Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto bedzie diagnozował nam auta :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto bedzie diagnozował nam auta :P

Sebmis :decayed:

Opublikowano

a kto bedzie diagnozował nam auta :P

Sebmis :decayed:

Dokładnie, Sebek i ... ja też dalej się mogę w to bawić, tylko po prostu mam nadmiar interfejsów i dlatego sprzedaję jeden :)

Ty sprzedajesz interfejs ??? :blink::mysli:

A coś taki zdziwiony ?? Dawno Ciebie na spotach nie było - gdybyś był to byś wiedział, że też już się sporo nauczyłem i trochę umiem się tym posługiwać :D

Opublikowano

zakupiłeś jakiś nowszy CAN :naughty:

Opublikowano

NO jak ja bym miał B6 to tez bym sobie HEXIORA sprawił :naughty:

Opublikowano

A coś taki zdziwiony ?? Dawno Ciebie na spotach nie było - gdybyś był to byś wiedział, że też już się sporo nauczyłem i trochę umiem się tym posługiwać :D

Pracuję na kieliszek chleba :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a kto bedzie diagnozował nam auta :P

Sebmis :decayed:

Dokładnie, Sebek i ... ja też dalej się mogę w to bawić, tylko po prostu mam nadmiar interfejsów i dlatego sprzedaję jeden :)

Ty sprzedajesz interfejs ??? :blink::mysli:

A coś taki zdziwiony ?? Dawno Ciebie noa spotach nie było - gdybyś był to byś wiedział, że też już się sporo nauczyłem i trochę umiem się tym posługiwać :D

chodzą suchy, ze możesz teraz vagiem zrobić z thalii konwersje na dacie logan :shocked:

moze dlatego kolega hornet nie wpada :mysli:

:kox:

Opublikowano

NIe mam czasu :wallbash: i na kolejnym też nie będę bo muszę szkolić nowych ludków :thumbdown:

Ale jestem myśli że to już się niedługo skończy a wtedy :drunk:

Opublikowano

..No jeszcze raz sobie popatrze :kox:

:notworthy:

Bild9.jpg

Opublikowano

na najbliższym lub następnym po najbliższym zlocie prezentacja BiXenonów D2S 12000K :naughty::kox:

Opublikowano

To na zimowym, czy na letnim prezentacja? :P

Opublikowano

spocie, sorki :tongue4:

Opublikowano

Pytanie mam.. Kiedy przewijacie swoje fury na zimowe laczki??

Opublikowano

No ja myśle że do 2 tygodni zmienie.

Opublikowano

Pytanie mam.. Kiedy przewijacie swoje fury na zimowe laczki??

co niektorzy juz to zrobili.....jak np Motor.......

Opublikowano

Ja musze sobie skolowac jakies zimowe laczki na moje 17".

Opublikowano

Ja 02,11,2007 jak będę w Tarnowie.

No chyba, ze w niedzielę pojadę głosować :D

Opublikowano

Ja wlasnie szukalem nowych kapci. I wybralem (sposrod Goodyearow, Fulda, Michelin i innych wynalazkow) oponki DUNLOP WINTER SPORT M3 91T. Zakladam w przyszlym tygodniu: sroda, czwartek, bo 30/10 lece do Szczawnicy.

Opublikowano

Ja zakladam jak tylko zakupie 16 srub do alusów bo w starych felgach mam stożki a w zimowkach sferyczne łby :wallbash:

Opublikowano

Ja tylko Conti :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.