Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a z takim powerem wychodziły 2,5 ????????????

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3476494

No jak wóz Flayra bez erenesa w innej barwie moc ta sama :)

Opublikowano

nie ma nigdzie ciekawych :audi::wallbash: :wallbash: :wallbash: a już Q to rarytas ;( mowa o 3.0

Opublikowano

a z takim powerem wychodziły 2,5 ????????????

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3476494

a tym czym jezdziłes jak ci thalie przestawili? melxem..takim samym przeciez :>

Opublikowano

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Opublikowano

nie ma nigdzie ciekawych :audi::wallbash: :wallbash: :wallbash: a już Q to rarytas ;( mowa o 3.0

To szukasz B6 1.9 q czy B7 3.0 q ?? bo tego i tego jest trochę. Pytaj Flyera puszczał liny juz na fajne auta.

Opublikowano

a gdzie on szpera ze fajne znajduje ???

Opublikowano

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.

Opublikowano

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.

Ja tam nie pamiętam :)

Opublikowano

2.5+Q to seria 180. W przypadku FWD to 163 jak u malika (mowa o A4, w A6 i allroadach roznie to bywalo).

hornet okresl sie co chcesz kupic, czy 1.9, czy 2.5, czy 3.0.

1.9Q mozna znalezc w DE, ostatnio jeden z userow tego forum kupil z moim znajomym (ladny wypas z webasto na czele, ale niebieskie wnetrze...). Jak chcesz 1.9Q to niestety albo kupisz golasa, albo zaplacisz duzo, albo kupisz przecietne wyposazenie, ktore sobie dorezasz sam, za malo tego jest zeby wybierac.

2.5Q jest masa do wyboru, do koloru. Ze nie jedzie specjalnie od dolu? Mi to specjalnie nie przeszkadza, ale mozna to skorygowac softem (tak jak to zrobil malikowi rogal).

3.0Q - jak masz budzet na B7, to po co zastanawiasz sie nad innymi?

Opublikowano

Pwiem Ci tak.....

B7 3.0 muszę doczekać chwilkę.....

B6 to raczej 1,9 Q ...resztę zawsze można dorezać ale xenon musi być bo z tym będzie ciężko, NAVI komuś się wyjmie w końcu dużo osób u nas je ma :decayed: Czasami można coś fajnego wylukać ale jak się patrzy na 1,9 Q to mają nalatane od cholery.... BTW to zaczynam się poważniej rozglądać ponieważ może moja firma będzie mi go utrzymywała włącznie z serwisowaniem :oklaski: :oklaski: Na 3.0 raczej się nie zgodzą :thumbdown:

Opublikowano

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Opublikowano

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Rzuć mi linka do jakiekś stronki na PW

Opublikowano

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Świeta Racja

BOŻE ludzie pojmijcie to w końcu :bicz2:

Ja siedziałem w A6 bodajże 2002r 600.000km nie wyglądało wnetrze na taki przebieg.

Opublikowano

Rusz d*pę i idź głosować

http://pl.youtube.com/watch?v=eLNOZFTTjrA

Specjanie wracam z ryb wczesniej :decayed:

Opublikowano

Znalazłem takie cuda ...

Nic tylko dymać do DE z VAGiem pod pachą i brać.

Opublikowano

Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily :D

Opublikowano

Specjanie wracam z ryb wczesniej :decayed:

Ja tu nie mam już gdzie jeździć na rybki, a Ty mi teraz mówisz dopiero, że łowisz ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily :D

Ja wczoraj zmieniłem - ładny kolorek, widać, że polerowana i jeszcze w ładnej oprawie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.