Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wypowiadam Ci umowe

MOtor, dzieciaku kiedy Ty skończysz pić ???

Jak Ty zaczniesz gadać do żeczy!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Ty zaczniesz gadać do żeczy!!

Jak Cię znam to pijesz :drunk:

Opublikowano

Miło cie było hornet poznać hyhyhy fajnie że wpadłeś :D

Opublikowano

Sącze... nie pije :cool:

Opublikowano

Jakoś tak telenowelowo się robi Panie i Panowie :D

Opublikowano

Jakoś tak telenowelowo się robi Panie i Panowie :D

Odcinek 737 :polew:

Opublikowano

a co do Evo to ja jestem nastepny w kolejce ale żeby nie było będzie:

A4 B6 1.9tdi+wirus

Evo 8 - 2.0T +... na czwartek i weekend :wink4:

Opublikowano

Hornet kupujesz te B7 1.6 w Quattro automat czy nie :rant: a nie jakieś mitsuboszi :rant:

Opublikowano

a co do Evo to ja jestem nastepny w kolejce ale żeby nie było będzie:

A4 B6 1.9tdi+wirus

Evo 8 - 2.0T +... na czwartek i weekend :wink4:

O mnie mówisz ?[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2007, 23:36 _________________________________________________

Hornet kupujesz te B7 1.6 w Quattro automat czy nie :rant: a nie jakieś mitsuboszi :rant:

1.6 ....."kiler o....ś" mam się zabić :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gawedziarstwo uprawiacie na maxa :polew:

mitasubiszi fajne jak ma ladne koplaki :polew:

pamietacie na forum byl taki jeden co kupowal A8, B6 1.9 tdi q, jaguara i lancie thesis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to byly jazdy :D :D :decayed:

Opublikowano

gawedziarstwo uprawiacie na maxa :polew:

mitasubiszi fajne jak ma ladne koplaki :polew:

pamietacie na forum byl taki jeden co kupowal A8, B6 1.9 tdi q, jaguara i lancie thesis :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to byly jazdy :D :D :decayed:

To chyba nie za mojej kadencji forumowej :D

Opublikowano

To chyba nie za mojej kadencji forumowej

wczesniej, na poczatku...ale do dzisiaj kraza o nim legendy...jak o bazyliszku :>

Opublikowano

oj był był...

Opublikowano

Lancią Tesis jeżdżą tylko Bazyliszki :polew:

Opublikowano

Pojebało cie?

maverick co ty :shocked:

Evo lux malina na weekendy :th:

Opublikowano

EVO to furmana dla techno managera z Ernest & Young :D

Opublikowano

czesc koledzy.witam po 3 miesiecznej przerwie :) czy wtorek o 19 nadal jest terminem spotow??

Opublikowano

Serwus :hi:

Wpadaj we wtorek 19:00 Promka...ale śledź forum moga być zmiany :)

Opublikowano
Stary Brykiet na maxa, nie wiem czy sobie zdajesz sprawe , ale to autko bije na głowe te nasze ukochane autka.Zawieszenie to niedoscigniony jak na razie przez nikogo ideał. Cena jest naprawde bardzo dobra i poza tym, ze to nie :audi: to wszystko jest w najlepszym pożądku. Nie zastanawiaj się, znaczek z przodu sie wyreza :>, a podejscia do Ciebie w zakrętach nie bedzie miał absolutnie nikt.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.