Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie sądzę, aby to przeszło... :no:

aczkolwiek moge sie mylić... :gwizdanie:

A jak tak się zastanawiam, skoro światła dzienne są takie BE, to dlaczego wszyscy producenci je pchają do nowych aut?

Opublikowano

Nie sądzę, aby to przeszło... :no:

aczkolwiek moge sie mylić... :gwizdanie:

A jak tak się zastanawiam, skoro światła dzienne są takie BE, to dlaczego wszyscy producenci je pchają do nowych aut?

bo taka moda i autko łaniej wyglada :kox: :kox: a tak na prawdę to pic na wodę

Opublikowano

Nie ciesz się głupio tylko przeczytaj regulamin..

Głupio to może ty się cieszysz jak siedzisz na kiblu...

Jak Łukasz wróci przed kompa to Ci go "poprawi"...

Trudno, taka jego robota...

- a może zrób to sam..

Może jak znajdę chwilke...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 17:41_________________________________________________BTW:

Maksymalnie 550; pozostało znaków: 141

Obrazki w Twoim podpisie nie mogą być większe niż 768x100 pixeli

Szkoda mi Ciebie...

Opublikowano

Ooooooo ja pitole jaki kacccccccccc :wallbash:

Opublikowano

czas na ciechana miodowego :kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________PARAF po co takie teksty :thumbdown:

Opublikowano

czas na ciechana miodowego :kox:[br]

może i dobry ale przy większej ilości zamula :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Tyskie ponad wszystkie :decayed:

a tu coś dla kolegi Nosfer i kolegi PARAF :kox::cool1:

Opublikowano
1271658162_by_Olo156_500.jpg
Opublikowano

:bry:

KONIEC ŻAŁOBY PANOWIE juz mozna na forum pisac :decayed:

Opublikowano

Nie ciesz się głupio tylko przeczytaj regulamin..

Głupio to może ty się cieszysz jak siedzisz na kiblu...

Jak Łukasz wróci przed kompa to Ci go "poprawi"...

Trudno, taka jego robota...

- a może zrób to sam..

Może jak znajdę chwilke...[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 17:41_________________________________________________BTW:

Maksymalnie 550; pozostało znaków: 141

Obrazki w Twoim podpisie nie mogą być większe niż 768x100 pixeli

Szkoda mi Ciebie...

Daruj sobie i wylewaj łzy nad kimś innym.

czas na ciechana miodowego :kox:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:31_________________________________________________PARAF po co takie teksty :thumbdown:

"Just for Fun" :gwizdanie:

BTW:

Złapał mnie zapał do pracy :shocked:

więc poczekam, aż mnie puści :naughty:

Opublikowano

kufa ale cisza,..

Opublikowano

Prohibicja się skończyła :polew:

Opublikowano

Prohibicja się skończyła :polew:

:naughty:

Opublikowano

Myślę, że to zasługa wiosny :rolleyes:

Opublikowano

Myślę, że to zasługa wiosny :rolleyes:

wszyscy pija na lawce w parku :gwizdanie:

Opublikowano

siema bydlaki :hi:

byłem dzis w sądzie w Sierpcu , ale jazda :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

sedzina czyta mi zarzut :

kierujacy pojazdem audi A4 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył poprzedzającego samochodu Volkswagen Passat. czy zrozumiał pan zarzut ??

moskal : Tak

sedzina : czy przyznaje sie pan do winy :

moskal : nie

sedzina : a dlaczego sie pan nie przyznaje ??

moskal : ponieważ Volkswagen Passat nie był samochodem poprzedzającym , poprzedzajacym było Volvo S60

sedzina : :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: jakie Volvo ???

moskal : to które uderzyło w mercedesa W124 stojącego na lewym pasie

sedzina : :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: jakiego mercedesa ???

ci idioci nie przekazali do akt sprawy szczegółów ze w kolizji brały udział 4 auta , tylko 2 przyjeły mandat i pojechały dalej, nie przyjąłem ja , no i z racji tego ze waliłem w Paska , właściciel był wzywany razem ze mną , sie uśmiałem. sprawa odłożona na 10 maja i wzywaja reszte uczestników. mina sędziny : BEZCENNA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no i na oklaski zasługuje pani protokolant pisząca na kompie dwoma palcami :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.