Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
bo ma już tam darmowe wizyty i może zabrać 8 znajomych

a taki był grzeczny chłopak ale rozstania zmieniaja ludzi Q wyjechala to przeciez nie bedzie siedzial w celibacie :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Poziu ty to jestes pierwszy na liscie bo musisz uzyc swojej złotej karty Klubowej zebysmy mieli znizki :decayed:

Masz nieświeże informacje - poziek nie potrzebuje już złotej karty, bo ma już tam darmowe wizyty i może zabrać 8 znajomych :polew:

Trzeba tylko zrobić listę.

Ośmiu znajomych tak. no to mamy juz dwie osoby Ja i Angela, później Wiciu, Motor(który za te naprawy też powinien mieć darmowy wstęp :polew:), pewnie Malik i jeszcze mamy wolne miejsca, kto sie deklaruje?

Opublikowano

Ośmiu znajomych tak. no to mamy juz dwie osoby Ja i Angela, później Wiciu, Motor(który za te naprawy też powinien mieć darmowy wstęp :polew:), pewnie Malik i jeszcze mamy wolne miejsca, kto sie deklaruje?

Ja mogę iść - tak dla towarzystwa :D

Opublikowano

Ośmiu znajomych tak. no to mamy juz dwie osoby Ja i Angela, później Wiciu, Motor(który za te naprawy też powinien mieć darmowy wstęp :polew:), pewnie Malik i jeszcze mamy wolne miejsca, kto sie deklaruje?

Ja mogę iść - tak dla towarzystwa :D

Widzę, że Lukas tez wyraża ochotę, więc zostało tylko jedno miejsce :D

Opublikowano

No to ja też się piszę na wypolerowanie rurki futerkiem. :naughty:

Opublikowano
No to ja też się piszę na wypolerowanie rurki futerkiem

:blink: a to my mamy sami ja polerowac :shocked:

Opublikowano
No to ja też się piszę na wypolerowanie rurki futerkiem

:blink: a to my mamy sami ja polerowac :shocked:

No Lukasku ty pierwszy, pokażesz co potrafisz, a my będziemy Cie dopingować :polew:

Opublikowano
No to ja też się piszę na wypolerowanie rurki futerkiem

:blink: a to my mamy sami ja polerowac :shocked:

Moment. Ustalmy najpierw o której rurce i którym futerku mówimy?

Potem się zastanowimy kto i co polerował będzie.

:tongue4:

Opublikowano

Moment. Ustalmy najpierw o której rurce i którym futerku mówimy?

Potem się zastanowimy kto i co polerował będzie.

A co tu ustalać - wiadomo o jaką i czyją rurkę chodzi oraz jakim i czyim futerkiem :tongue4:

Opublikowano

Robi się ciekawie...

Opublikowano

Moment. Ustalmy najpierw o której rurce i którym futerku mówimy?

Potem się zastanowimy kto i co polerował będzie.

A co tu ustalać - wiadomo o jaką i czyją rurkę chodzi oraz jakim i czyim futerkiem :tongue4:

......bo wy to wszystko od razu byscie chcieli ustalac....zero spontanicznosci z waszej strony :polew:

Opublikowano

......bo wy to wszystko od razu byscie chcieli ustalac....zero spontanicznosci z waszej strony :polew:

Dlatego nie ma co ustalać - wiadomo co i jak, a w razie czego rzeczywiście spontanicznie się resztę dosztukuje :D

Opublikowano

......bo wy to wszystko od razu byscie chcieli ustalac....zero spontanicznosci z waszej strony :polew:

Dlatego nie ma co ustalać - wiadomo co i jak, a w razie czego rzeczywiście spontanicznie się resztę dosztukuje :D

Tym samym prawie wszystko mamy juz ustalone :polew:

Opublikowano

......bo wy to wszystko od razu byscie chcieli ustalac....zero spontanicznosci z waszej strony :polew:

prawda .... i tak zawsze z ustaleń coś się zmienia ale spontan jest spontan :D

Opublikowano

Tym samym prawie wszystko mamy juz ustalone :polew:

prawie wszystko.....zapomnielismy o najwazniejszym.......o terminie...... :D

Opublikowano

prawie wszystko.....zapomnielismy o najwazniejszym.......o terminie...... :D

Najlepiej zaraz po spociku :thumbup:

Opublikowano

prawie wszystko.....zapomnielismy o najwazniejszym.......o terminie...... :D

Najlepiej zaraz po spociku :thumbup:

Miał być weekend. I najlepiej wszyscy bez autek. :drunk:

Opublikowano

prawie wszystko.....zapomnielismy o najwazniejszym.......o terminie...... :D

Najlepiej zaraz po spociku :thumbup:

po spociku, to może od razu spota tam zrobić :kox: tyle że jest jeden minus prawie wszyscy będą autkami i wtedy nie będzie :drunk:

Opublikowano

po spociku, to może od razu spota tam zrobić :kox: tyle że jest jeden minus prawie wszyscy będą autkami i wtedy nie będzie :drunk:

To damskie grono zadeklaruje się do prowadzenia autek i pozostałych porozwozi - będzie git :polew: :polew: :polew:

Pewnie zaraz dostanę :bicz3:

Opublikowano

pewnie dostaniesze wieksze baty niż tylko taki jeden :bicz3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.