Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ostatnio mialem przez cala noc :sick3: po jakims wirusie grypy, ktory panuje...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie fajnie. Współczuje. ;(

Norbi bardzo mi przykro, że Cię okradli. Chamstwo, ale jesli sądzisz, że ten sprzęt jest twój i byłbys w stanie go rozpoznać to dawaj do tego wydziału śledczego niech zgarną kolesi. Kolejnych złodziei mniej na świecie. :kwasny:

Opublikowano

To nie fajnie. Współczuje. ;(

Norbi bardzo mi przykro, że Cię okradli. Chamstwo, ale jesli sądzisz, że ten sprzęt jest twój i byłbys w stanie go rozpoznać to dawaj do tego wydziału śledczego niech zgarną kolesi. Kolejnych złodziei mniej na świecie. :kwasny:

Monitorek już sprzedali, szybko bo i cene rewela. Podobno taki w sklepie 2400 :shocked: nie wierze![br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 14:09 _________________________________________________Ale Oniak dokoksował :shocked: przewodnik stada jak CH... :decayed: i to na niezłych sterydach :>

Poziu rób furacza, trza lać chama :polew: :polew: :polew:

Nasz Rogal to debesciak jest :gwizdanie:

to debesciak jest :gwizdanie:

tralala :gwizdanie:

tralala :gwizdanie: i tera refren

KANIKUŁY :gwizdanie: :dance::polew:[br]Dopisany: 15 Wrzesień 2007, 14:13 _________________________________________________No Wit nie pochwalisz za zj**... rym :polew:

Opublikowano

Norbi Ty to masz talent :D

Pewnie brales lekcje rymu u Wicia :tongue4:

Opublikowano

Ja ostatnio mialem przez cala noc :sick3: po jakims wirusie grypy, ktory panuje...

Mnie dopał wirus ''vladimir smirnoff'' :wallbash:

Opublikowano

co Łono dokoxował ... jak program .... spowiadać sie...

Był ktoś dzisiaj na bemowie? Mi się nie chciało tak piździ że mało głowy nie urwie :gwizdanie:

Opublikowano

co Łono dokoxował ... jak program .... spowiadać sie...

łeb urywa :shocked:

Opublikowano

Norbi. Rymy godne wieszcza :th:

Szkoda tego Twojego monitorka. Qrna, teraz już wiem, ze opłaca sie pracowicie wypinać całe badziewie jak się wysiada z auta.

Ono, Kurczaku, pucuj się tu zaraz, co Ci wyszło z tego Twojego wozu drabiniastego? A tak BTW, jakbyś był jutro w Wawie, to chętnie pogadałbym w tematach budowlano-remontowych - You know :naughty: . Zadzwonię jutro koło południa.

Dziękuję uroczym Paniom i szanownym Panom za uwagę.

Opublikowano

co Łono dokoxował ... jak program .... spowiadać sie...

łeb urywa :shocked:

Coś więcej,,,, widzę że trzeba czekać na Oniaka :)

Opublikowano

275 i 540

Opublikowano

275 i 540

to kox !!!!

Opublikowano

Oniakowi bidakowi forum się wysrało :> to dlatego,że przegiął z niutami.

Kurna kto dokończy ze mną Łyche :drunk::kox:??

Opublikowano

Bryka zapina za***iście , bardzo płynnie bez żadnych strzałów.

Ale to wszystko uj bo mi forum nie działa , wszystkie inne strony fora itd oki tylko nie A4 , jak sie połącze przez kom chodzi oki ....hmmmmmmmmmmmmmmmmm wwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Opublikowano

No to zwijasz asfalt :kox:

Opublikowano

Gratki - bardzo fajne wyniki

zakładając że benzyna objedzie dizle tylko gdy ma min. 15% mocy więcej(zakładajac podobną wagę i napęd) to:

275 x 1.15 = 317

hmmmm :wink4:

Opublikowano

Nie ten przelicznik to kicha chyba.

Kurde musze wchodzić na forum przez lewe proxy bo przez moje IP forum nie działa ? Co to kuwa ma być ...

Opublikowano

Ano pogadało sie z adminami i zbanowali cie chłopaczku :kox:

Opublikowano

Niebieski dzik od 0-100 w 5.00 czy kurna poniżej :evil:

Opublikowano

Niebieski dzik od 0-100 w 5.00 czy kurna poniżej :evil:

Poniżej to musiałaby być 4 z przodu,ale eSe wciąga jak nic.

Mister Ono robimy ustawke, tylko jeszcze może na Pozia Pogromce poczekamy :decayed:

Opublikowano

no esse wciąga jak nic..kiedy ustawka ? Dzisiaj NOC ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.