Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce-my snie-gu, chce-my snie-gu!

:quattro:

ps. Ja zakladam zimowki na alu 17" :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gumowce zamieniłem na zimowce na śnieg nie czekam(czasu nie będzie w weekendy na przerzutke kółek--sezon rybacki sie zacz.) temperatura asfaltu w nocy chce mnie z jezdni wyrzucić ...miga ta kontrolka żółta co zakręt...łyse opony letnie w temperaturze około 6st.C na wilgotnym asfalcie się nie sprawdzają...o niebo lepiej mi sie śmiga na wąskich zimówkach :th:

Opublikowano

Oj Bronisze czekają na tych z ośką też :wink4: Rok temu nie było kozaka na gościa z Escorta, upalał,że Oniak się przy nim chował :D

Opublikowano

Gumowce zamieniłem na zimowce na śnieg nie czekam(czasu nie będzie w weekendy na przerzutke kółek--sezon rybacki sie zacz.) temperatura asfaltu w nocy chce mnie z jezdni wyrzucić ...miga ta kontrolka żółta co zakręt...łyse opony letnie w temperaturze około 6st.C na wilgotnym asfalcie się nie sprawdzają...o niebo lepiej mi sie śmiga na wąskich zimówkach :th:

bardzo dobra decyzja :th: lepiej dmuchac na zimne :naughty:

Opublikowano

Bo wy Uzytkownicy zwyklego napedu pospolitego (to juz moj traktor ma 4x4) nie wiecie co to jest dobra zabawa na sliskim :hi:

:quattro:

A Bronisze sa pikne do slizgania :th:

Opublikowano

Oj Bronisze czekają na tych z ośką też :wink4: Rok temu nie było kozaka na gościa z Escorta, upalał,że Oniak się przy nim chował :D

znaczy sie co robił??? bo ja mógłbym spróbować ( chodz najlepszy jestem w tylnonapędowcach, ale ośką przednią tez mogę spóbowac...

Opublikowano

Koleś sie rozpędzał walił ręczny i latał :D Ale dość śmiesznie to wyglądało :P

Opublikowano

Wtedy pamietnego dnia na Borniszach bylo strasznie Adas pelne gacie po wjezdzie oniaka boczkiem.

No i te subaraki i mietki piknie bokiem na raz zawijali a my za nimi :decayed:

Opublikowano

Bo wy Uzytkownicy zwyklego napedu pospolitego (to juz moj traktor ma 4x4) nie wiecie co to jest dobra zabawa na sliskim :hi:

:quattro:

A Bronisze sa pikne do slizgania :th:

jak ktoś potrafi się ślizgać to i ośka mu wystarczy. ps. nie wiem czy oglądaliście filmik jak robią drift traktoerm na śniegu.

Opublikowano
Oj niestety kurvva mać cry Liczę na to, że jednak opady śniegu nastąpią w tym roku jak najpóźniej albo wogóle.

Malik ja sie z Toba zgadzam w 100%........

Opublikowano
Malik ja sie z Toba zgadzam w 100%........

Dziewczynki patrzac na dzisiejsze temp. to zima juz blizej niz dalej :thumbup:

Opublikowano

A niech pada sobie ile chce ......i tak pewno gdzieś utknę tym paździochem ;(

Opublikowano
:) To ja na Bronisze biore browar grzany i wbijam sie na pokład do Lukasa...zabierzesz Motora :kox: ?
Opublikowano
Oj niestety kurvva mać cry Liczę na to, że jednak opady śniegu nastąpią w tym roku jak najpóźniej albo wogóle.

Malik ja sie z Toba zgadzam w 100%........

No i grunt żeby nakręcać się wzajemnie i przetrwać do wiosny z tymi naszymi ośkami :th:

W następnym roku jednak mam pewien plan :wink4:

Opublikowano

W następnym roku jednak mam pewien plan :wink4:

oooo chyba rezanko Q :mysli:

Opublikowano

Ja już sie śniegu nie moge doczekać , oj sie będzie działo :D

Opublikowano

W następnym roku jednak mam pewien plan :wink4:

oooo chyba rezanko Q :mysli:

Zimno, zimno...

Opublikowano

hmmmm :chytry:

Opublikowano

A niech pada sobie ile chce ......i tak pewno gdzieś utknę tym paździochem ;(

a ten pażdzioch nie ma 4x4 i reszty systemów :naughty:

Malik nie robi rezanka.... kupuje nowego paździocha :naughty::kox:

Opublikowano

Ma jak sobie napiszesz na tylnej klapie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.