Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale miałem dziesiaj killa!!!!!!!!!!!

Norbi nie rozpisuj sie tak bo nie nadazam czytac :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale miałem dziesiaj killa!!!!!!!!!!!

wessałeś czy wessany :mysli:

Opublikowano

Ale miałem dziesiaj killa!!!!!!!!!!!

Norbiasty, co znowu nabroiłeś ??

Opublikowano

Norbiasty, co znowu nabroiłeś ??

Próbował mnie dzisiaj dojechać ale thalia wąska i śmignęła na 3 - go :D a tak na poważnie to czekamy na opis :chytry:

Opublikowano

Próbował mnie dzisiaj dojechać ale thalia wąska i śmignęła na 3 - go :D a tak na poważnie to czekamy na opis :chytry:

A włączyłeś chociaż trójkę czy nie było sensu, bo na dwójce nie dał rady ?? :polew: :polew:

Opublikowano

Było tak. Ja i M3 E46.

Ruszamy...

-10, 20, 30 KM/h....

-i tak zapinamy, mijają nas maluchy i inne Thalie :polew:

- i już myślałem,że kolesia nie zobacze...

-a tu...

- podjeżdzam na stacje( w baku takie opary,że mowy nie było o pałowaniu), zagaduje do kolesia, a on mowi.

" widziałem Cie 10 min. temu na Jana Pawła i nie mogłem dziabnąć bo miałem takie opary, że myslałem,że tu nie dojade :polew:

I tu dalej ile kto ma kuni :polew: ile do sety i takie tam.

Przeszliśmy na ty :polew: i to było najlepsze. Dwa pojeby :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 22:12 _________________________________________________Może w próbie drrogowej dostałbym baty M-ka 5.1 do sety, u mnie przed softem 5.6, ale u niego średnio w mieście 21L :shocked: To rormal;nie RS tyle nie pali!!!

Opublikowano

Jeden się ściga z M3 a drugi z Suzuki Swift Sport :polew:

Opublikowano

a ja właśnie wyrezałem xenon i zapodałem drinka na dobranoc, świecił już tak słabo że myślałem że coś wysiadło a tu odblaśnik zdechł z jednej strony, więc go obróciłem o 180 i działa jak noofka :naughty:

Opublikowano

a ja właśnie wyrezałem xenon i zapodałem drinka na dobranoc, świecił już tak słabo że myślałem że coś wysiadło a tu odblaśnik zdechł z jednej strony, więc go obróciłem o 180 i działa jak noofka :naughty:

:oklaski: to gitarra usterka mechaniczna była jednak :)

Opublikowano

a ja właśnie wyrezałem xenon i zapodałem drinka na dobranoc, świecił już tak słabo że myślałem że coś wysiadło a tu odblaśnik zdechł z jednej strony, więc go obróciłem o 180 i działa jak noofka :naughty:

Mówiłem, że to to :)

Opublikowano

jeszcze obrócę w drugiej lampie i będę miał noofki xenony :decayed:

Opublikowano

jeszcze obrócę w drugiej lampie i będę miał noofki xenony :decayed:

Rób rób, na kolejne parę lat wystarczy :)

Opublikowano

jeszcze obrócę w drugiej lampie i będę miał noofki xenony :decayed:

No to porównamy :) pewnie będe miał kolejny powód by odkręić lampki :)

Opublikowano

jeszcze obrócę w drugiej lampie i będę miał noofki xenony :decayed:

No to porównamy :) pewnie będe miał kolejny powód by odkręić lampki :)

służę pomocą, mam już obcykane wykręcanie i skręcanie :evil:

Opublikowano

Ludziska czy może ktoś z was poczęstować mnie mapką RP do starego DXa Navigacjone :P

Opublikowano

ja też miałem dziś killa (wygranego!) :)

Opublikowano

ja też miałem dziś killa (wygranego!) :)

Czyli mówisz, że robiłeś "czystki" w baku :)

Opublikowano

Scigałem się z BMW 540i spod świateł, do 140-150 km/h wzięłem go o długośc maski (no może troszkę mniej około 60-70 cm bylem do przodu)

Potem kierownik BMW podziękował i mignął awaryjnymi (ja też), podjechał i przez okno spytał mnie jaki silnik (on miał oznaczenia na aucie) i rozjechaliśmy się

Opublikowano

To ja mogę powiedzieć że ciołem się z dostawcą pizzy na skuterze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: (żart)

Opublikowano

A ja kiedyś ze ścigaczem...

Kurde napisałem wcześniej 740I, to było 540i, sorki, już poprawiłem w poście wyżej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.