Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej bawi mnie fakt, ze coraz częściej można spotkać tam dziewczyny w charakterze ... gości :shocked:

W jakim charakterze gości, ja tam przyjeżdzam dowiedziec się czegoś :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Wit, A to drugie co sie wybieracie to jakies muzeum, tak? :evil: :evil: :evil: Sorry za niewiedze, ale dopiero 7 lat w Warszawie i nie znam wszystkich lokali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawalił się nowo budowany wiadukt na ósemce w miejscowości Głuchy. Trasa W-wa Białystok jest zablokowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit, A to drugie co sie wybieracie to jakies muzeum, tak? :evil: :evil: :evil: Sorry za niewiedze, ale dopiero 7 lat w Warszawie i nie znam wszystkich lokali...

Jakie muzeum ?? O czymś nie wiem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bawi mnie fakt, ze coraz częściej można spotkać tam dziewczyny w charakterze ... gości :shocked:

Heh, to widzę, że kolega to stały bywalec. Dorobiłeś się już jakiejś zniżki czy karty klubowej? :)

A te panie przychodzą tam same w charakterze "gości" czy w męskim towarzystwie?

Jak przychodzą same do takiego lokalu to w sumie różnie można to interpretować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim charakterze gości, ja tam przyjeżdzam dowiedziec się czegoś :foch:

:polew: Kaśka :polew:

Kasiu, ale my nie piszemy o bibliotece :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to widzę, że kolega to stały bywalec. Dorobiłeś się już jakiejś zniżki czy karty klubowej? :)

:polew: Jasne. Jak będziesz się wybierał, to sie na mnie powołaj. Wstęp o 5 zeta tańszy, a tańce 7 minut dłuższe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:01:03_________________________________________________Wrrrrrrrrrrrrróć.

Chciałem powiedzieć.

Powołaj się na mnie, a wstęp bezpłatny, aksiażki można wypożyczyć na trochę dłużej

:D[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:02:00_________________________________________________Do domeczku idę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bawi mnie fakt, ze coraz częściej można spotkać tam dziewczyny w charakterze ... gości :shocked:

Heh, to widzę, że kolega to stały bywalec. Dorobiłeś się już jakiejś zniżki czy karty klubowej? :)

A te panie przychodzą tam same w charakterze "gości" czy w męskim towarzystwie?

Jak przychodzą same do takiego lokalu to w sumie różnie można to interpretować.

Upss... :embarrassed: ja tu się bulwersuje, że wy tak o nas o kochanych klubowiczkach, a wy o jakimś lokalu.

Poza tym jak gdzieś się wybieracie to byście mnie zabrali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss... :embarrassed: ja tu się bulwersuje, że wy tak o nas o kochanych klubowiczkach, a wy o jakimś lokalu.

:polew: :polew: :polew: Nieeeee, no spadłem z krzesła! :polew: Ty na prawdę myślałaś, że my o spotach piszemy? :polew: :polew:[br] [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________

Poza tym jak gdzieś się wybieracie to byście mnie zabrali

Chyba by Ci się jednak tam nie podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upss... :embarrassed: ja tu się bulwersuje, że wy tak o nas o kochanych klubowiczkach, a wy o jakimś lokalu.

:polew: :polew: :polew: Nieeeee, no spadłem z krzesła! :polew: Ty na prawdę myślałaś, że my o spotach piszemy? :polew: :polew:[br] [br]Dopisany: 05 Październik 2007, 16:07 _________________________________________________

Poza tym jak gdzieś się wybieracie to byście mnie zabrali

Chyba by Ci się jednak tam nie podobało :)

No dobra jak nie to nie :foch:

Tym razem przynajmniej uzasadniony Foch.

Serio myślałam, że o spotach piszecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge....... :D

Kaska zapomnialas, ze nasi koledzy to erotomani-gawedziarze sa :polew:

Nie zapomniałam, ale jakoś tak siedzę w tej pracy, chora jestem i gdzieś nie zauważyłam kierunku w jakim te wypowiedzi podążają.

Właśnie wychodzę z pracy, więc najprawdopodobniej do następnego w poniedziałek. Pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier**le co ta brynia reklamuje w tvn turbo hyhyhyhyhyhyhy mało sie nie polałem :D :D :D Oglądajcie raport turbo :D:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ona tam reklamuje niech to ktos nagra i nam pokaze :wink4:[br]Dopisany: 05 Październik 2007, 17:45 _________________________________________________aaa melex połączony ze smartem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa ocipieliście tyle nasmarować. Malik trzymiem się z tym FW albo Caerforu Bemowo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...