Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

odpiąłem moduł komfortu...i bez zmian...

A jak Ci jeszcze w ubiegłym roku archidiakon wit.s mówił, że Ci pompka centralnego (tam jest elektronika m.in od oświetlenia-również w B6) zdycha to nie chciałes słuchać.

Bozia Cię teraz pokarała :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

własnie tak mi sie wydaje

Opublikowano

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:(

Opublikowano

Jak wpiszesz to wyświetla chyba wszystko co możesz mieć, a nie co masz.

Chyba, że się mylę.

Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.

Opublikowano

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na

W sumie to troche dziwne, ale ciesz sie, ze masz samopoziomowanie + spryski, teraz instalacja xenonow to plug&play :) Polecam Ci tez telefon do ASO w sprawie historii auta, niewiadomo, czy Twoj przebieg jest prawdziwy ;)

a i tu jest mały haczyk

otworzyłem puszke z bezpiecznikami

i nie było bezpiecznika do automatycznej regulacji świateł

gdy go tam wsadziłem na komputerku pokazuje błąd ze regulacja nie działa :(

i świeci sie kontrolka

czyli samopoziomowanie nie działa :(

moze poprostu w tych zwykłych lampach samopoziomowanie nie działa i dlatego zgłasza błąd

powypinałem z czujników kostki i wszystkie czyste zadnych zabrudzeń

moze były jednak xenony kurde juz sam nie wiem hmm

a moze poprostu uszkodzony jest krótyś z silniczków od regulacji

Niekoniecznie. Jak wyglada ta kontrolka na FIS? Jesli to lampa z profila i strzalka w dol to tylko blad z systemu samopoziomowania i da sie usunac bezpowrotnie Vagiem. ALe jednoczesnie oznacza, ze ktos rezal przy swiatelkach i podmienil xenon na zwykle:(

zwykle:(

no dokładnie własnie taka

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało :) [br]Dopisany: 17 Październik 2007, 11:17 _________________________________________________

Jak wpiszesz to wyświetla chyba wszystko co możesz mieć, a nie co masz.

Chyba, że się mylę.

Nie, pokazuje wyposazenie, ktore wyjechalo z fabryki razem z autem.

no to skoro tak jest to nie mam tylko xenonów :)

Opublikowano

No tak musi byc. Po co w innym wypadku byloby fabrycznie montowane samopoziomowanie + spryskiwacze? Moim zdaniem ktos wyjal lampy i wcale bym sie nie zdziwil jesli to zrobil polski handlarz.

Opublikowano

Nie pamietam jak, ale jak bedzie POZIEK - WYBAWCA to Nam pokaze. Przynajmniej u mnie to usunal :th: , wiec moze bedzie nadal pamietal. :)

Opublikowano

Hej mam pytanko, czy jak podjadę na zlot to pomożecie mi z moim małym problemikiem? (oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem - piwka/krówki itp). Chodzi generalnie o ocenę co mam i co mogę z tego zrobić i co trzeba dokupić (tzn czy da się xenon do długich i mijania czy nie, oraz jeżeli da się bez zbytnio intensywnego rezania to jaki)....

tutaj link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18527.0.html

Opublikowano

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało

A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac.

Opublikowano

Hej mam pytanko, czy jak podjadę na zlot to pomożecie mi z moim małym problemikiem? (oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem - piwka/krówki itp). Chodzi generalnie o ocenę co mam i co mogę z tego zrobić i co trzeba dokupić (tzn czy da się xenon do długich i mijania czy nie, oraz jeżeli da się bez zbytnio intensywnego rezania to jaki)....

tutaj link:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18527.0.html

Nie zrobisz długich na oddzielnych żarnikach - jak sobie wyobrażasz miganie długimi światłami i jak ma wyglądać włączanie na trasie tych długich - włączasz i za 5 sekund wyłączasz, bo coś jedzie i tak w kółko - daje tym żarnikom i przetwornicom miesiąc i się spalą.

Jedyne rozwiązanie - wymiana reflektorów na bi-xenon.

Opublikowano

a moze powiecie jak wageiem to sprawdzic bo mi sie jakos nie udało

A podlaczales Vag'a po podlaczeniu bezpiecznika? Wczesniej uklad byl wylaczony, wiec samopoziomowanie nie uaktywnilo bledu. Mozliwe ze blad bedzie pojawial sie permanentnie, bo nie bedzie sygnalu z silniczkow i sygnalizacja awarii bedzie sie powtarzac.

to ide powalcze ;P moze sie uda

Opublikowano

Swedish Nightclubs Vs UK Nightclubs :)

Bild9.jpg

VS

Bild26.jpg

:P

Opublikowano

To kiedy jakis wyjazd do Sweden :)

Opublikowano

Chcialbys z nami do szwecji leciec, a nawet na spota nie przyjedziesz :bicz:

Opublikowano

Chcialbys z nami do szwecji leciec, a nawet na spota nie przyjedziesz :bicz:

Flyer sluszne spostrzezenie :D

Opublikowano

Towarzystwo z drugiego zdjecia jest z UK :P

Opublikowano

taka prawda jak widac na zdjeciach , zapraszam na clubbing jak by co :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.