Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

a z takim powerem wychodziły 2,5 ????????????

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3476494

a tym czym jezdziłes jak ci thalie przestawili? melxem..takim samym przeciez :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nigdzie ciekawych :audi::wallbash: :wallbash: :wallbash: a już Q to rarytas ;( mowa o 3.0

To szukasz B6 1.9 q czy B7 3.0 q ?? bo tego i tego jest trochę. Pytaj Flyera puszczał liny juz na fajne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi czy 2,5 miało 180PS w serii :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To jak jest takie cudo to ja go nie chce .... chyba że Rogal coś namiesza żeby jechało od spodu

Kurde no pwenie że było 180 w serii z tego silnika A6 granatowa od nas ze spotów tez ma taki motor.

Ja tam nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5+Q to seria 180. W przypadku FWD to 163 jak u malika (mowa o A4, w A6 i allroadach roznie to bywalo).

hornet okresl sie co chcesz kupic, czy 1.9, czy 2.5, czy 3.0.

1.9Q mozna znalezc w DE, ostatnio jeden z userow tego forum kupil z moim znajomym (ladny wypas z webasto na czele, ale niebieskie wnetrze...). Jak chcesz 1.9Q to niestety albo kupisz golasa, albo zaplacisz duzo, albo kupisz przecietne wyposazenie, ktore sobie dorezasz sam, za malo tego jest zeby wybierac.

2.5Q jest masa do wyboru, do koloru. Ze nie jedzie specjalnie od dolu? Mi to specjalnie nie przeszkadza, ale mozna to skorygowac softem (tak jak to zrobil malikowi rogal).

3.0Q - jak masz budzet na B7, to po co zastanawiasz sie nad innymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwiem Ci tak.....

B7 3.0 muszę doczekać chwilkę.....

B6 to raczej 1,9 Q ...resztę zawsze można dorezać ale xenon musi być bo z tym będzie ciężko, NAVI komuś się wyjmie w końcu dużo osób u nas je ma :decayed: Czasami można coś fajnego wylukać ale jak się patrzy na 1,9 Q to mają nalatane od cholery.... BTW to zaczynam się poważniej rozglądać ponieważ może moja firma będzie mi go utrzymywała włącznie z serwisowaniem :oklaski: :oklaski: Na 3.0 raczej się nie zgodzą :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Rzuć mi linka do jakiekś stronki na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dizel w DE ma nalatane, nie ma na to reguly - jesli sa rodzynki z niskimi ori przebiegami, to kosztuja sporo. Ostatnio widzialem na sprzedaz B6 AVB z przebiegiem bagatelka 740.000 :)

Świeta Racja

BOŻE ludzie pojmijcie to w końcu :bicz2:

Ja siedziałem w A6 bodajże 2002r 600.000km nie wyglądało wnetrze na taki przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjanie wracam z ryb wczesniej :decayed:

Ja tu nie mam już gdzie jeździć na rybki, a Ty mi teraz mówisz dopiero, że łowisz ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Do ekipy "panna w avatarku" zmieniamy pozycje bo mi sie juz znudzily :D

Ja wczoraj zmieniłem - ładny kolorek, widać, że polerowana i jeszcze w ładnej oprawie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...