Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napiszcie jak tam sie wjezdza na ten parking......bo mimo,ze to obok mnie to nigdy tam nie bylam...

A znajac siebie, to pewnie zabladze..... :D

Angela - jesteś urocza :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiciu przynajmniej jestem szczera :D

Opublikowano

Lukas, a mazda to co to takiego :mysli:.

Może to telewizor? :polew:

Opublikowano

Lukas, a mazda to co to takiego :mysli:.

Może to telewizor? :polew:

To najnowszy model Audi - prototyp :D

Opublikowano

lukaszr!!!

Tylko nie mów, że toto jeździ bo i tak nie uwierzę.

A tak szczerze, to jak sobie przypominam, że widziałem kiedyś taki wynalazek na składnicy złomu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lukaszr!!!

Tylko nie mów, że toto jeździ bo i tak nie uwierzę.

A tak szczerze, to jak sobie przypominam, że widziałem kiedyś taki wynalazek na składnicy złomu :polew: :polew: :polew:

Naprawili tego ze składnicy, zrobili lifting i BĘDZIE PAN ZADOWOLONYYYYYYYYYY :polew:

Opublikowano

Mazda dobry wóz nie pitolcie :) Tylko ,że zaszła w stosunek z Fordem jak pare innych fajnych marek... :thumbdown:

Napiszcie jak tam sie wjezdza na ten parking......bo mimo,ze to obok mnie to nigdy tam nie bylam...

A znajac siebie, to pewnie zabladze..... :D

Angee :)

Dojazd z domu masz wprost idealny:

Starujesz z pod domu i na światłach lecisz prosto z Ksiecia Janusza w Króla Jana Olbrachta ,łuk w prawo,śmigasz cały czas drogą z pierwszeństwem,zaraz masz Kosciół po prawej a ty skręcasz w lewo w Redutową i tniesz prosto do końca do świateł z torami tramwajowymi tam skręcasz w prawo i lecisz,aż do Reala na światłach przed nim skręcasz w prawo (uważaj na tramwaj!!) i dojeżdzasz do zjazdu z ulicy w lewo do reala i wbijasz się na parking na dół prawym wjazdem (żółty kolor)...ufff....

Opublikowano

No Motor dzieki ale nie o to mi chodzilo :wink4:

Ja bede jechac z Wilanowa.......wiem gdzie jest FW......chodzilo mi o sam parking :decayed::D

Opublikowano

wbijasz się na parking na dół prawym wjazdem (żółty kolor)...ufff....

:tongue4:

Opublikowano

wbijasz się na parking na dół prawym wjazdem (żółty kolor)...ufff....

:tongue4:

Dokładnie, idealnie Ci to opisał, właśnie według jego opisu już zmierzam do Ciebie kochanie, tylko te zakręty trza odwrotnie brać :kwasny:
Opublikowano

Dobra pytanie z innej beczki, czy ktoś ma jakis fajny przewodnik po Pradze?

Opublikowano

No dobra, moze dam rade trafic :D

Motor kupiles mi wszystko...... :wink4:

Bo normalnie juz mnie.........wkurzaja te lampy :wallbash:

Opublikowano

Dobra pytanie z innej beczki, czy ktoś ma jakis fajny przewodnik po Pradze?

Hmmm... Mogę Cię oprowadzic po okolicach Centrum Wileńska w porywach do okolic ZOO.

Co Cię konkretnie interesuje?

Opublikowano

Dobra pytanie z innej beczki, czy ktoś ma jakis fajny przewodnik po Pradze?

Hmmm... Mogę Cię oprowadzic po okolicach Centrum Wileńska w porywach do okolic ZOO.

Co Cię konkretnie interesuje?

Konkretnie to interesuje mnie Praga Czeska, ale dzięki chętnie kiedys skorzystam z oferty "spaceru" po Pradze w Warszawie. :)

Opublikowano

Konkretnie to interesuje mnie Praga Czeska

Hmmmm... To widzę, ze tu nie pomogą nawet stali bywalcy Warsiawskiej Pragi - Lukas i LukaszR (w tej pisowni to wygląda jak TypeR :D)

Opublikowano

A takie pytanie mam - na tym parkingu FW są jakieś garby ? Jeśli tak to czy wysokie ? :(

Opublikowano

Nie ma ,możesz upalać :decayed:

Opublikowano

Dobra pytanie z innej beczki, czy ktoś ma jakis fajny przewodnik po Pradze?

Spędziłem w Pradze w sumie kilka ładnych miesięcy podczas podróży służbowych. Mogę zarekomendować parę fajnych miejsc.

Opublikowano

Je

No dobra, moze dam rade trafic :D

Motor kupiles mi wszystko...... :wink4:

Bo normalnie juz mnie.........wkurzaja te lampy :wallbash:

To ,że kupie to nic Ci nie pomoże...trzeba ten SZTOS w lampach ogarnąć.... :thumbdown::wallbash:

Opublikowano

Dobra pytanie z innej beczki, czy ktoś ma jakis fajny przewodnik po Pradze?

Spędziłem w Pradze w sumie kilka ładnych miesięcy podczas podróży służbowych. Mogę zarekomendować parę fajnych miejsc.

To słucham propozycji może być na PW, albo jak wolisz dam Ci maila i mi napiszesz? Bo o ile dobrze pamietam to nie będzie cie juz jutro, tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.