Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet pisalem wczesniej ze przy komisie takze ciezko bylo nas nie znalesc

Hornet czwartek jest dobrym dniem :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Umiejętność czytania....... Widać kuleje u mnie.

Następnym razem :)

Opublikowano

widziałem, że niektórzy emocjonują się nadchodzącymi wyborami.

więc tu jest coś co może Wam dać do myślenia, co będzie jak nie spełnicie obywatelskiego obowiązku...

http://www.grzegorzkarpinski.pl/gra

ps. spocik fajny jak zwykle

:quattro:[br]Dopisany: 16 Październik 2007, 23:02 _________________________________________________Załączam film instruktażowy jak wyrwać towarek na blachę

Niestety dostępna jest jedynie wersja z vw golfem.

Jak tylko trafię z audi dostaniecie jako pierwsi.

http://www.joemonster.org/filmy/5374/

:polew::thumbup:

Opublikowano

dziekuje Łukszowi o ile dobrze zapamiętałem za diagnoze auta :)

ciesze sie ze wszystko jest z nim OK

Nie ma za co i na zdrowie - przydałoby się jeszcze zrobić logi dynamiczne, ale to następnym razem - one nam też sporo powiedzą :>

Opublikowano

Spocik jak zwykle spoko... oprocz fotoradaru, ktory mnie uchwycil :P

Opublikowano

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

spocik spox, ale Kasia mnie nie zbiła:) rozumiem, że jak bedziemy sami :P

Opublikowano

Niestety ja też wczoraj nie dotarłem na spocik,grypka żołądkowa Mnie złapała i nie chciałem nikogo zarazić.

Opublikowano

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

Posprawdzaj wszystkie połączenia pod kierownicą - wszystkie kabelki, złączki, przekaźniki - musi cholera coś być nie tak, skoro nawet podświetlenie w drzwiach padło.

spocik spox, ale Kasia mnie nie zbiła:) rozumiem, że jak bedziemy sami :P

Widziała jaki byłeś wczoraj podłamany i dała sobie spokój tym razem :D

Opublikowano

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

Posprawdzaj wszystkie połączenia pod kierownicą - wszystkie kabelki, złączki, przekaźniki - musi cholera coś być nie tak, skoro nawet podświetlenie w drzwiach padło.

spocik spox, ale Kasia mnie nie zbiła:) rozumiem, że jak bedziemy sami :P

Widziała jaki byłeś wczoraj podłamany i dała sobie spokój tym razem :D

Twoje autko już Cię tak zmartwiło, że nie chciałam robić Ci krzywdy :) BTW coś się wam udało naprawić?

Poza tym Przemek był więc nie chciałam tak przy nim się ujawniać ze swoimi skłonnościami, niech sobie chłopak pożyje w nieświadomości.

Opublikowano

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

Sytuacja powtarzą się ?? Już kiedyś takie cudo było :disgust:

Opublikowano

wczoraj wszyscy sie zastanawiali dlaczego ja w aucie nie mam xenonów a mam spryskiwacze i układ samopoziomujący

wiec dzis po karteczce i po kodach

okazuje sie ze nie ma xenonów

E0A = no special edition

1KD = disc brakes, rerar

3FA = without roof insert (standard roof)

F0A = no special purpose vehicle, standard equipment

T9A = components for, base engine, unit 036.H

1MR = leather steering wheel

7Q9 = navigation system

3L3 = manual height adjustment for front seats

1SA = without additional engine guard

7A0 = without CD changer/CD player

J0R = battery 380 A (80 Ah)

3N2 = stowage box with cover in luggage boot side panel

3NZ = rear seat bench unsplit, backrest split folding

CB1 = alloy wheels 7J x 16 Alu-4, offset 42

4UE = airbag for driver and front seat passenger

1LB = disc brakes, front

8GU = alternator 140A

8JG = headlight with gas discharge lamp for driving on the right

8Q3 = automatic headlight-range adjustment dynamic (self-adjusting while driving)

7K0 = without tire pressure warning light

4KC = side and rear windows tinted

0GZ = emissions concept EU 3

6XC = outer rear view mirrors: powered

5MA = decorative inserts

0G1 = gearshift lever

U2A = instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock, tachometer and trip odometer

9Q4 = multi-function indicator/on-board computer with check control

4X3 = side airbag front with curtain airbag

3Y0 = without roll-up sun screen

Q1A = standard front seats

5SL = outer left rear view mirror: non-spherical

7X0 = without park distance control

0YK = weight category rear axle weight range 10

X0A = national sales program Germany

8Z5 = engine cooling system, type 1

5RU = outer right rear view mirror: convex (large viewing field)

1BA = standard suspension/shock absorption

4R4 = power windows with comfort operation andcircuit breaker

0JK = weight category front axle weight range 10

1N1 = power steering

D3E = 4-cylinder turbo diesel engine 1.9 L/96 kW TDI with pump-jet injection system, EU 3, base engine is T9J/TG0

6R2 = leather gearshift boot

5D1 = carrier frequency 433.92 MHz

4GH = windshield tinted with windshield sunshield

4K4 radio remote controlled central locking

VJ1 reinforced bumpers

Opublikowano

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

Opublikowano

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

Po korekcjach widać, że przebieg raczej prawdziwy, aczkolwiek jeden trochę leje (około 1,1 mg/R).

Opublikowano

u mnie nie było opcji nawet siedziałem w robocie.. Na FW mam duuuużo gorzej dolecieć jak na Promkę :confused4:

Opublikowano

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Opublikowano

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

Jak chcesz to wezme swoje xenony i wlozymy je do Ciebie na chwile i bedzie wsio jasne.

Opublikowano

a i co jest śmieszne :)

http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/index.php?vin=WAUZZZ8E74A043068&lang=en-GB według tego powminiem miec to wszystko a według naklejki nie mam :)

z tymi xenonami pomyslimy :) moze na nastepny spoocik i wtedy zobaczymy

bo rozumiem ze ty masz cały komplet lampy palniki i przetwornice

czyli wkładamy i ma działać :)

Opublikowano

Jep, lampy z przetwornicami i żarnikami. Nie ma tylko żaróweczek od kierunkow i postojowek, ale to nie ma znaczenia.

Opublikowano

no to git :) trzymaj te xenonki i tak bo ja je wezme od ciebie

Opublikowano

a i co jest śmieszne :)

http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/index.php?vin=WAUZZZ8E74A043068&lang=en-GB według tego powminiem miec to wszystko a według naklejki nie mam :)

Jak wpiszesz to wyświetla chyba wszystko co możesz mieć, a nie co masz.

Chyba, że się mylę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.