Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy w stolicy są jakieś spoty w sobotę? Będę w weekend i tak zastanawiałem się może są jakieś spociki gdzie ktoś mógłby mi przejrzeć auto vagiem:)

wieczorem może będę miał czas - jak chcesz to odzywaj się na priv to podjedziesz na vagowanko :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bicz3:

lubisz to...?! :naughty:

BTW: Wyślij chociaż sms'a (żebym miał Twój numer) dogadamy się w sprawie ETKI Pixiego...

Opublikowano

:bicz3:

lubisz to...?! :naughty:

Nie lubie ale twoje doswiadczone rece potrafia kazdego przekonac ze to jest fajne :naughty:

Opublikowano

ołrajt!:)

W sumie to sam nie wiem jaki ejst plan na weekend w stolicy, chciałem podjechać i obczaić jakieś fajne fury, jest takie miejsce gdzie zjeżdżają się jakieś egzotyki albo mocno dłubnięte maszyny ?

Opublikowano

ołrajt!:)

W sumie to sam nie wiem jaki ejst plan na weekend w stolicy, chciałem podjechać i obczaić jakieś fajne fury, jest takie miejsce gdzie zjeżdżają się jakieś egzotyki albo mocno dłubnięte maszyny ?

takie rzeczy tylko w erze :cool1:

Opublikowano

hehe to akurat moja konkurencja, nie lubię :)

No nic w takim razie polecę na jakieś knajpy :)

Opublikowano

Siema :hi:

Git-lampa dzisiaj to ma chyba jakieś przeładowanie - może zawór upustowy przestał działać...

Pruszków, około godziny 11:30 - termomiarka na moim oknie...

dsc01934.jpg

FU*K!!! :wallbash:

wczoraj ....

410e23723e03d444.jpg :polew:

Opublikowano

410e23723e03d444.jpg

aż ci paliwo wyparowało... :shocked:

Opublikowano

pozniej sie przejde do swojej i zobacze ile jest. stoi 3 dni nieruszana wiec moze byc ciekawie :naughty:

Opublikowano

pozniej sie przejde do swojej i zobacze ile jest. stoi 3 dni nieruszana wiec moze byc ciekawie :naughty:

:decayed: +/- 50*C :decayed:

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

Opublikowano

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

a co oczy cie bolą ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

pozniej sie przejde do swojej i zobacze ile jest. stoi 3 dni nieruszana wiec moze byc ciekawie :naughty:

:decayed: +/- 50*C :decayed:

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

przyjmuje sie ze denaturacja bialka ludzkiego to +/- 45*C

Opublikowano

lipa, u mnie w aucie tylko 36*C

Opublikowano

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

a co oczy cie bolą ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie oczy :naughty:

:polew:

Opublikowano

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

a co oczy cie bolą ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie oczy :naughty:

:polew:

wspolczuje :pociesz: rob oklady z lodu :decayed:

Opublikowano

a białko w jakiej temp. zaczyna sie "ścinać" :wink4:

a co oczy cie bolą ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie oczy :naughty:

:polew:

wspolczuje :pociesz: rob oklady z lodu :decayed:

Bez przesady :confused4:

narazie mocze w szklance zimnej wody... :decayed:

Opublikowano

narazie mocze w szklance zimnej wody... :decayed:

zmieściłeś dupsko w szklance wody ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

my-seats-480x640.jpg

:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.