Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godz 15......bynajmniej taka godz podal Lukas kilka postow wczesniej :wink4:

Ok. Ja to chyba mam jakąś pomroczność, bo nie widziałem tego wcześniej :D

nooo.....i to zaraz pod Twoim postem Lukaszku........Lukas napisal :D[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2007, 11:39 _________________________________________________

Angee a możesz mi na PW wysłać namiary, albo umówić się ze mną w jakimś miejscu żebym trafiła, bo nie wiem gdzie, a nie mam NAVi więc współrzędne nic mi nie pomogą?

Ja wiem jak tam trafic ale adresu nie znam......

Musisz sie z kim innym umowic bo ja nie bede jechala z Woli.....

Mam cos do zalatwienia a z tamtego miejsca na lody mam 10 min.....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

godz 15......bynajmniej taka godz podal Lukas kilka postow wczesniej :wink4:

Ok. Ja to chyba mam jakąś pomroczność, bo nie widziałem tego wcześniej :D

nooo.....i to zaraz pod Twoim postem Lukaszku........Lukas napisal :D[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2007, 11:39 _________________________________________________

Angee a możesz mi na PW wysłać namiary, albo umówić się ze mną w jakimś miejscu żebym trafiła, bo nie wiem gdzie, a nie mam NAVi więc współrzędne nic mi nie pomogą?

Ja wiem jak tam trafic ale adresu nie znam......

Musisz sie z kim innym umowic bo ja nie bede jechala z Woli.....

Mam cos do zalatwienia a z tamtego miejsca na lody mam 10 min.....

Szkoda, ale o.k. będę szukać kogoś innego. Dzięki za odpowiedź :)

Czy ktoś będzie jechał z okolic Blue City, albo może się ze mną umówić w jakimś konkretnym miejscu?

Opublikowano

Czy ktoś będzie jechał z okolic Blue City, albo może się ze mną umówić w jakimś konkretnym miejscu?

W sumie ja też nie wiem gdzie to, ale jak się dogadam z Lukasem to wtedy może umówimy się pod Promenadą (jak wyglądasz z balkonu to na parkingu przy tych działkach).

I tak to jest po drodze - przynajmniej dla nas.

Ale najpierw muszę skontaktować się z Lukasem.

Jak mi się nie uda, to mniej więcej mi wytłumaczył gdzie to jest, to najwyżej my się umówimy w pod Promenadą i pojedziemy.

Jakoś ich znajdziemy :)

Kasia, puść mi proszę na PW swój numer telefonu.

Opublikowano

no dobra to ja się piszę na lody. a lody to są gdzieś przy torach kolejowych miejscowość Józefów ul.Piłsudskiego jak będziecie jechali z Wawy to ul Patriotów przechodzi w Pilsudskiego a potem to rozglądać się po prawej stronie przy przejeździe kolejowym taka mała cukierenka.....więcej u T-Żółwia

Opublikowano

Małe szanse ,że podbije na lody :confused4: może uda mi się zjawić na jedną kulkę :kox:

POZDRO DLA LODORZERCÓW :>

Opublikowano

Ok tak mi sie wydaje ze to bedzie na ul. Piłsudskiego tak jak Kichol pisal przed krzyzowka z ul. Polna http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Warszawa%2C+&Submit.x=70&Submit.y=17&long=21.2345864&lat=52.137995&type=3&scale=1

Jakby co to współrzędne tego co Lukas opisał to mniej więcej:

N 52 08'16.88

E 21 14'02.41

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie... jestem w robocie :wallbash: uważajcie jak będziecie wracać :polew:

Opublikowano

jestem w robocie :wallbash:

W Niedzielę ??

Chłopie, opanuj się, wiemy, że zbierasz na tą A4 w Q, ale tak to nam się wykończysz :polew: :polew:

uważajcie jak będziecie wracać :polew:

Widzę, że to w Tobie siedzi :)

Jakieś sugestie i porady ?? :polew: :polew:

Opublikowano
Jakieś sugestie i porady ??

jechac wolniej niz Hornet tego pamietnego popoludnia :polew:

Opublikowano

jechac wolniej niz Hornet tego pamietnego popoludnia :polew:

Ja to bym raczej się bardziej rozglądał :polew: :polew:

Opublikowano

Żółwiu wydzwaniałem do Ciebie bedąc w Radomiu, ale nie chciałeś ze mną gadać :rant: tak jak Brynia :bicz3: obiecuje,że na gołą. :naughty:

Opublikowano

Żółw lubi na gołą najbardziej ;):kox:

Opublikowano

Żółw lubi na gołą najbardziej ;):kox:

Chcesz żebym przed obiadem się porzygał :polew:?

A i skąd Poziu Ty to wiesz :polew:

Opublikowano

Po lodzikach troche ludziow bylo nawet Spanky :shocked:

teraz szykujemy sie na impreze do oniaka ale bez oniaka (jest w Lwowku) Anka zapraszala :polew:

Opublikowano

Po lodzikach troche ludziow bylo nawet Spanky :shocked:

teraz szykujemy sie na impreze do oniaka ale bez oniaka (jest w Lwowku) Anka zapraszala :polew:

Jest czas tylko do jutra niestety - wystarczy żeby się doprowadzić do użytku :polew:

Opublikowano

Najbardziej mi sie podobalo z tych lodow 3 x A4 przelatujace na poznym pomaranczowym :decayed:

Opublikowano

Najbardziej mi sie podobalo z tych lodow 3 x A4 przelatujace na poznym pomaranczowym :decayed:

Lukas jak przyslą wam zdjęcia to wszystkim pokażesz :D :D

Opublikowano

Nie bylo zdjec takze :thumbup:

Opublikowano

Najbardziej mi sie podobalo z tych lodow 3 x A4 przelatujace na poznym pomaranczowym :decayed:

Jakim późnym pomarańczowym ?? :wink4:

A tak uściślając, to już Ty wjechałeś na pomaranczowym, Kaśka (Przemek) za Tobą, a ja na końcu już zupełnie na różowym. :>

Ale dobrze, ze to nie skrzyżowanie, ale jakieś przejście bezludne było więc sobie pozwoliliśmy.

Lukas jak przyslą wam zdjęcia to wszystkim pokażesz :D :D

Krzysiu, jak nam przyślą zdjęcia, to uśmiechać to się już nie będziemy :polew: :polew:

Tam na szczęście nie było żadnym pstrykających urządzeń.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.