odbiera sie tel :bicz3:
Opublikowano

Znowu nie byłam na Air Show, dzisiaj nie dałam rady bo mój Ł siedział cały czas na wdrożeniu

Myślałam że pójdę jutro z Wami a tu niestety. W Radomiu panuje straszna atmosfera, szkoda gadać ....

Może wpadnę jutro na lody do Wa-wy - podajcie aders na PW

A ja dzwonie , dzwonie, żeby koleżanka pomogła przebić się przez Radom, a tu d*pa nie odbiera sie tel :bicz3:

OJ :rant: :rant: :rant: pewnie wtedy sprzątałam na górze albo byłam w garażu, trzeba było częśćiej dzwonić. Norbi jakoś Cie będę musiała przeprosić za ten incydent :naughty:

Damy rade kochanie.

tak zupełnie nie na temat.. kiedy jesteś w Warszawie :naughty: :>

Opublikowano

Przykra sprawa z tym wypadkiem w Radomiu :confused4: biedaki :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.