Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

Odprasować garnitury bo dzis Panicz zaszczyci was woja obecnoscią.

Rozwijać dywan do ul. Fieldorfa :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bry

różowy dywan może być ? :naughty: :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

siema :hi:

Odprasować garnitury bo dzis Panicz zaszczyci was woja obecnoscią.

Rozwijać dywan do ul. Fieldorfa :kox: :kox: :kox:

weź mi smycz jedną :kox:

Opublikowano

siema :hi:

Odprasować garnitury bo dzis Panicz zaszczyci was woja obecnoscią.

Rozwijać dywan do ul. Fieldorfa :kox: :kox: :kox:

weź mi smycz jedną :kox:

Taki wyrywny że na spocie musi na smyczy siedzieć ? :polew:

Opublikowano

lol :decayed:

Opublikowano

siema :hi:

Odprasować garnitury bo dzis Panicz zaszczyci was woja obecnoscią.

Rozwijać dywan do ul. Fieldorfa :kox: :kox: :kox:

weź mi smycz jedną :kox:

nie mam jeszcze :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Potrzebuję życzliwego forumowicza do przeskanowania VAGiem mojej A4 :) Świeci mi się kontrolka silnika :disgust: Niestety nie mogę pojawić się dzisiaj na spocie, bo wyjeżdżam z Warszawy przed 18.... :wallbash: W ogóle mam strasznie zawalony tydzień, ale chciałbym to zrobić przed poniedziałkiem, bo jestem umówiony na wymianę rozrządu, więc może przy okazji mechanik mógłby na coś zerknąć/coś wymienić.... Więc w zasadzie pasuje mi tylko sobota i to tak najlepiej przed południem :> Od 8 do ok. 11 będę na Konwaliowej 4 prał tapicerkę, a później mógłbym gdzieś podjechać w bliskiej okolicy lub na Żoliborzu gdzie stacjonuję ;)

Trochę mi głupio, że ja tu z prośbą o pomoc i to jeszcze z takimi wymaganiami :rolleyes: ale jak by ktoś był chętny pomóc to czapki z głów :hi: :>

Tak w temacie świecącej się kontrolki... ostatnio miałem okazję zapowietrzyć układ wspomagania :embarrassed: Okazało się że mam jakiś wyciek w układzie i zrobiłem kilka kilometrów bez odpowiedniego poziomu płynu w zbiorniczku wyrównawczym. Dolałem, odpowietrzyłem, działa i nie hałasuje ale kontrolka się świeci, czasem gaśnie, czasem świeci... Nie wiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego :mysli: ale chętnie się dowiem czemu mi po oczach daje :chytry:

Opublikowano

:hi: siemano

:kawa:

Opublikowano

Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem A4. Chcialbym wpasc na zlot bo mam kilka pytan oraz skorzystac z VAG (jesli ktos dysponuje takim na spocie). Mam wiec pytanko, czy spoty w Promenadzie we wtorki sa aktualne?

Pozdrawiam

Spoty oczywiście nadal się odbywają w każdy wtorek ale najbliższy będzie miał miejsce na Torwarze :good:

Także zapraszam :cool1:

Witam,

Od tygodnia jestem posiadaczem A4. Chcialbym wpasc na zlot bo mam kilka pytan oraz skorzystac z VAG (jesli ktos dysponuje takim na spocie). Mam wiec pytanko, czy spoty w Promenadzie we wtorki sa aktualne?

Pozdrawiam

Spoty oczywiście nadal się odbywają w każdy wtorek ale najbliższy będzie miał miejsce na Torwarze :good:

Także zapraszam :cool1:

godz 19:00?

Opublikowano

godz 19:00?

Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!:

To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie :decayed:

Opublikowano

Dzieki. Promenada mi nawet bardzie pasuje.

godz 19:00?

Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!:

To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie :decayed:

Opublikowano

godz 19:00?

Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!:

To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie :decayed:

jechane :naughty::kox: :kox: :polew:
Opublikowano

Dzieki. Promenada mi nawet bardzie pasuje.

godz 19:00?

Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!:

To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie :decayed:

w promenadzie spotykają się byłe pitbule co dzisiaj ujadają niczem ratlerki z przyciętym ogonkiem...o 21 muszą już być w domu bo inaczej nie będzie ciachanka przez tydzień :kox: :kox: :kox:

na Torwarze są prawdziwe spoty A4 klubu :good: :good:

Wybór należy do ciebie :decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Opublikowano

Dzieki. Promenada mi nawet bardzie pasuje.

godz 19:00?

Oficjalną informację o miejscu spotu masz w pierwszym poście (widać go na górze każdej strony) :!:

To co pisze Poziek to zwykłe pitolenie :decayed:

w promenadzie spotykają się byłe pitbule co dzisiaj ujadają niczem ratlerki z przyciętym ogonkiem...o 21 muszą już być w domu bo inaczej nie będzie ciachanka przez tydzień :kox: :kox: :kox:

na Torwarze są prawdziwe spoty A4 klubu :good: :good:

Wybór należy do ciebie :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

dobre ... tylko jakim A4 tam przyjeżdzasz :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

dobre ... tylko jakim A4 tam przyjeżdzasz :naughty:

takim:

orangemadafakastajllkiller.jpg

:kox:

Opublikowano

to jest VT czy naprawde masz teraz takie fele?

Opublikowano

ładne nie ? :D

Opublikowano

ładne nie ? :D

mam mieszane uczucia :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 11:52_________________________________________________ale zielone chyba fajniejsze by byly :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.