Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rusz d*pę i idź głosować

http://pl.youtube.com/watch?v=eLNOZFTTjrA

Flyer ty masz jakąś misje czy coś, płacą Ci za to czy jak?

Dobrze, dobrze niech wszyscy pójdą zagłosować może cos się zmieni.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No wlasnie, niestety nikt mi nie placi (a przydaloby sie male dofinansowanie), wrzucam co ciekawsze :P

Choroba filipińska :decayed:

http://pl.youtube.com/watch?v=I-XldmmHlBs

Opublikowano

Flyer ty masz jakąś misje czy coś, płacą Ci za to czy jak?

Dobrze, dobrze niech wszyscy pójdą zagłosować może cos się zmieni.

Kaśka TY nic nie rozumiesz, jemu po prostu bardzo zależy na kraju i na Polakach stąd takie posty :D

Opublikowano

czy ktos co bedzie na spociku bedzie miał do sprzedania naklejeczki :) albo smycze ??

Opublikowano

Flyer ty masz jakąś misje czy coś, płacą Ci za to czy jak?

Dobrze, dobrze niech wszyscy pójdą zagłosować może cos się zmieni.

Kaśka TY nic nie rozumiesz, jemu po prostu bardzo zależy na kraju i na Polakach stąd takie posty :D

Ale ja właśnie bardzo doceniam jego troske o nasz kraj, gdyby wszyscy tak podchodzili do sprawy to żyło by nam sie prościej, łątwiej i nie musielibyśmy się wstydzić za nasz rząd. Dobra wysmętniłam się, a teraz ludzie DO WYBORÓW MARSZ!!! I przede wszystkim dokonajmy dobrego wyboru. Ufff...powiedziałam co wiedziałam, a teraz zróbcie z ta wiedzą co chcecie. :)

Opublikowano

czy ktos co bedzie na spociku bedzie miał do sprzedania naklejeczki :) albo smycze ??

O smycze do wal do Lukasa, moze jeszcze ma jakies.

Opublikowano

albo smycze ??

Ja mam, bede mial na spocie.

Opublikowano

albo smycze ??

Ja mam, bede mial na spocie.

Dużo masz jeszcze tych smyczy?

Opublikowano

Niestety wzialem tylko 2 bo strasznie sie ciagnely zamowienia i nie mozna bylo ruszyc z produkcja. 1 moja, druga do odsprzedazy :hi:

Opublikowano

Ja tu nie mam już gdzie jeździć na rybki, a Ty mi teraz mówisz dopiero, że łowisz ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Na spocie skoczymy do KAKADU w FW cos z akwarium sobie złowisz :D

Opublikowano

Na spocie skoczymy do KAKADU w FW cos z akwarium sobie złowisz :D

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Malik

Odpuść sobie.

Załóż sobie ksenonki jak Ono i będzie :th:

Opublikowano

albo smycze ??

Ja mam, bede mial na spocie.

to ja rezerwuje :) jedną :P [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 14:04 _________________________________________________a naklejeczki kto ma albo kto bedzie miał :)

lucas mówi ze bedą dopiero pod choinke

Opublikowano
lucas mówi ze bedą dopiero pod choinke

ale ja pisalem o smyczach :wink4:

Opublikowano

Pozdr dla pana ze srebrnej Esy..... ktorego mijalam dzis na Warynskiego.....a ktory mnie, nie widzial :bicz3:

Norbi :bicz3:

Ps. A co tu taka cisza robaczki :decayed:

Opublikowano

Luk szefie zmień podpis , bo zmyłe walisz co do miejsca spotu :decayed:

Opublikowano

Norbi & wit.s

Robiliscie cos przy tych silownikach od klapy helmuta ostatnio?

Opublikowano

Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily :D

Uuuuuu, ŁAŁ!!!! Daj full size! :) BTW: skąd zasysasz te obrazki? Jest jakaś biblioteka tego na sieci? Jak dobrze widzę to sesje z magazynu Import Tuning?

Opublikowano

Pozdr dla pana ze srebrnej Esy..... ktorego mijalam dzis na Warynskiego.....a ktory mnie, nie widzial :bicz3:

Norbi :bicz3:

Ps. A co tu taka cisza robaczki :decayed:

Nawet nie wiem gdzie to jest :gwizdanie:
Opublikowano

Malik

Odpuść sobie.

Załóż sobie ksenonki jak Ono i będzie :th:

Że co mam niby odpuścić? Poszukiwania b7 na wiosne? Mowy nie ma. Już postanowione.

A co do żarówek 8000k to już idą. Za tydzień na spocie montaż.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.